0 oy
434 göst.
Aile kategorisinde (509 puan) tarafından

İçim kıpır kıpır bi kızım olsun istiyorum bugunlerde bir oğlum var 6 aylık  . İllede kız olmasada olur sağlıklı olsun Allah neyi nasip ettiyse ☺️ sizce yapsam mı bebeğim çok mu küçük zorlanır mıyım nekadar arası olmalı . 

Rabbim öncelikle olmayanlara nasip etsin inşallah ♥️
Yaşım 27 eşimin 39

23 Cevaplar

0 oy
(200 puan) tarafından
Sana en iyi örnek benim galiba. Buyuk oglum 31 aylık ortancı oglum 15 aylık ve yeni dogum yaptım bir tane daha 7 günlük. 3 oglum var ve hepsinin arası 15 ay.... Yani bebeklerim hep 7 aylıkken hamile olduğumu ögesndim. 2 tane cocukla hic zorlanmadım buyuk oglum kolikti ama digeri dogasına kadar 15 aylık olmuştu ve kolikligi gecmişti. Sadece gece cok kalkıyordu bana cok düşkündü bunlarda normal şeyler. Ortancı oglum cok ama cok usluydu hala öyle 8 aylık olup emeklemeye başlayana kadar evde var mıydı yok muydu belli xegildi emip yatardı. Şimdi yeni dogan oglum da öyle cok şukur bin şükür emzirip yatırıyprum digerleriyle ilgileniyorum ben 3 cocuk istiyordum rabbim 3 tane nasıp etti benim ıcın nokta. Sen istiyorsan olumsuz yorumlara hic bakma gercekten önce kafada başlar herşey. Ben yapabilirim dersen yaparsın ben yapabilirim dedim 3 tane yaptım :) 
(509 puan) tarafından
Benimde bebeğim sakin bir bebek birazda buyuzden korkmuyorum ☺️ allah nasip edrse olur ne diyim
-Reklam-
0 oy
(322 puan) tarafından
Cesaretini ve istediğini ayakta alkışlıyorum canım masallah sana. Kız daha yeni bebeğin olmuş napcan bir tane daha. Azıcık büyüsün yine doğurursun. Benimkilerin arasında iki yaş var ben yetişemedim çok zorlandım küçük 5 aylık daha yeni yeni adapte oluyorum. Planlı bir gebelik değildi. Doğum yaptıktan sonra 2 yıl tekrar gebelik önermiyorlar. Benimki ne yazık ki arka arkaya olunca son hafta yürüyemedim bile vücut toparlanmadan yeni bir bebek senden çok şey götürüyor kafamda sac kalmadı. 
(509 puan) tarafından
Evet bunları düşünmemiştim
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Oğluna yazık olur önce onu büyüt senin ilgine en ihtiyacı olan zamanları onun elinden bunu alma bence 
(509 puan) tarafından
Çok haklı bir yorum ❤️

İlgili bir soru bulunamadı

383,098 soru

11,466,642 cevap

35,069 kullanıcı

...