0 oy
327 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (609 puan) tarafından

Eşim dolar yukselir vs dedi ufaktan bişiler almaya bakmaya başladık sizce erken değil mi 

Bebek arabası puset aldık sizce nasıl fiyatı görünüşü falan  

19+1

image

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben ikili degil ayrı ayri aldım 1000 TL ama ben bebek araba ve puseti alalı 1 yıl oldu
(609 puan) tarafından
Doğru haklısın ben kimseyi dinlemim heves ettiğim beğendiğim ne varsa alim :)
tarafından
Bencede al ben her alacagimda kaynanam alma alma hediye gelir dedi bende kafama göre aldım iyiki almışım valla
(609 puan) tarafından
Hımm benimki al der ama korkuyor kadın cok Zor zamanlar geçirdik bebeğimi kaybedersem Allah korusun basa döneriz diye korktu ama cok sukur insallah yendi gibi bugün battaniye aldı parası o kadar vardı :)
tarafından
Hım anldim kuzum inşallah saga salim kucağına almak nasip olur ❤️
(609 puan) tarafından
Amin canım insallah cok tesekkur ederim allah razı olsun :)
-Reklam-
0 oy
(5,824 puan) tarafından
Valla ben 21 hafta detaylı ulturasondan sonra almaya başlamıştım iyiki öyle yapmışım 700 tlye aldığım sunta dolap 2 ay sonra 1200 olmuştu.. Büyükleri almaya başla 
(609 puan) tarafından
Bana 5 ayın içimdesin dediler de :)
(5,824 puan) tarafından
Ben mi unuttum acaba kız daha doğum yapalı 2 ay oldu :)
(609 puan) tarafından
Sen daha bilirsin canım :) tecrübe var herkez farkli diyor bende anlamadım ki ya
Haftamı 7 ye çarpıyorum günümü eklip topluyorum 30 a bölüyorum 4.7 çıkıyor 5 ay içinde olmuş olmuyor mu bana öyle hesab et dediler :)
(5,824 puan) tarafından
Öyle dedilerse sen öyle hesapla ben 21de detaylıya girdiğimde 5 aylıksın demek diyerek muayene etmişti ordan hatırladım :)
(609 puan) tarafından
Hımmm benim 1 nisanda detaylı var insalkah :)
0 oy
tarafından
Çok güzel güle güle kulanin
(609 puan) tarafından
Amin insallah canım cok tesekkur ederim :)
tarafından
Ha şimdi ha sonra fiyatı düşse bile en fazla 200 300 al gitsin çok güzel beğendim
(609 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bence iyi yapmışsınız gün geçtikçe fiyarlar artıyor
(609 puan) tarafından
Ya gerçekten mi tesekkur ederim canım sağol
(5,108 puan) tarafından
Rica ederim ♥️
0 oy
(553 puan) tarafından
Yok canim bende 26 haftaligim cogu bitti sayilir subat ayinda indirimlerden aldim bende hep 
(609 puan) tarafından
Hım ben daha yeni başladım almaya bakmaya benim ilk bebeğim kaybettim cok kötü olmhstum 3 aylık falandı korkudan bana bişi aldırmıyorlardı cok sukur iyi suan aldırıyorlar :)
(553 puan) tarafından
Basin sagolsun canim benim. Vallahi hersey artıyor bugun bir mama sandalyesi bakiyim dedim istedigim de sandalyeye baglanan portarif bisey bin liradan asagisi yok malesef
(609 puan) tarafından
Yaa :( ben ee bebege baktım güzel bişeydi 600 700 lira falandı
(553 puan) tarafından
Canim evimde yer kaplayan seyleri hic sevmem  ben o yuzden sandalyeye monte ederim hemde biyere giderken minik okup tasiniyor dedim onlardan bakiyim ama yok epey pahali hersey
(609 puan) tarafından
Hadi ya benim evim çatı katı 2+1 olur herhalde ilk gebelik ya acemiyim bilemiyorum ki
0 oy
tarafından
Erken dgl cnm :) benn 6 haftalgmm simdidenn   alym diyorum dah cinsiyeti bile belli dgl :)
(609 puan) tarafından
Dur kız cinsiyetine göre alırsın insallah :)
(609 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına kucağımıza almayı nasip etsin insallah :)
tarafından
Amin cnm :)
0 oy
tarafından
Valla toplu para ile alıcaksan bişey diyemem ama biz her ay bişeyler alıp bitirmiştik yani erken değil artık zaten eksikleri bitmiyor 
(609 puan) tarafından
Yok kız toplu para nerde ki biz alak :)
O zaman devam edeyim almaya bakmaya :)
tarafından
O zaman geç bile kalmışın kuzum :) yavaş yavaş almaya başla artık eksikleri bitmez bebişin :)
(609 puan) tarafından
Aynen canım o kadar güzel şeyler var ki insanın kredi çekip hepsini alası geliyor :)
tarafından
Hahaja evet herşeyi satıp alışveriş yapmak istiyorum bazen bebeğime :)
(609 puan) tarafından
:))))
0 oy
(219 puan) tarafından
Ben de doğmadan oto koltuğu alayım fiyatı artar dedim bi ona zam gelmedi :)) bu ürünlere kısa vadede büyük zam gelmiyor ben olsam beklerdim 
(609 puan) tarafından
:) benim ilk bebeğim olacak insallah insan 3 5 kusur da olsa  artmasın diye alıyor :)
0 oy
(119,231 puan) tarafından
gule gule kullanin
(609 puan) tarafından
Amin canım insallah cok tesekkur ederim :)
0 oy
(331 puan) tarafından
Çok güzel güle güle kullanın bnce de almaya başlatun bnde cinsiyetini öğrenince almaya başlıycam ve kızımda çok gereksiz şeyler almışım 2. Hamileliğimde sadece işe yarıyan şeyleri alacam
(609 puan) tarafından
Bende belki ikinci tecbureli olur almam :) teşekkür ederim canım cok sağol
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Almaya başla canım valla eksik bitmiyo herşey dahada pahalanıyo
(609 puan) tarafından
Teşekkür ederim kızlar beni iştaha getirdiniz bana alma alma daha erken vs dediler ben daha kimseyi takmam :)))
(3,282 puan) tarafından
Sen onlara bakma  sonradan kendileri mi alıp yardım edicek sanki
(609 puan) tarafından
Ya ederler de ne kadar ederler bilemem en iyisi sizin dediğiniz gibi kendim alayım :)
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm valla alınmalı sonra hepsi üst üste biniliyoe zor oluyor bak benim arkadaşım hamile kaldı hemen başladı almaya her ay bir eksiğini alıyor valla oda 3 aylık frlan bebek bezi frlan aldı şampuan indirime ne girerse alıyor bu şekilde daha tasarruflu oluyor 
(609 puan) tarafından
Doğru canım haklısın
0 oy
tarafından
Bence yavaş yavaş al canım güle güle kullansın kuzucuk sağlıkla gelsin inşallah 
(609 puan) tarafından
:) <3 Allah razı olsun canım cok tesekkur ederim amin insallah :)
0 oy
(341 puan) tarafından
Cok guzel hayırlı olsun canim

Ama erken degil mi

Ilk hamilelegim de 5 aylikken alacaktim. Cocuga nazar deger  7 veya 8 den snra al demislerdi bana. 
(609 puan) tarafından
Bana da öyle diyorlar aklım karışıyor ama cok heves diyorum bebeğim alışveriş yapmaya
(341 puan) tarafından
Normal cnm ya ama heyecanlisin. Boyle büyük esyalari al ama abartıya kacma. Iyi değil  derler bilemedim.
(609 puan) tarafından
Bende bilmiyorum ki  canım sağol teşekkür ederim :)
0 oy
(167 puan) tarafından
Canım hangi marka bu çok güzelmiş kullanışlı mıdır acaba
(609 puan) tarafından
Valla canım e bebekten aldım markasını tam bilmiyorum üstünde ( baby plus galaxy travel sistem bebe griy) yazıyor
Ben gezdirdim arabayı orada ben beğendim oto puseti hafif geldi ama normalde cok ağırlar ben beğendim canım ama kullanışlı mı bilmiyorum daha kullanmadım kullanan bilen vardır insallah
(167 puan) tarafından
Bende e bebekten joie chrome mushroom beğenmiştim ama Bi anda fiyat 2500ken 4500 oldu alamadım şimdi bunu beğendim eşime söyliyim Bi gidelim bakalım pişti olabilirizzz :))) güle güle kullansın bu arada bebişin canım
(609 puan) tarafından
Al canım olalım tabi pişti bişi olmaz :)
Amin canım insallah allah razı olsun :)
0 oy
(11,229 puan) tarafından
O kadar pahalanmis mi ya biz hepsini o fiyata almıştık yılbaşından once
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Alın bence cnm pahalanir gerçekten
0 oy
tarafından
Gorunusunden ziyade kullanisli olup olmadigina bak. Bunlardan alanlarin hemen hepsi sonradan pisman oluyolar. Ben kabin tipi aldim cok pratik ve hafif bi araba. Yavas yavas alabilirsiniz ben 16 haftalikken baslamistim
0 oy
tarafından
İkisi için pahalı sanki canım ama tabi özelligine göre de değişir. Eşin çok doğru demiş sürekli zam geliyor. 80 liraya aldığım merhaba bebek pakedi olmuş 160 lira. Zaten illaki alınacak sonuçta elde varken yavaş yavaş almak en mantıklısı 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kalp atışını duyunca alışverişe başlayan ben :D al kız al
tarafından
Kiz sen sayfani mi kapattin
(25,224 puan) tarafından
Yok açık kız ben kapalıyım ahah
tarafından
Puhhaha haha tamam buldum aşkım paylaşım yapmayınca hiç merak ettim satis sayfasinda
(25,224 puan) tarafından
Kendimi eve verdim şuan dekor işleri falan geri döncem yakında:D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 78 göst.
+1 oy
15 cevap 174 göst.

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...