0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (565 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
  • Oğlum biraz rahatsızdı öksürük ve hiriltisi vardi hastaneye götürdüm antibiyotik ve evde buhar verildi antibiyotik sadece günde 1kere ve 5 gün kullanacaksın dedi buharda 4 kere ztn ama oğlumda öksürük çok yok ama balgami halen çok var antibiyotik biraz daha kullansam Bi zararı olurmu  hemşire biri vardi sanırım yada bilen varsa bilgi verir misiniz bebek ayı 6

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Antibiyotik bir haftadan fazla kullanılmasını onermiyorlar ben iki defa kullandım bir hafta sadece düşün post üste çıksın
(565 puan) tarafından
Peki aynı sorunlar icinmi ogkuruk ve hiriltidan dolayımi kullandın cnm
-Reklam-
0 oy
(219 puan) tarafından
Antibiyotiğin bitene kadar kullanılması gerekmiyor mu zaten enfluvir fln olmasın verdiği bilemedim 
(565 puan) tarafından
Yok canm azitro diye bir ilac
0 oy
(322 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun oğlun kac kilo?
(565 puan) tarafından
Valla 4 aylıkken 7 kiloydu şuan 6 aylik ama kac bilmiyrm bu ayın sonunda aşıya götürünce öğrenirim anck tartmadm hic
(322 puan) tarafından
Azitronun yetişkin formu da tablet şeklinde. Mesela yetişkin için bir antibiyotiğin içinde 10 tablet vardır. Ama azitronun içinde 3 tablet var. Yani daha az dozla daha çok etki gösterir. Bebeklerde günde bir kere 5 gün kullanılır. Fazlasını kullanma bence. İstersen 1 2 Gün bekle doktora götür iyileşmedi diye istersen şimdi götür. Ama azitroyu fazladan kullanma  doktora sormadan verme
(565 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm benim çok sagol
(322 puan) tarafından
Rica ederim canım Allah şifa versin
(565 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsn

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 51 göst.
0 oy
3 cevap 57 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Annelikheyecani (544 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Minikmeleklerim (7,768 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 942 göst.
19 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,199 soru

11,443,774 cevap

35,014 kullanıcı

...