+1 oy
313 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından

Evlendikten sonra eşime karşı güvensizlik başladı. 

Durup dururken olmaz tabi şüphe, kısadan geçeceğim.

Bi ihanet olayını anlattım eşime  paylaştım bu durumu birazda tepkisini ölçmekti , ada senin yerinde olsam kız kocasını basmaya giderken beni arardım hemen ara selimi çıksın ordan karısı geliyo derdim bnde arar söylerdim dedi. 

Neden öyle bişi yapıcam kii haksızz çeksin cezasını dedim falan ama aklım verdiği tepkidee donuklaştım biraz. O gün eşim için süslendim hiçç umrumda değil, instagramda sadece videolar izliyo sadece kendi kendine gülüyor konuşmuyo bile benle ..

Kafama takıldı aldım elinden telefonu karıştırmaya başladım oda benm telefonu aldı karıştırmaya başladı son görülmemin kapalı olduğunu görünce sordu neden kapalı ,dedim şuu yüzden kaplaı 1 ay oldu kapatalı açmaya unuttum öyle kaldı, altından neler neler çıkardı offffff o kadar şeyr dayanamadım , yaptğın yemeği yemicem artık vs vs ama Yemin ederim kiiii bişi yokk son görülmemei kapatma nedenim inandırıcı değilmiş ,diyorum  gerçekten bu sebepten kapattım. Sonra gittim makyajımı sildim saçımı topladım yattımm .biz çok büyük kavgada bile barışmadan uyumazdık ve döndü yattı yatağın diğer ucunda ,ağlaya ağlaya uyudum çok kalbim kırıldı birdeeee bağırmaya başladı son görülmeden dedim şuu saatte senle tartışmayacağım komşulara rezil olamam daha fazla yine bağırdı çarptı kapıyı gitti balkona.. sabah da işe gitti inanın içime kurt düştü . İhanet olayına verdiği tepki benm son görülmemem takılması ve tek tek herşeye baktı mesajlara ben beklemezdim ondan bana böyle davranmasını güvensizliğim var ispatlarım bir çok şeyiii ama bnden böyle bişi beklemsi üzücü aklıma gelense kendi gibi mi sandı beni işdeee diyorum kii o zaman var bişey bunda lütfen yardım edin hiç iyi değilim yemekten kesildim :(

9 Cevaplar

0 oy
(2,583 puan) tarafından
1. İnşAllah ihanet yoktur yani o olayla kendi eşini kıyaslama 

2.ben de eşimin son görülmesi kapalı olsa rahatsız oluurm yani 

Kendini üzme ya kendini sev ne olursa olsun yeni evliydeniz illk zamanlar sıkıntı oluo  geçer inşAllah
-Reklam-
0 oy
(8,319 puan) tarafından
Anaaaa ikinizde olgunlasmamissiniz evlilik konusunda guvensizlik var sizde az bi salin bence
0 oy
tarafından
Tilkinin aklına zorla tavuğu sokuyorsunuz
0 oy
(3,876 puan) tarafından
Durduk yere birbirinizin kalbini kırıp olay yaratmışmışsınz bence
0 oy
tarafından
Çok gereksiz tepkiler. Benimde son görülmem kapalıdır eşiminde yani bunda bu kadar abartacak bişey yok. Kısacası sen onun telefonunu bir şüpheyle karıştırdığın için o da karşı atak yapip üste çıkmaya çalışmış sanki.
0 oy
tarafından
Yani anlamadım sende adama güvenmeyip telefonunu karıştırmıssin ama adam yapınca bana güvenmemesi kırdı beni diyorsun.sende ona guvenmemissin ki
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Kendi suçunu bastırmak için yaptığı bir taktik bence
(19 puan) tarafından
İşdee aklıma türlü türlü şeyler geliyorrr ne yapıcam ben Allah aşkına
(4,991 puan) tarafından
Klasik erkek savunmaları
Suphelenmen için demiyorum ama kendinide ona karşı savunmasız hissetme
(19 puan) tarafından
Aramasını duymadım diye nerdeeessiinnn seeenn diyo ya Allah aşkına sanki ona bişi demeden çıkıp gidiymuş gibi davranıyo bakkal 2 merdiven aşağıda oraya giderken diyorum eve gelince eve geldm diyorum, çöp atmay çıkıyorum diyorum attım eve geldim diyorum an ve an rapor veriyorum neden böylee yapıyor ağlamktan mahvoldum artık çok değişti 3 gündür çookkk
(19 puan) tarafından
Cam bile sildirmez tamam eyvallah, çalışmak istedim hemen tepk verdi ikna ettim bu sefer diyor  ordakilere tel no vermickain vss ama kendisi iş yerinden ablalarım dedikleri insanlarla mesajlaşıyor okuyorum mesajları vs ama diyorum o evli sen evlisin tamam muhabbeti biliyorum ama uygun değill bu konuşma, çokk kavga ettik sonra neden yanlış anlıyormuşum vs herhalde bnde birileriyle o şekilde gurup sohbeti vs o geliyor aklına kendi yaptıkları onu düşünüyorum şuan
(4,991 puan) tarafından
Al karsina konuş seni bu düşüncelere sürükleyen ne oldu neden boyle davranıyorsun
O halde benden istediğin seyleri sende yapmiycaksin de
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Son görülme ve mavi tik benim bekarliktan beri kapalı esim bunu hic sorun etmedi oyle alismisim açınca garip geliyo. 

Diger konu kim namus bekciligi yapiyorsa namussuzdur derler.. tabi esin niye oyle tepki verdi bilemem. 

Son olarak inşallah korktuğun gibi bi şey yoktur canim.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 186 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,789 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 306 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 271 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Meryem15 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 149 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,937 puan) tarafından soruldu

396,525 soru

11,861,402 cevap

35,959 kullanıcı