0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (349 puan) tarafından
Kızlar robot süpürge almak istiyorum kullandığınız iyi bir model varsa onerir misiniz, benim icin onemli olan haritalama özelliği, halıları algilamasi,sarj suresi vs vs fiyati cok fahiş olmasa iyi olur ne dersiniz 

9 Cevaplar

0 oy
(1,580 puan) tarafından
Roborock S5 Max kullanıyorum memnunum. Çoklu harita kaydedebilirsiniz. 
tarafından
Gürültüsü rahatsız ediyor mu çok fazla? niyetim var almaya aslında ama 40 dk boyunca elektrikli süpürge sesi beni rahatsız eder. sırf bu yüzden vazgeçiyorum.
(349 puan) tarafından
Bunu ben de merak ediyorum gürültü olayı nasıl? Bir de acaba koltuklarinizin yuksekligi kac cm? Benimkiler 9 cm girer mi altina kafam cok karisik
(1,580 puan) tarafından
Sıfır gürültü bir robot süpürge yok açıkçası. Sesi var mı var, 54 db sesi vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Rowenta'nın silenceforce diye piyasaya sürdüğü sözde sessiz makinelerin desibeli 67, yani çok rahatsız edici bir ses değil. Ben iş yerindeyken çalıştırıyorum genelde o nedenle sese çok tanık olmuyorum. Haftasonları sadece duyuyorum onda da beni rahatsız etmiyor.

9 cm altına giremez çünkü tepedeki sensörüyle beraber kendi yüksekliği zaten 9 cm. Benim koltuklarım 14 cm altlarına girebiliyor. 9 cm'de tepesi çarpacağı için giremez.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendim kullanmıyorum ama Xiaomi kullanan bir yakinim memnun. Bimde vs kesinlikle almayin halılarda yavaş hareket edip bazen duruyormuş sadece düz parkede gidiyormuş
(349 puan) tarafından
Bimden filan degil hepsi burada veya trendyoldan alacagim
0 oy
tarafından
Roborock s5 max kullaniyorm cok memnunum
(349 puan) tarafından
Bunu herkes tavsiye ediyor ürünün yüksekliğini ölcer misiniz kac cm
tarafından
Canm metrem yok suanda ama parmak olcusuyle 4 parmak kadar var metreyi bulursam olcer yazarm ama suan a101 de var istersen git yakindan incele normal internet fiyati 6300 falan ama a101 de 5300
(1,849 puan) tarafından
A 101de o kdr olduğuna emin misiniz? A101 sitesinde 6400diyo
tarafından
Ay benim niye aklimda oyle kalmis ya birine daha yanlis soylemisim simdi baktim 6300 yaziyo internettekiyle ayniymis ya ben uygun diye sevinmistim ama en azindan gidip gorme sansiniz var
(1,849 puan) tarafından
Aynen teşekkürler yine de bende  acaba a 101 magazasında falan mj indirimde online pahalı mı acaba diye düşünüp heyecanlandım :)
0 oy
(2,593 puan) tarafından
roborock s5 max kullanıyorum çok memnunum 
0 oy
(369 puan) tarafından
Xiaomi mi vakkum mop pro 2 aldık biz uygulama üstünden sesini ayarlayabiliyorsun en yüksek emiş gücünde bile rahatsız etmiyo benim elim ayağım olmuş çok memnunun yerleri de siliyo 
(349 puan) tarafından
Halilardaki performansi nasıl? Ürünün yüksekliğini sorabilir myim kac cm?
0 oy
(3,872 puan) tarafından
xiaomi vacuum mop pro kullaniyoruz 1 yildir . haritalama var ama haliyi algilama ozelligi yok . sarji bizim eve yetiyor 140 m2 , guc ayari var sessiz olmasini istersen ona gire ayarlarsin
(349 puan) tarafından
Halıyı algilayamamasj sizin icin nasil bir sorun olusturuyor bilmem lazim
(3,872 puan) tarafından
yoo , ben yer sildirmiyorum ,silmesini begenmedim o
yuzden haliyi algilamasi onemli degil benim icin
0 oy
(40 puan) tarafından
Xiaomi dreame D9 üstüne yoktur. Şuan kullanıyorum normal süpürgeden daha çok toz çekiyor silmeye gerek kalmıyor. Halı algılama özelliğide var tavsiye ederim 
(349 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim tavsiyenizi inceleyecegim
0 oy
(118 puan) tarafından
https://ty.gl/a8ympt4fpd

Bunu kullanıyorum tavsiye ederim moplu hemde fahiş bi fiyat değil 
0 oy
(895 puan) tarafından
A101de kiwinin var komsum almis cok memnun cantasina da sigmis
(349 puan) tarafından
Yok canim onu biliyorum oyle bisey aramiyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 164 göst.
24 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde 1995 (1,399 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde johnash (349 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 407 göst.
21 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oykulku (1,064 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu

381,601 soru

11,423,857 cevap

34,981 kullanıcı

...