0 oy
185 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (573 puan) tarafından

Kızlar normsl doğum yaptım bugün 30.gün bugüne kadar tuvalete girdiğimde iki tane dikişim düştü daha görmedim var mı yok mu diye doktora sormayı da unuttum ksç dikiş oldu diye brn nasıl anlayabilirim ksç tane dikiş olduğunu ve nasıl düştüğünü yardımcı olur musunuz lütfen 

Bir de dikişli normal doğum yaptıktan sonra doktor kontrolüne gitmeli miyim doktorum 40 çıkınca ilişkiye girebilirsin dedi kontrole gel falan demedi 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım tabi kontrole git ayrıca elinle kontrol edebilirsin dikişlerini aynaylada bakabilirsin dikkat et inşallah tez vakitte iyilesirsin 
-Reklam-
0 oy
(573 puan) tarafından
Yardımcı olur musunuz bana lütfen 
0 oy
tarafından
6 haftaya Kadar tamamı iyileşir yarisi eriyor kalanı düşüyor muhtemelen iyileşmiş ama sen Garanti 6 hafta bekle
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Ben sordum sordum söylemedi baya topaklanmis bir sekilde dikis dustu benden ic dikislerim baya fazlaymis heralde distada 5 6 tane saydim aynayla bakabilirsin 
(573 puan) tarafından
Şimdi 1 tane daha düştü acaba iç dikişler de mi düşüyo bir de afedersin giriş yerinde ip gibi şeyler var onlarda dikiş mi acaba düştü orda mı kaldı içine sokmaya korktum açık sçık yazdım kusura bakma
(7,273 puan) tarafından
Yok canim elleme zaten silerken filanda duser evet o ipler dikis rengi grimsi oluyor canim batikonla pansuman yap kuru tut nasıl anlatayim parmağının bir bogumu kadar dikis topu dustu benden kadin habire dikmis naptiysa 40 dan sonrada hastaneye gitmisken kontrol gerekli mi diye yok sikıntin yoksa gerek yok dedi kadin
0 oy
(968 puan) tarafından
Bende 9 dikis vardi kuvete papatya cayi koyuyordum hem yanmayi aliyor hem dikislerin dusmesini kolaylastiriyor icine oturuyordum biraz dusenleride goruyordum  . Bana da burdan biri soylemisti 
(573 puan) tarafından
Markette bulunan papatya çayı dan aksam olur mu canım Bi sıkıntın oldu mu yaptıktan sonra bir de, hastane kontrolüne gittin mi doktor gel gelme demedi
(968 puan) tarafından
10 gun sonra genelde cagiriuolar ben korkumdan gitmedim ama bana alttan bakiyolar demislerdi... sonra ogrendim ki bakmiyolarmis yine git derim. Evet bende markettekini kullandim bi sorun olmuyor dusmesini kolaylastiriyor benm yanmami gecirmisti ama tek sefer degil oyle sikintin varsa yap yoksa zaten zamanla dusecek bnmki yaniyordu ondan yapiyordum suya oturmakta iyi geliuodu
(573 puan) tarafından
Arada içten gelen Bi yanma gibi bişey var kaşıntı yanma arası ama tam kaşıntı değil daha çok yanma gibi 7 gün sonra gittim baktı doktor tekrar gitmeme gerek var mı canım 40 çıkınca
(573 puan) tarafından
Doğumdan sonra hiç kontrole gitmedin mi canım bir de afedersin ilişki kaç gün sonra oldu
(968 puan) tarafından
Ters birsey hissediyorsan git yinede ... valla 2 ay sonra desem :) ama bnm gebelikten oncede zorlanmam vardi dogumdannsonra korktum ama ertele ertele 2 ay erteledim ama korktugum gbi olmadi aksine cocuk dogurmam lazimmis sanirim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 229 göst.
0 oy
6 cevap 305 göst.
4 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...