0 oy
96 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (21 puan) tarafından
Bebeklerim ikiz çok beze ihtiyacım olcak en uygun nereden bulurum ? Her şey çok pahalı bu hayat pahalılığı beni bunalttı daha çocuklarım doğmadan. 

8 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Slepy ve evy baby alma çok bozdu Cnm aklında bulunsun. Ucuz bez stok yaparsa. Bide denemeden pişik olursa elinde kalırsa kötü olur cnm
-Reklam-
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Abooo kız ben 1 taneye bez yetiştiremiyorum sen iki taneye nasıl yetiştirecen Allah yardım etsin size. 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Ben a101 bezini kullanıyorum çok da memnunum 
0 oy
tarafından
İnternette yok mahalle marketlerinde yada büyük nagazalarda vardır anca getirde kod alıp indirimli alabilirsin arkadaşım öyle yapıyor herkesin numarasıyla alisveris yapiyor
0 oy
tarafından
Ben bimden alıyorum canim 
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Ebebek magzasindan baby turco bak.csnim
(13,851 puan) tarafından
Baby turcoyi hic begenmedim.ben ya
(815 puan) tarafından
Aynen bende
(1,160 puan) tarafından
Ben 7 ay sleepy kullandım  baby turco dan çok memnunum vallahi bezin kalıbı büyük kenar lastikleri sıkmıyor
Sızma yapmıyor ben zaten kakayi hemen cisli bezide 2 saatte bir eğer mavi çizgi fullse de hemen değiştiriyorum
Bana gayet iyi geldi sleepy bir anda fiyatini artırdı ve bedenleri küçülmeye adetleri azaltmaya baslamislardi
0 oy
(551 puan) tarafından
En son uygunluk bakımından tanesi 2.03 liraya geliyordu canım sleepy su an durum ne bilmiyorum daha uygunlari varsa onuda bilmiyorum Trendyol ve hepsi burada dan bakabilirsin ayrıca büyük marketlerinde indirim zamanları oluyor takip edebilirsin inşallah kesenize uygun bir bez bulursun zaman zor b.ka para yatırıyoruz resmen hem de her gün daha fazla..
0 oy
tarafından
Bimde bebem naturl var kuzu şuan indirimde 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 101 göst.
0 oy
6 cevap 221 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu