0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Simdi de el ele tutuşuyoruz :D bunu nasıl bırakcaz. Bana bir daha yardım ediverin yaa :D 16 aylik

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

En İyi Cevap

İstersen bu mevzuyu ayağımda çocuk sallarken konusmayalim :D 

tarafından
Elma ile de uyumayan da ne bilim
(2,593 puan) tarafından
uyuyunca düştü tabi maşallah miniğe :) bu ara benim oğlum da öyle uyuyunca çıkartıyorum farkederse kızıyor anne hayıyy diye :D
tarafından
Benimki normalde asla giymez ama  bazen inadı tutuyor montumu çıkartma diyor :D
tarafından
Benimkide yelekleri boynuna asip geziyor :D hepten tuaf
(2,593 puan) tarafından
hahahha bu bebitolar çok ilginçler gerçekten :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Siz takılın ben her zamanki köşemdeyim -----}
tarafından
:D sallıyormusun
tarafından
Kısmen sallıyorum ya bu ara memeyi birakinca çoğaldı sallamalarimiz eskiden ya memede uyurdu ya cizgifilm acardik gotune vura vura uyurdu bazen bakardım kendi uyuyakalirdi da bu ara şaştı dengesi
tarafından
Meme bırakma dönemi zaten hep huy değişiyor. Bolca sabır diliyorum
tarafından
Amiin cümlemize bolca sabır dilerim
0 oy
tarafından
Benim bir bilgim yok ama totodan ısır benim için 
tarafından
Olurrr :D bana da bahane olmuş olur :D
0 oy
tarafından
Kız nasıl bıraktın beni.de 18 aylik
tarafından
Ya benim belimde disk kaydı ayakta sallamayi bırak oturamiyorum bile. Gece olunca bas bas bağırıyor beni salla diye :D bende sinirlendim senle mi uğraşcam dedim yattım yanına mizmizlana mizmizlana uyudu. Sonra birdaha almadım 4 günde alıştı :D
tarafından
Ay keşke bende biraktirsam diniyecem
0 oy
(2,593 puan) tarafından

21 aydan sesleniyorum hem sallanma hem bileğimde ki bileklikle oynama ve üzerinde araba sürme ile uyuyoruz bizde destek bol :D

(2,593 puan) tarafından
etme etme tek o destek olsun yeter ki :D valla biz bi ara ne güzel çabuk uyuyorduk uykusu gelince annee aa aaa diyordu beni sallamaya götürüyordu şimdi çığlık kıyamet gidiyor ortalık uyumak istemiyor asla gümbür gümbür geliyor 2 yaş :D
tarafından
Hayirrrrrr 2 yasa çok az kaldi korkutma beni yaa. Fişini de attım iade de edemem :D
(2,593 puan) tarafından
hahahhaha artık iade ye çok geç canısıı :D valla bu ara saç baş yolmalık oldum ölüyor uykudan ağlıyor ama ilaa ağlıyacak
tarafından
Aman Yarabbi :D
(2,593 puan) tarafından
inşallah sizde olmaz benim oğlum her şeyin zirvesini yaşıyor :D
0 oy
(1,995 puan) tarafından
nasıl bıraktın kız anlat hele
tarafından
Bir sinirle caaaaat diye bıraktım :D senle mi uğraşcam ya dedim yattım yanına o mizmizlandi ben oralı bile olmadım ilk gün 2 saate ikinci gün 1 saatte uyudu. 3 gün 20 dakikada uyudu. Bugün 4. Gün kaç dakikada uyur birimiyorum artik
0 oy
tarafından
Ben de mecbur kalınca sallıyorum çünkü okul düzenimiz var saati var..gündüz bir kere uyuması lazım.kendi haline bıraksam uyumuyor okul saatine uyuyor olmuyor o şekilde..mecbur uyutuyorum
tarafından
Bizimde okul var çok zor oluyor
tarafından
Okul tatil olunca yapıcaz artık..evde bırakacak kimse de yok hep 3 kişi gidip geliyoruz yolda uyuyakalıyor bazen öğlen  dönüşte. akşam uyanık oluyor okul gidişinde..biz öğlenciyiz tam uyku saatine okula gidiyoruz
tarafından
Keşke bende öğlenci olsam ya sabahciyiz. Sıcacık sabah uykusundan uyandırıp götürüyorum çok zor ya
tarafından
1.sınıfız daha cnm..bölgede başka okul yok ayırmışlar mecbur..5ten 8e kadar olanlar sabahçı..1den 4e kadar olanlar sabahçı..tek sıkıntı kışın karanlığa kalıyoruz
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Benimki yastığına aşık ☺️❤️

Kendi kendine sallanmak istemedi  hadi oğlum uyku saati diyorum kosuyor besigine kendi kendine uyuyor tosbagam ☺️❤️❤️
(2,593 puan) tarafından
mucizelerimm nazar edecen kız maşallah kaç aylık? 1 ay öncesine kadar benim oğlum da beni sallamaya götürür uyurdu şimdi çığlık kıyamet kopuyor evde
(4,983 puan) tarafından
26 aylık canm ☺️
(4,983 puan) tarafından
Masallah diyelim ozamn tatlım ☺️☺️
(2,593 puan) tarafından
oyy oyyy maşallah ne kadar güzel :)
(4,983 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Ooh mis gibi rahatlik bizde 28 aylik olduk kolikti cok alismisti okdr rhtladimki simdi babasiyla yatyor uyuyor mis gbi:)
tarafından
Ayy benimki de kolikti ne zordu ya
(13,838 puan) tarafından
Evet cok hemde gaz dis hepsini zirvese yasadik bizde sukur ikibci oglum 2 aylik o rht ins bzulmaz:)
tarafından
2 ayda bozulmadiysa öyle gider kız artık İNŞALLAH :)
(13,838 puan) tarafından
Ay insallah ya 68 gunluk:) ins bzulmaz ilj oglum cok zor gecti bu oglusun surpriz oldu ins bole devam eder:)
0 oy
tarafından
Kolikti 6 ay salladm , daha sonra hem kızm hemde kendim için bıraktırdm canm şimdi yanına uzanıyorm uyuyo bazen tuvalete gidiyorm bi geliyormki yerde koltkta kendi uyumuş 14 aylık
tarafından
Oh ne güzel miş gibi
0 oy
(755 puan) tarafından
Kolikti kızım tavan beşiğinde hızlı sallayarak uyuturdum 6 aylıkken o beşiği bırakıp ana dizine geçtim 7 aylıkken de sallamayi tamamen bıraktım ayağıma hiç yatirmadim. Sallamayi ilk biraktigimda sırtına govdesine yada poposuna piş piş yaparak vururdum şsss sesi çıkararak da eşlik ederdim önce vurmayi kestim elimi çekmedim ama ona alıştıktan sonra elimi çekip şşş sesine alıştı sadece sonra da zamanla onu da bıraktık şuan küçücük ince bir yastığı var daha yeni yastık kullanmaya başladık yastığa dokunarak gel yat kızım veya nen nen diyelim kızım diyince kendi yatıp uyuyor çok şükür 17 aylık
(755 puan) tarafından
Zamanla onu da bırakırsınız elini tutturmak yerine sen onun vucuna dokun ben öyle yapardım
tarafından
Aaa hiç de denemedim aslında çok doğru. Böyle böyle unutur gibi
(755 puan) tarafından
Aynen canım benim kızım öyle alıştı
tarafından
Çok teşekkür ederim ❤️❤️
(755 puan) tarafından
Ne demek canım sağlıkla buyusunler İnşaAllah bebisler
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Haha :) bzmkide 15 aylık gbi mi ne kesti sallanmak istemedi yanına yatıp uyur :) uyudukca elini çek yada bebek bişi ver :) 
tarafından
Bebeği var o olmadan uyumuyor ona sarılıp yatıyor ama elimi çektiğim an ayağa fırlayip kalkıyor
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Tutuşun  kız nolcak biraz büyüynce yüzüne bakmaz yarın nihahahahahahahah
tarafından
Hii aynen :D ablası 6 yaşında hala anneee senle yatakk mii diye geliyor :D
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ay benimkide kol bağımlısı kolumu okşayarak uyuyacak illa gece uyanıp yanıma geliyor sırf kolumu tutmak için 
tarafından
İşte elini veren kolunu kaptırmis :D kac aylık
(12,494 puan) tarafından
Ahahaa öyle oldu ya 2 yaşında
tarafından
Rabbim bağışlasin ❤️☺️
(12,494 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin evlatlarını

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zeynepagd (364 puan) tarafından soruldu