0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar herkese bebeğim bugün tam 1 yaşında oldu ama ben daha âdet olmadım ebe de kadın doğuma git dedi acaba kadın doğuma gdnce doktor ne yapacak benm gbi olan varsa gdince ne yapıldığı hakkında bilgilendrrse sevinirim

4 Cevaplar

0 oy
(1,059 puan) tarafından
16aylik oglum var 

1defa adet oldum

Hamileyim shjsjsjsjshs
(28 puan) tarafından
ben hiç olmadim umarım değilimdirşaka bı yana korunuyoruz hamilelikten şüphem yokta bu kdr uzun süre adet olmamak canımı sıkmaya başladı,
-Reklam-
0 oy
(612 puan) tarafından
Ben tam 13 ay dolduğu gün olmuştum. Hamile olmadığından eminsen biraz daha beklesen mi acaba? 
(28 puan) tarafından
Eminim.ilk oğlumda da 9 ay da olmuştum bunda braz dahq uzadı ebe de öle deyince gtmem gerektigini düşündüm ama hamile değilsem de doktor ne yapacak ki dye de düşündüm o yüzden buradaki annelere de danışmak istedim
0 oy
(88 puan) tarafından
Normal muayene ultrasonla bakıyor bende bir sene olmadım normal emziriyorsan
(28 puan) tarafından
Evet aktif bı şekilde emiyoruz bayag memeci bı çocuk sanırım ondan henüz olmadım
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ben oğlum 17aylıkken adet oldum.Benden önce doğum yapan eşimin kuzeni çocuğu 22aylıkken adet oldu, adet görmeden önce o da doktora gitti kan tahlili yapmışlar , doktor kan değerlerine ve hamile olup olmadığına bakmış, emzirdiğin için adet olmaman normal ama hamile kalamayacağın anlamına gelmez demiş, ilaç bile vermemiş.
(28 puan) tarafından
Tamda merak ettgm cevabı vermişsiniz çok sağolun.yani ben doktora gitmesine giderim de doktor bana ne yapacak dye düşünüyordum cevabinizla aydınlandim sanırım biraz daha bekleyecegim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 88 göst.
10 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 89 göst.
28 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevdeck (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
20 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimin annesi (8,960 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 356 göst.
25 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Aleyna Yalçın (200 puan) tarafından soruldu

377,755 soru

11,306,396 cevap

34,734 kullanıcı

...