0 oy
730 göst.
Diğer kategorisinde (988 puan) tarafından

image

image

4 yaş ve 9 aylık kızlarım var 3. Gelıyo galıba yanılma olur mu kızlR bu destte vlla tıtrıyorum suan silik çizgi bellı ama ortada yatay şekilde cizgide var bozuk olma ihtimali var mı 

35 Cevaplar

0 oy
(1,798 puan) tarafından
Abovv hadi hayırlısı olsun hakkında canım. Bende her ay başını korkuyla bekliyorum :) 
-Reklam-
0 oy
(422 puan) tarafından
İyi korun mamisin hayırlı olsun bisekilde Allah kolaylık verir takma hamileliğin tadını çıkar
0 oy
tarafından
Var cnm..iyi ki spiral var bende ya yoksa günüm geçse test yapardım hemen
0 oy
tarafından

Ben hiç cesaret edemiyorum valla bende aslında üçüncüyü istiyorum ama iki oğlum var çok yaramazlar biri üç yaşında diğeri bir buçuk beraber büyüsün istiyorum bana Cesaret verdin birazcık  ve hamilesin hayirli olsun:D

0 oy
tarafından
Ahahahaha. Ay güldüm başıma gelmese bari  50  günlük daha  valla.... Canım bi bardak da soğuk su içeydin 
0 oy
tarafından
Afiyet olsun hayırlı olusun gözün aydın heyt heyt 
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun canim. Nasıl korunuyordunuz. Benimde 2 bebegim var boyle postlar korkutuyor beni 
0 oy
(4,588 puan) tarafından
Hayırlı işler bol güneşler bacım afiyet bal şeker olsun şaka bı yana rabbim kolayını verir canım sağlıkla gelsin :)
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Geliyor gelmekte olan:D
0 oy
(2,055 puan) tarafından

Naneleri yerken  bize mi sordun  kız  bacım  harbiden  naptın  geliyor  gelmekte  olan  hayırlı olsun :D

0 oy
(3,281 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım 
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin canım.... nasıl korunuyordunuz .... benimde iki hafta geçmiş test yaptım çıkmadı ama yine huzurszum
0 oy
(191 puan) tarafından
Burda da hamile kalan kalana hayırlı olsun cnm bende hamileyim diye post açmasam bari :)
0 oy
(19,706 puan) tarafından
Bi kendime hayret ediyorum bi eşime bide 3. Çocuğu düşünen herkese :D
(988 puan) tarafından
Nasıl kız zor mu vlLa dusunuyorum nasıl yapcam diye:)
(19,706 puan) tarafından
Ne yalan diyim çok zor :D
0 oy
tarafından
Geçen arkadaşım yaptı böyle çıktı kan verdi negatif test bozukmus ondan beri güvenmiyorum testlere ya en iyisi kan
(988 puan) tarafından
Bende vercem hafta sonu

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,062 göst.
0 oy
10 cevap 318 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Annelikheyecani (567 puan) tarafından soruldu

396,403 soru

11,857,601 cevap

35,954 kullanıcı

...