0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (312 puan) tarafından
Kızlar ayın 25 ini bekleyeceğim ama diğer 2 kızimda hissettiklerimi hissediyorum rabbim olmayana versin diyorum bu arada da hap kullanan birisiyim önlem aliyorum ama öncesinde öyle değildi duygu degisimj sanki kasıklarımda bir tuhaflık var acaba test yapsam olur mu ki korkuyorum da 3 ye 10 aylık kızım var ama insllah ben değilimdir olmayan birine versin rabbim şu anda istemiyorum ama hayırlısı diyorum veren rabbim veremyen de rabbim 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim arkadaşım da hapla hamile kaldı sen vakti gelince bi test yap 
tarafından
Başın sağolsun canım. ben 21 deyim var bi yavrum rabbim olmayana nasip etsin inşallah baya ilerde düşünüyorum ben ikinciyi
(312 puan) tarafından
Aslında bende iğne kullandım ilk bebeğimden sonra ikinciyi bile istwye yaptık aynısini düşündüm mama içtiği için kızım bende iğneye karar verdim iğne ile hamile kaldım şimdi de emziriyorum hap kullanıyorum inslah olmaz biraz zaman geçsin sizde genç annesiniz
tarafından
İğne hap spral bana hiç güven vermiyo en iyisi eşinin korunması yani onla da olcaksa rabbim nasip etmiş vermiş başımızın gözümüzün üstüne
(320 puan) tarafından
neden spral taktırmıyorsun hapla igneyle ugrasıyorsun canm
(312 puan) tarafından
Spraile pek bir cesaretim yok kimisinde kanama çok oluyor bilmem neler oluyor korku var onda
-Reklam-
0 oy
(7,388 puan) tarafından
Icinde kuşku kalmasin yapabilirsin adetine gore bsk gecikirse yap
(312 puan) tarafından
Erken çıkmaz diye bekliyorum birde düzensiz adet oluyorum 10 aydır bazen haftada bir oluyorum iki aydır düzene bindi gibi ama bilmiyorum yapsam çıkar mı yaptınız mj bu kadar önce
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Hakkında hayırlısı test yap bncede

(312 puan) tarafından
Erken mi acaba çıkar mı varsa hayırlısı veren rabbim ama içimden geçen o kadar yil evli olup da olmayanlar var rabbim onlara da  evlat tadını taddirsin diyorum herşeyin hayırlısı
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Adetini bekle bakalım canım hayırlısı olsun yada Bi kan ver
(312 puan) tarafından
Kan vermem icin erken kalkmamiz lazım benim bebeler geç kalıyor öğleden sonra da almıyorlar aile hekimi adetini 4 gözle bekliyorum ilk defa
0 oy
(44,603 puan) tarafından
İnşallah degilsindir çocuk zor yaa 
(312 puan) tarafından
Hemde ne zor iki kızımın arasında 2 yaş var ve 10 aylık küçük kızım insllah değilimdir şu an icin
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Hangi hapi kullaniyorsun
(312 puan) tarafından
Cezartte bulursam onu canım şu anda bulamıyorum 2 aydır onun yerine desserete diye bir hap
0 oy
tarafından

Cnm benimde ikinci geliyo günüm 3 gün geçti artık isim bakiyorum :D

Korkudan testte yapamadım bu gün Alaçam test 

(312 puan) tarafından
Ya ikincide gözüm bu kadar korkumuyordu bunda çok korkuyorum adetimi bekliyorum bende 4 gözle var mıymış aldınız mı test
tarafından
Test yaptım cnm negatif çıktı şimdi de adet oldum kendimi baya alistirmistim aslında ama nasip
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Hap korumuyor. Kalk test yap
(312 puan) tarafından
Daha var ama adetime çıkar mi ki son iki aydır başka hap kullandıgim için korkuyorum ondan öncesinde olmadı çok şükür

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 214 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,754 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,226 göst.
24 Mart 2019 Aile kategorisinde Ozlem_aaa (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,830 göst.
18 Şubat 2019 Aile kategorisinde Ayşegül lllll (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 223 göst.