0 oy
433 göst.
Aile kategorisinde (509 puan) tarafından

İçim kıpır kıpır bi kızım olsun istiyorum bugunlerde bir oğlum var 6 aylık  . İllede kız olmasada olur sağlıklı olsun Allah neyi nasip ettiyse ☺️ sizce yapsam mı bebeğim çok mu küçük zorlanır mıyım nekadar arası olmalı . 

Rabbim öncelikle olmayanlara nasip etsin inşallah ♥️
Yaşım 27 eşimin 39

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ya siz yürek mi yediniz naptınız :) 

Yani böyle istemesi çok basit ama gerçeğini yaşadiginda maalesef öyle olmuyor hem senin için hem oğlun için hayat çok zor oluyor maalesef. Ben bunları okuyunca şok oluyorum inan hic mantıklı bir tarafı yok :)
tarafından
Uf sorma böyle bebe isteyenleri silkelemek istiyorum :D
tarafından
Canları sıkılıyor :D
(1,777 puan) tarafından
Şükür biri mantıklı bişey söyledi sana artı +++ helena, sonra gelsin ayy hiçbir iş yapamıyorum postları, çocuk uyumuyor, bıktım postları dndndndmsms
(907 puan) tarafından
Hahayt senle ayni fikirdeyim, 22 aylik bir oglum var 2 yas sendromunda canimizi okuyor, ve 7 aylik hamileyim simdiden uykularim kaciyor ((
tarafından
Okusunlar da vazgeçsinler :D
-Reklam-
+1 oy
(551 puan) tarafından
Bugün kü postlardan etkilendin herlade canım :D bı hava al gel 10 a kadar say geçecek :D 
(509 puan) tarafından
Burata bakmadım bugun hiç inanırmısın ☺️☺️ ne postları vardı
(509 puan) tarafından
Aa yalan olmasın 4 saat önce ve 14 saat önce girmişim denk gelmedim demek
(551 puan) tarafından
Çoğunluk gebelik postlarindan etkilenip heveslenme aşamasında :) kocasına saldıran mı ararsın oda oda kovalayan mı artık sen düşün :D (yok yok abarttım :)
(8,585 puan) tarafından
+++ Hahahaha
(509 puan) tarafından
Bian ciddiye almıştım☺️☺️
0 oy
tarafından

:woot: cesaretine hayran kaldım hatta ağzım açık kaldı :D

tarafından
Aynı şeyi yazmaya geldim bu günkü potları görünce hevesleniyorum ama kolik bir bebekten sonra cesaret edemiyorum hata bidaha çocuk yaparmıyım bilmiyorum hsgs
tarafından
Kız benimki 3 yaşına girecek düşünüyordum vazgeçtim gorumcemin ortanca oğlan küçüğün ağzına vurmuş bişeyle çocuğun ağzı yarıldı kanadı şişti onu görünce benim oğlumda kardeşine bişey yaparsa korkusundan vazgeçtim:(
tarafından
Büyükmüş benimki 7 aylık daha
Kız o büyütme şekliyle alakalı biraz
tarafından
Evet onun çocuklar hep şımarık zaten de benimki de babanne yanında kaldım biraz mecburiyetten şımardı biraz ahlaki guzellesene kadar bekliyecem
0 oy
(1,043 puan) tarafından
6 ay 2.bebek için bence çok erken en az 2 sene kendi sağlığınız icin
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Dogur ben 5tane yapcam
(1,059 puan) tarafından
Hayir tam gaz devammmmm
(3,863 puan) tarafından
Aytacccc bu devire bir çocuk bile cokk gazlama milleti sus kizž :D :D
tarafından
Valla ya bez olmus bilmem kaç tl :)
(1,059 puan) tarafından
Hayir hayirrr yapin kizlar dinleneyin siz tamam 4tane yaparsiniz
tarafından
En fazla 2 3 :)
0 oy
tarafından
Kiz dur 6 aylikmis daha bismillah. Bu ne cesaret
0 oy
tarafından
Cesarete bak beeeeee yürü ve yiğidim niye yaomiyasin yapanlarin senden eksiği nee
0 oy
(44,758 puan) tarafından

Anaaam buneee:D.  

0 oy
(14,036 puan) tarafından
Oğlum 2 yaşında hala cesaretim yok beben yürüsün o zaman tekrar düşün :D
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Kız dûr anam dûr bi kendıne gel önce 1 yaşını doldursun sonra yap hahaha 
0 oy
tarafından
Bekleyin anammmm acele etmeyin :) zor zor 
(509 puan) tarafından
İsim bile bulmuştum ☺️☺️ nilgün ikiz olursada nilay ile bir ☺️☺️
tarafından
Ahaha hayırlısı olsun,
0 oy
tarafından
Kız sana değil çocuğa yazık asıl Bırak  büyüsün biraZ hemen ne acele bu tövbeee 
0 oy
tarafından
Mart ayında bizim karılar coştu hey maşallah Rabbim gönlüne göre versin
0 oy
tarafından
Bebeğin çok küçük acele etme az büyüsün yaparsınız:) 2 sene en uygunu.. 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
İstiyorsan yap hamile kalana kadar  hamilelik dogum falan oglun büyür yas farki olmaz fazla ikisi bir büyür 2 isyesem ara vermezdim arkasından yapardim 1 yas arasi olurdu ama 2 düşünmüyorum tek hefesim ama cok istiyorsun acma  arasini yap gitisn:)
0 oy
(7,070 puan) tarafından
Ben de istiyorum canım ama senin ki daha çok küçükmüş. 
0 oy
(880 puan) tarafından
Aklıma Melih Gökçek'in attığı tweet geldi aklıma:) 

Bu ne cesaret ya Rabbi.. seni tanımak istiyorum yiğidim beni mutlaka ara :)))(
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Ya bişi diyeyim mi ilk.kizimi dogurdugumda dedim ki 10 sene doğurmam artık ikinci kızım oldu 3 aylık aynı senin gibi içim kıpır kıpır diyorum ki üçüncü de mi olsa ikisine karşı öyle bı sevgi doldu içim zaten seviyordum kızımı ama sorunlu bı dönemde kalmıştım ne hamileliğini anladım.ne sevinebildim psikoljim iyi değildi anca annelik duygusunu tam anladım sanki şimdi de tersine döndüm delimiyim neyim :)
0 oy
tarafından
Enerjin varsa yap gitsin ikisi bir büyür rahat edersin zaten ikinci olana kadar ilk bebek 2 yaşına gelir :-)
0 oy
(1,676 puan) tarafından
Bacım sakin yapayım deme burdakilerdrn etkilenip ben şimdi ikinciye hamileyim kızım 2 yaşında düşün yedi yirmi dört ağlayan mizmiz çocuk nasıl yapacam diye düşünüyorum tabii Rabbim sabrını verir de
(509 puan) tarafından
Burdakileri görmemiştim ben birisi daha dedi bana ☺️

İlgili bir soru bulunamadı

381,483 soru

11,421,265 cevap

34,977 kullanıcı

...