+1 oy
204 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kizlar oğlum 14 aylık şu 1 aya kadar ağzına bişey almazdı sadece emerdi kahvaltı dahi yemezdi bende erişte Makarna haşlayıp haşlayıp önüne koydum tabakla döke saça yemeye başladı ve ben çocuğun yemiyor aaaa ne kadar zayıf diyenlere cvp vermekten yoruldum ama şuan için iyi gidiyoruz kilo alımida biraz iyi işte sabah pankek falan yaptım yine önüne koydum ara arada elimle ben verdim güzel yedi hani size akıl vermek değil amacım ama işte ne biliyim denedim ve oldu denemek isterseniz diye yazdım 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben 1 yaşından beri hep kendi önlerine koydum serdim kocaman bir sofra bezi oturdum üzerine verdim kendileri yemeye çalıştılar ve küçüğüm 28 aylık büyüğüm 3,5 yaşında çorbalar dahi kendileri içiyorlar ve Gayette iştahlı lar kiloları da normal Yani sürekli çocuğa Biz kendimiz yedirmeye çalışmak sürekli bizim istediğimiz doğrultuda hareket ettirmek Bence iyi değil
tarafından
Ben senin o küçüğünü yerim tatlı dilli zilli ❤
tarafından
Busyyya tezzeeeee☺❤
tarafından
Canım sıkılınca sesini açıp açıp dinliyorum zillinin ❤☺️
tarafından
Bak gel şimdi WhatsApp'a tekrardan atayım☺☺❤
tarafından
Dinledim dinledim ağzını yerim onun yaa bana ilk defa bu kadar tatlı büşra diyen var
-Reklam-
0 oy
(3,869 puan) tarafından
ay canim cocugun yiyesi yoksa ne yapsan yemiyor, 6 agliktan beri yemekleri onune koyarim hep , cok nadirdir kendim yedirdigim ama hem az yer hem de cok hareketli , 3 yasinda 12.5 kilo :(
tarafından
Ya evet bu tarz çocuklara bişey diyemem cidden bazıları hiçbir sekilde yemiyor Allah yardımcın olsun
(2,860 puan) tarafından
Katılıyorum yemeyen ne yapsan yemiyor cnm istersen amuda kalkarak yedir istersen önüne şer ne yaparsan yap yemiyor
0 oy
tarafından
Ben en baştan beri öyle yapıyorum yer sofrası açıyorum döke saçarak yiyoruz tabi bu arad ben de yediriyorum ve kendisi de eliyle alıp yiyor kıyafetleri hep leke oldu ama olsun öğrensin kendi yemeyi uzun süredir istahi kapanmıştı koronadan dolayı bugünler de az da olsa yiyor tekrar çok şükür 
tarafından
Evet bende denedim cidden işe yaradı o yerkende elimle veriyorum ara ara sonuç tabağı bitiyor koyduklarim
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Önüne koyarım herseyi birbirine karıştırır agzina bir lokma koymadan kalkar. Peşinde koşarım oyunla yesin diye yine tek lokma yemez. Istahsiz olunca amuda bile kalksan yemiyor bacım
tarafından
Aynen öyle ozaman diyecek bişey yok balik yağı dene canim denemediysen
0 oy
tarafından
8 aylık olduk hiçbir şekilde istemiyor. çok hevesli başlamıştı ama 1 aydır kesinlikle almıyor. ne püre şeklinde ne çorba ne taneli ne de blw yöntemi. şaşırdım bende.
tarafından
Şimdi yiyormu pekii
tarafından
yok valla 8 aylığız zorla 1 2 kaşık günde yerse yiyor. ne yapacağım bilmiyorum.
tarafından
Ayyy Allah yardımcın olsun emziriyormusun peki cnm sen iyi beslen emziriyorsan kilosu nasıl bilmiyorum ama balikyagida fayda ediyor
tarafından
kilosu ortalama şükür. Sağol valla yese bana da rahatlık olacak. zorlanıyorum böyle.
0 oy
tarafından
Bende haftadır öyle yapiyorm gerçekten işe yarıyor. Kızım kilo alıyor..bi bez serdim önüne yiyor sonra kalkıp elimi yıka diyi cimcime:)
tarafından
Evet bendede yaradı ama işte bazı çocuklar ne yaparsan yap yemiyor Allah annelerinin yardımcısı olsun
tarafından
Amin. Bazı bebekler şımarık büyütülüyor ondan

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 612 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
0 oy
2 cevap 95 göst.
0 oy
0 cevap 52 göst.
29 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dozdere1 (18 puan) tarafından soruldu

381,011 soru

11,406,705 cevap

34,944 kullanıcı

...