0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
Yarım günlüğüne gelismi icn kreşe verdim konuşma geriligi var diye 3 gündür gido benden ayrlicagi icn sürekli ağlıyor orda sonra susyor oynuyor ama yine evde yokluğu böyle icmi yakio ,2 buck yaşında 

13 Cevaplar

+3 oy
(619 puan) tarafından
Canm ben okul öncesi öğretmeniyim :) bunlar gayet normal üzülme onun iyiliği ve sosyalleşmesi için ilerde farketceksn zaten bunu ve onda o gelişimi görünce iyiki diceksin. Tabi iyi bir  kreş ise
-Reklam-
+2 oy
(7,208 puan) tarafından
3.5 yaşında olsa  neyse de daha ana kuzusu o ya ben olsam vermezdim. Kim nasıl davrancak ne bilcegim en azından kendini bir şekilde ifade etmeye başladığı zaman verirdin
+1 oy
tarafından
konusma guclugu olmasa verme diyecegim ama 2.5 yasinda cocugunda konusmasi beklenmez onu da cozemedim.. doktor mu onerdi
(2,097 puan) tarafından
2.5 yaşındaki çocuğun konuşması beklenmez derken??
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kuzenim kreşte çalışıyor verme abla diyor bana bilmiyorum inşallah faydası olur ama daha küçük değilmi Cnm ya bilemedm
(1,344 puan) tarafından
Heee bende genel olarak kresleri mi onermiyor dedim anladım canım sagol
(6,859 puan) tarafından
Genel olarak önermiyor Cnm bana verme diyo hep bnde çalışma hayatıma dönmek istiyorum zor gbi bakalm. Sen sor naptınız iyi davranıyorlarnı diye
(1,344 puan) tarafından
Ayy seneye gondermeyi dusunuyorum 5 yasında olucaz. Gerci anaokulu na gonderirim canım sagolasın
(2,947 puan) tarafından
Kardeşin hangi bölüm okudu
tarafından
Kuzenimle aynı şeyi bende düşünüyorum çalışmış biri olarak. Zor durumda kalmadıkça bence özel kreşe kesinlikle gönderilmemeli
0 oy
tarafından

ay hiç üzülme sakın ne güzel kafanı dinliceksin kız :D hem bir sürü arkadaşı olcak ne güzel ilerde insanlardan korkmaz. özgüvenli, aktif bi çocuk olur

0 oy
(1,137 puan) tarafından
Benim oğlum da 2 yaşına girecek hala kelime bile söylemiyor anne baba bile demiyor tam yaşına girmesini bekliyorum o zamana kadar hala bişey demezse kesinlikle doktora goturucem
tarafından
Bnmki de öyle 20aylk  sadece baba mama dede oda nadir neden böyle ki acaba üzülüyorum
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Yaşı henüz küçük değil mi?
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Onun icin cok iyi yapmissin inan sosyallesmeyi öğrenecek ona da iyi gelecek 

Ben 1.sinifa başladığımda ağlamıştım 1 hafta da sıralarin uzerinde zipliyordum
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Aslında 2.5 yaş normal  benim  oğlumda  dahil  birçok arkadaşımın oğlu  bu yaşta konuştu hatta  bir tane 4-6 yaş öğretmeni  arkadaşımın oğlu dahada geç  konuştu faydası  olursa  devam  ettir  çevrenizde  arkadaşı yok mu sürekli  görüşeceği
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Sosyalleşmesi açısından çok güzel yapmışsın canım. Bende kızımı vermek istiyorum ama bezden çıkmasını bekliyorum.
0 oy
(5,075 puan) tarafından
Bende 2 yaşında vermeyi düşünüyorum. Bize bağımlı olarak büyüyemezler. Zaten sadece oyun oynuyorlar. Bence sosyalleşmesi ve yeni kazanımlar için önemli. 
0 oy
(679 puan) tarafından
Bence usulme kres coxuklara çok faydalı  oluyor
0 oy
(101 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsınız yaşı da uygun 30 ay doğru başlama yaşı, süre de uygun yakında alışır. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 161 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 299 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 603 göst.
0 oy
28 cevap 1,110 göst.
14 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Allesok (219 puan) tarafından soruldu

381,127 soru

11,410,163 cevap

34,948 kullanıcı

...