0 oy
94 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (988 puan) tarafından
10 aylık çok terlıyo sabah sırrı su olmus resmen kat kat da gıydırmıyorum zıbın ustune İncesu pijama ustune pamuklu takım yorganı İnce ne yapcam bılmıyorum suan kucağımda uyudu yıne başı terledi 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim oğlumda kızım da öyleydi bı sıkıntı olduğunu düşünmüyorum kızım 5 yaşında daha hala bazı sabahlar ince giyinmesine ve üstünü sürekli açmasına rağmen su gibi terlemiş kalkıyor 6 aylık oğlum var hele onu hiç demiyorum emerken sanırsıj kafasından bardakla su boşaltılıyor öyle bı terliyor 
(988 puan) tarafından
Aynen cok mu kalın gıydırıyorum sence
tarafından
Ya kalın giydirmeyle alakası olduğunu düşünmüyorum çünkü yazın da kışın da benim çocuklar aynı yani terliyolar yazın mesela kızımdan örnek veriyim köyde durduğumuz için çoğu zaman çok ince tayt üstüne çok ince tişörtle yatırıyorum sabah bı kalkıyoruz kafa çoğu sabah için konuşuyorum su gibi olmuş yani bunun için ayriyeten doktora goturmedim
(988 puan) tarafından
Bız daha yazı gormedık :) ama bilmiyorum korktum vlla bişy2mi varda bukdr terliyo goturcem bu ay ınsallah bunuda sorarım
tarafından
Vallaha bı sorda bana da unutmazsan bı söylersin :))
(988 puan) tarafından
Soylerım ınsallah:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kizimda cok terliyordu suan 6 yasina gircek hala terliyor kucukken doktora götürdüm kardiyolojiye sevk etti ona muayene ettirdim bisey cikmamisti
(988 puan) tarafından
Bende bi doktora goturcem şükür temız cıkmış cnm
tarafından
Götur canm icin rahat eder
0 oy
(3,754 puan) tarafından
D vitamini veriyor musun canım yada kan değerlerine baktırdın mı
(3,754 puan) tarafından
Peki sence d vitaminini bıraktıktan sonra mı başladı terlemesi
(988 puan) tarafından
Yokk cnm ya hep boyle
(3,754 puan) tarafından
Anladım canım inşallah ciddi bişey değildir ya ben oğlanı terliyor diye ince giydirdim hasta oldu bırak terlesin :D
(988 puan) tarafından
Kız bende oyle giydirecektım hasta olur dıe gıydırmedım :))
(3,754 puan) tarafından
Yok yok giydirme bacım bebeler dayanamıyor :D
0 oy
tarafından
Benimkide öyle özellikle ensedeki saçlar kulak arkası su gibi olur çok hareketli ise ekstra hırka vs giydirme bize soğuk geliyor onlar çok hareket ediyor. 
(988 puan) tarafından
Yelek gıydırıyorum gunduz sadece
0 oy
tarafından
Bazı bebekler çok terler benim eltimin kızı bir odadan bir odaya giderken bile su içinde kalıyor 
(988 puan) tarafından
Teşekkür ederim ınsallah bı sorun yoktur
0 oy
tarafından
Ateşi olabilirmi kuzum
(988 puan) tarafından
Yok cnm her gün böyle neredeyse

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 125 göst.
0 oy
2 cevap 119 göst.