0 oy
187 göst.
Aile kategorisinde (271 puan) tarafından
Ben dogum yapali 15 qun oldu 3 yasinda oglum var bu süreç içerisinde kayinvaldem ilqileniyordu yediriyordu yatiriyordu bir haftadir cocuk yatinca altina kaciriyor simdi kayinvaldem qitti ben uyuttum az once baktim yine altina birakmis yatagi qol etmis 2 yasindan beri kakasini cisini soyluyor geceleri cisi gelince soylerdi tuvalete götürurdum ama kayinvaldem gece maşrapa almis yanina ona isettiriyordu amacaba ondanmi duzeni bozuldu yoksa bu normalmi bilmiyorm 

8 Cevaplar

0 oy
(507 puan) tarafından
Üşütüyordur belki canım soğuktan da yapabilir 
(271 puan) tarafından
Hic disari cikmadi
-Reklam-
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Kız kusura bakmaa ama maşrapa ne alaka 
(271 puan) tarafından
Kaldiriyor isettiriyor qoturup dokuyor
(1,559 puan) tarafından
Anladm cnm da saçma yani iki dk tuvalete götürse daha mantikli
0 oy
(322 puan) tarafından
Yok artık maşrapaya yaptırılır mi yaa. Cocugu tuvalete götürmek kac dk. Düzeni bozulmuş olabilir canım. Belki kardeşi geldi anne ilgisi eksildi bununda etkisi olabilir. 
(271 puan) tarafından
Gercektenmi hep ben uyuturdum 15 qundur kayinvaldem uyutuyor korkuyormuki acaba ya
(322 puan) tarafından
Korkma değil aslında bu canım. Düşünsene evde tek çocuksun bütün ilgi alaka senin üstünde birden bir bebek geliyor ve anne mecbur hep onunla ilgileniyor zaten yeni doğum yapmışsın daha toparlanamamışsındır bile. Anne seninle eskisi kadar ilgilenmiyor. Kardeşi olan çocuklardaki davranış bozuklukları genelde buna bağlanır. Yani sebep bu olabilir yada sagolsun kayinvaliden üşengeçlik ettiği için düzeni bozuldu. Kendini toparlayınca ilgi alakayı arttır. Eski düzene dönmeye çalış mümkün olduğunca. Eminim düzelecektir
0 oy
(428 puan) tarafından
Nasıl alistirdiniz 2 yaş iyiymis
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Kuzu ilgi çekmek için yapıyor muhtemelen benim kızımda 3 yaş Bi dönem fazla ilgilenemedik sürekli kaçırdı buraya yapmak istiyorum diyordu. Biraz ilgiyi arttirdik gecti şükür. Sizden ayrı uzun süre kalmış belki çiş kaçırdı diye kızan olmuştur korkmuş olabilir. Kardeş kıskançlığı da cabası tabi
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Kıskanıyor olabilirmi kardeşini altına yapıyor diye görümcemin kızıda 2 yasından beri söylerdi oglumu gördü 2 3 kere altına yapıyor diye çişini kakasını yapmaya başladı 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
İki sebep var çocuğun bilincine yerleşen tuvalet eğitimini kayınvaliden nasıl mantıkla yaptıysa bozmuş bunu eski haline çevirmen lazım

İkincisi 15 gün sen deil başkası ilgilenince oğlun kendini dışlanmış hissetmiş ve kendini sana göstermek istemiş resmen. Elinden geldiğince sen baksaydın keşke kalkıp bakamadığın zmnlarda senin yerine eşin baksaydı. Çocklarınızı tuvalete başkası ile yollamamaya çalışın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 115 göst.
0 oy
13 cevap 277 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 376 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 313 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu