0 oy
472 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bende cok sinir var kızlar özellikle bi iş yapıyorum mesela yoruldum o an sıcak bastığı zaman az önce mesela çamaşır astım baktm  kızım fondötenimi almış eline ondan aldım diye aglamaya başladı bağırdım cok yüksek bi sesle korktu tabi. Bu sefer sarıldım hemen öptüm sakinleştirmeye çalıştım. Ama ben sinirime hakim olamıyorum bagırmak istemiyorm geçen gene öyle oldu poposuna bitane vurdum sebepsizce aglıyo boş boş benimde kan beynime sıçrıyo sinir hastası mıyım ben şimdi diyorum psikiyatri ye gitsem Allah göstermesin de eşim ilerde bişey olursa ayrılma gibi koz olarak kullanır mı bana cocugu almak için herşeyi düşünüyorum kafam cok karışık yadırgamayın lütfen 

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Psikolog ya da psikiyatriye gitmezsen hem evliliğin zarar görecek hem de çocuğunla ilişkin. Allah göstermesin hadi boşanma durumu oldu diyelim eşinin koz olarak kullanmasından önce çocuğun ben babamda kalmak istiyorum annem hep bağırıyor kızıyor derse ne olacak?? İhtimaller üzerinden çocuğuna da evliliğine de kendine de zarar verme. Gitmelisin.
tarafından
Tmam canım saol
-Reklam-
0 oy
(676 puan) tarafından
Allah yaridm etsin inşallah bende de bazen o şeyler oluyor ama hemen bulunduğum yerden baska bir yere gidiyorum ki kimseye yada bişeye zarar vermiyim diye
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Neden yadirgilayalım canım saglık sorunu buda kendini okusan o an mesela hemen üst üste besmele çeksen kuran okumani tavsiye ederim yada güzel bir kitap şöyle düşün cocuklar dişari çikip enerjısını atamıyor doğal olarak onlarda bizimle evdeler cocuk bu oyun ister sürekli ee bizimde bellı bir zaman pil tükeniyor kendi kucuklugunu düşün eminim eve girmezdin bu şekılde düşün olurmu şiddete meyilli olma 
tarafından
Felak ve nas okudum geçmedi sinirim aniden geliyo sakinleşemiyorum haklısın oyun istiyo ilgi istiyo ama işim oluyo geçen gün temizlik yapıyorum banyodaki halının üstüne yatıyo lavaboya elliyo ne biliyim peşimden dolanıyo normal şeyler evet bazen tepki vermiyorm bile
(1,327 puan) tarafından
Canım bir kere okumakla olcak iş değil ilaç bile kendini 1 haftada gösterir bak kendin diyorsun cocuk bu ya birak oynasin öyle zaman gelcekkı valla bu günler geri gelsın istıycez
tarafından
Haklısın. Canım o an elimde değil işte ya
0 oy
tarafından
Canım kan değerlerine baktirdinmi sen  b 12 vitamini d vitamini ve diğerleri bu kar düşük olduğu zamanda  insanı depresyona aşırı sinirlilige sürüklüyor 
(5,320 puan) tarafından
Post sahibi değilimde bende öyle sinirliyim aile hekimi bakar mı
tarafından
Bakar ama en güzeli hastahaneye gitmek canım
Valla git baktir ben kendimden biliyorum sebepsiz çocuklara bağırirdim başka bir rahatsızlığın için vitamin ve diğer değerlerimin sınırda olduğu öğrendim doktorun verdiği vitamin ilaçları ne sinir kaldı ne başka birşey
tarafından
Aaaa sen cıddı mısın ben cok sınırlıyım gecen kn tahlılıme bakıldı d vıramını b12 vıtamını ve demirm cok dusukmus ondan mı acaba
tarafından
Cookl saol valla gidip kan değerlerime baktırcam
tarafından
Ne demek sedef1313 birşey değil git baktir

Gebegz  tabi kuzum vucudda vitamin değerleri düşünce bütün dengeler bozuluyor onu tamamlamaya bak düzene girdiğinde  sende farkına varacaksin
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Burda çok fazla böyle dert var hep diyorum oncelikld kan testi verin dahilyeci baksın bir de uykusuzluk da yapar. Ayrıca kendi kendine telkin ver çocuk sabır işi. Arada biz de çıldırıyoruz ama olabildiğince beni sinirlendiren şeylerden kaçıyorum tüm tahammülüm çocuğa kalsın diye
tarafından
Haklısın kuzum
0 oy
(5,320 puan) tarafından
Bende öyleyim bişey olsun hemen bagırırım kafam ısınır doğumda oldu bana 2 sene geçti düzelmedim
tarafından
Benimde 2senedir böyle ya kızım dogdugundan beri nerdeyse
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Kullanır tabi  eşimin  arkadaşı 2-3 ay evli  kaldılar boşanmak  için  hastaneden  gittiği psikiyatri  olaylarınıda  sundu  nafaka  vermemek  için  hakimde kabul etti 
tarafından
Ay Allah'ım ne insanlar var o yuzden gitmicem
(2,054 puan) tarafından
Bu devirde  kimseye  güven  yok  bacım
0 oy
tarafından
Evde öfke kontrolu nasıl olur videolara bak.Kalpten istiyorsan kendini geliştire bilirsin. Ben bir çok sıkıntımı youtubedeki videolar sayesinde çözdüm.Önce kendin inan ve iste.
tarafından
Cok saol iyi fikir izlicem canım
tarafından
Ben çok korumacı ve her şeyde ihtiyatlı davranan, garantici biriydi. Videolar sayesinde aslında korkudan böyle yaptığımı anladım.  İşin aslında birine güvenirsem beni sırtımdan vurursa korkusu, Bir işi girişimde bulunub başarısız olursam korkusu, Kesin bana zarar gelmeyeceğini garantilediğim bir korku varmış. Çokca izle ve kendini geliştir. Bir günde, bir haftada olmuyor. İnan ve vazgeçme
tarafından
Evet insanın bilinç altındaki duygularından kaynaklanıyor aslında izlicem cnm
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bence bı banto yap abdest al kendine gel başka bir hobi edin kendine eşin çocuğa baksın hafta sonu sen kendine zaman ayir iti gelir
tarafından
Tmm canım teşekkür ederim
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Canım bı eksıklıgın varsa tedavı olmalısın o bende de var maalesef bende cocuguma cok sıkıntı yapıyorum durdan almıyo cunku kızmasam yapma dedıgım seyı yapmayı bırakmıyo bende bazen dusunuyorum ama bagımlı olmaktan vs den korkuyorum ılac degıl ama terapı alınabılır bızım davranıslarımızdan bıze nasıl davranıldıgından gelıyo maalesef annelerımızle babalarımızla kısacası aıle fertlerımızle ılıntılı 
tarafından
Genetik olabilir benim babamda aniden sinirleniyodu ya
0 oy
(968 puan) tarafından
Evet kullanır bn sabırlı biriym öfke kontrolü m var öyle kolay sinirlenen biri değilim ve eşimle boşanma aşamasındym dilekçede öfke sinir problemi var çocuğa bakamaz yazdırmış hastaneden sağlık raporu alsın falan yazdrms erkeklerin işi belli olmuo kullanır 
tarafından
Sırf bu yuzden gitmek istemiyorum işte
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Mutlaka git ama sen sen ol eşine anlatma bunu.iste böyle yaptı bağırdım şöyle etti poposuna vurdum falan .

Pek bahsetme kullanır.hatta ilerde gittiğini de kullanır.sinir hastası böyle böyle yapıyordu psikolojisi bozuk falan diye.bu çok önemli velayette.ama mutlaka git sadece eşine belli etme bunları.esini tanıdığım için değil tabi ama boşanmada cirkinlesebilme ihtimalleri çok yüksek insanların.psikiyatriye psikologa gitmekte sorun yok.destek almak daha iyi olmak ve çocuğuma daha iyi bakabilmek için gittim der baglarsin.ama çocuğa bağırdığın totosuna vurduğun ortaya çıkınca işler değişir abartilir 
tarafından
Gitmek istemiyorum kesinlikle kendi içimde çözücem bu sorunu öyle karar verdim
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Eşine nasıl biri yüzde yüz güveniyor musun şuana kadar bir yanlışı planı varmı şüphen varsa ona söylemeden kendin git haberi olmasın cnm
tarafından
Güveniyorum canım ama Dünya hali işte bilemezsn kavga edince tanıyamyosn

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 166 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sirin__ (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 491 göst.
0 oy
1 cevap 94 göst.
0 oy
1 cevap 63 göst.