0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde (118 puan) tarafından
Kızlar rüyamda bebeğimi gördüm aldığım kıyafetlerin battaniyenin falan içinde hiç rüyasında görüp bebeği aynı doğan var mı çok merak ediyorum yaa 36+5 şuan 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yok kuzu aynı gördüğümü doğurmadm :) 

(118 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin Arasım ama rüyamda gördüm ve yrğenim de sürekli görüyor hep diyor ve çok benzer bendr gördüm
-Reklam-
0 oy
(741 puan) tarafından

Günümüz yakınmıs biz de 36+3 gün sayıyoruz<3sezeryan olacağım

(118 puan) tarafından
Maşallah sağlıkla kucağımıza alalım inşallah aminn neden sezeryan pekii
(741 puan) tarafından
Bebeğimin kilosundan dolayı.
(118 puan) tarafından
Maşallah maşallah maşallah benim bebikom da kilo almıyor 2500 de kaldı 36+5 şuan sizinki kaç ve sonra kilo alır mı
(741 puan) tarafından
3600 benim önden gidiyorduk 2 haftadır almıyor ama .d doktorum normal dedi zaten aldıgı kadar aldı maşallah. Bilmem sizinki de alır inşallah doğuma kadar yine doktora sordunmu
(118 puan) tarafından
Normal doğum olabilir ki çatı müsaitse kuzenim 5 kilo doğum yaptı 2 dikişi vardı sadece doktor neden hemen sezeryan a karar vermiş anlamış değilim
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ilk oglumda evet gordugumu dogurdum, ama ikincide farkli gordum ve o degildi :) 
(118 puan) tarafından
Benimde ilk yaa yattığı yerden kucağıma alıyordum rüyamda
(1,363 puan) tarafından
Benimde ilkini ruyamda kucagima vermislerdi al bak bu oglun diye. Gozlerinin laciverti hala aklimda. Nitekim de cocugumun gözleri koyu lacivert gibiydi yuzu gözü ayniydi. 7 yil gecti ustunden o ruyami hala unutmam. 2.yi de kız olarak gordum  belkide kiz istedigimizden bilincalti oldu ama erkek dogurdum ikinciyide :)
0 oy
tarafından
Yok kız ben rüyamda oğlum olacak diye görüyorum kızım oldu çok şükür
(118 puan) tarafından
Bende evlenmeden önce istihare namazı kılmıştım ikiz kız gördüm ikiz kız da erkek bebeğe işaretmiş ve oğlum olıuorr
tarafından
Ay maşallah inşallah benimde bi oğlum olur ama ilk kızı biraz büyütmem lazım:D
(118 puan) tarafından
Maşallah valla benim gözüm daha şimdiden korktu doğmadı daha en az 4-5 yaşına gelince düşünürüm 2.
tarafından
Yok kız benimki 2 yaşına girsin öyle düşünürüm daha 6 buçuk aylık
0 oy
(11,153 puan) tarafından
Öncelikle sağlıkla gelsin kuzum sanırım hayallerimizde bi bebek var onu görüyoruz ben de turuncu bisi gördüm haftamız daha çok 32 yiz bizde gorcez bakalım nasıl olacak  her şeyden önce sağlıkla gelsinler tabi
(118 puan) tarafından
Tabiki önceliğimiz sağlıkla doğması ilk defa rüyamda gördüm ailemdekiler de çok gördü hani semin bebeğinmiş falan rüyamızda gördük diye küçük bi yeğenim var o da görüyor kaç defadır bahsettiği gibi bi bebek gördüm bende
(11,153 puan) tarafından
Hayırlısı canım olur mu olur bizim de bi tanıdık görmüş kızı oluyo demişti kızımız olacak Allah izin verirse malum oluyor demekki
0 oy
(449 puan) tarafından
Ben gördüm ama hiç alakası yok :) 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Tıpa tıp aynısı değil ama çok benziyor. Sadece ruyamdaki daha kiloluydu. 
(118 puan) tarafından
Valla önceliğimiz sağlık ama anlarsınız beni merak ediyorum tabi ondan bi heyecan yaptım
(6,047 puan) tarafından
Tabiki canim
0 oy
tarafından
Ben gordum 14 haftalık hamıleydım aynısını gordum kucagıma verıuorlardı gercekten kızım dogdı aynı o bebek 
0 oy
(3,152 puan) tarafından
Valla ben sarı topalak bı çocuk gördüm minik yüzlü bı çocuktu hala gözümün önünde o siması benim kız kara gözlü esmer simsiyah saçlı taslak yüzlü bı bebeisim oldu
0 oy
(283 puan) tarafından
Ben yüzünü değilde cinsiyetini görmüştüm erkek olarak kontrole gidince doktor kız demişti  sonraki kontorle gidince erkek demişti o şekilde oğlum oldu
0 oy
(603 puan) tarafından
Ya gördüğümü doğurmadım qma rüyamda gördüğüm bebeğe aşırı benziyor oğlum mavi gözlü sarı saçlı görmüştüm ama ihtimal vermemiştim mqviş sarı bir oğlum var
(118 puan) tarafından
Maşallah yaa inşallah çünkü bebeğimi çok merak ediyorum
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bn kızıma hamileyken erkek sanıyordum. Rüyamda kundakta bebek gördüm ama yüzünü görmedim ama her gelen suyu ne güzel bebeğin var diyordu. Uyandım dedim bebek kız. O gün doktora gittik kesin kız dedi doktor. Oğlumda da erkek olduğunu biliyorduk rüyamda 4 yaşlarında bı çocuk eşimin yanına oturmuştu. Pikniğe gitmişiz. Saçları aynı eşimin saç kesimi. Dişler inci gibi bembeyaz bı oğlan çocuğu. Uyandım eşime dedim. Oğlum doğdu bembeyaz aynı eşimin kopyası. Çıkıyor yani rüyalar bnce
(118 puan) tarafından
İnşallah ya zaten abartılacak bi rüya görmedim sadece koltukta yatıyordu bende kucağıma alıyordum şimdiye kadar hamile halimi gördüm rüyamda bu sefer hamile değildim bebeğimi alıyordum koltuktan

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 194 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,669 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
19 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 138 göst.