0 oy
99 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hanımlar sabah 11'den sonra bebeğim bir daha beni emmedi zaten kaç gündür isteksiz beni emme konusunda ama bugün ısrarla emmiyor ve sütümün rengi su gibi olmuş göğüslerim çok ağrıyor şişti ler sizce bebeğim beni neden emmiyor ve neden sütümün rengi değişmiş olabilir lütfen bir şey söyleyin gerçekten çok zor durumdayım bu arada bebeğim 9 aylık

2 Cevaplar

0 oy
(103 puan) tarafından
Canım bir şey diyemiyorum net ama sütün kesiliyor olabilir bol bol su iç belki gelir dikkat et mastit olma mastit kötü oluyor Benim oğlum da Aralık ayında bırakmıştı şu anda 21 aylık kendi kendine bıraktı tiksindi Ondan sonra adet oldum ondan sonra da bir baktım hamile kalmışım 
(103 puan) tarafından
İstemiyor o zamn cnm kaç aylikti gece uyurken dene yine cnm
tarafından
İnşallah emer canım gece emziremiyorum jstemiyo isiriyo 9 aylık cnm
(103 puan) tarafından
Daha da küçükmüş canım acaba dışten mi ki distende ısırır benimki beni hiç ısırmadi ondan pek tecrübem yok cnm benimki 3 ay önce bıraktı beni
tarafından
Hmm dışı cikicak galiba cnm
(103 puan) tarafından
Ondandır ozmn sen yine pes etme vermeye çalış ısırdığı zaman burnunu sık anlasın
-Reklam-
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Ek gıdayı çok mu veriyosun belkide emmeyi bırakıyordur canm sağ gogusunu biberona köy içir eğer öylede icmiyosa bırakır 
tarafından
Aslında fazla vermiyorum sabah kahvalti öğleden sonra da o gün ne pisirdiysem onu yiyo ama biraz azalticam beni emmesi için inşallah emer denicem canım sağol

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 519 göst.
16 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 295 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 239 göst.
1 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Prensimibekliyorummm (196 puan) tarafından soruldu

380,074 soru

11,377,598 cevap

34,864 kullanıcı

...