0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (2,307 puan) tarafından

Kück mü daha ya bnm yanımda uyuyor beşiği hemen dibimde Bn sağa sola dönerken uynıyor  ama beşikdeyken dönyr ya yüz üstü uykulu uykulu buna alştı 3 gecdr netcm şaştım :)

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
7 aylık olduğu gün ayırdım bence küçük değil. İlerleyen zamanlarda ayırmak daha zor oluyor çünkü.
(2,307 puan) tarafından
Kendi kendine uyuyor Hee ne güzel ☺️
tarafından
yok biz uyutup yatağına koyuyoruz  :D ne güzel kendi kendine uyuyordu. Diş dönemi bizi bitirdi.
(2,307 puan) tarafından
Ayy sorma o bzdede var 1 tane cıktı şükür ateş ishali felan yok ama ezyt edyr
tarafından
bizde de şükür ateş ishal olmadı alt 2 geldi ama mızmız huysuz burnumuzdan getirdi valla :)
(2,307 puan) tarafından
Ayy bizimde inan ya 1 tane cıktı 2 ne zmn cıkar blmym ya zor valla ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gece uyanmiyorsa ayır. Benim kızım 11 aylık gece 5-6 kez uyanıyor. E her uyandığında diğer odadan onu duymayabilirim o yüzden ayırmadim odasini
(2,307 puan) tarafından
Uynıyor cnm bnde duymm die korkym
tarafından
O zmn nasıl ayircaksinki
(2,307 puan) tarafından
İşte Bn de onu dşnyrm
0 oy
(339 puan) tarafından
Çok şükür 7 aylıkken ayırdım küçük beşikte yattı yanımda 6 ay 7 ayında büyük beşigine alıştırdım zaten. Sese hemn uyanan bir insanım 1 hafta falan alışma sürecimiz oldu ondan sonra alıştı geceleri uyumaya bile başladı şimdi 2 yaşında 7 ayından bu yana kendi yatagında yatıyor aldıgım en iyi karar kendisi uyumaya falan alıştı şükür diyorum şimdi 2 ci geliyor bunuda öyke alıştıracagım rabbim izin verirse 
(2,307 puan) tarafından
Ay maşallah cnm ne güzel ya bnde öle ypcam da gece uynyr ya bide dönyr dier beşiğe kycm bakalım oda büyük bebgi mi alırken karnımı actyr ya sezaryan lym bide
(339 puan) tarafından
Canım benimki büyük beşikler varya onlardan çocuk odası beşikler oluyorya ondan kenarları korunaklı yoksa benimkide baya dönen bir çocuk 1 yaşından sonra kendini falanda atmaya başlamıştı sonra eşim korumalık yaptırdı tekrar üstüne şimdi atamıyor kendini evet dogru koyarken falan biraz zorlanıyor insan bide sezeryanmışsın baza ytarzı birşey al onlarında önünw korumalık yapılıyor benim 2 ci dogunca 6 ay yanımda yatırıp 7 ayımda kızımın beşigine alacagım kızımada yatak aldıracam yine korumalık yaptırırım önüne sende öyle yaparsın
(2,307 puan) tarafından
Cnm benim 2 tane beşik biri senin ki gibi baya büyük dieride kücük yani yine ii şimdi o kadar kücük değil eğer uyursa büyük de uyur ama alırken karnıma denk gelyr yüksek liği ii yani bide şimdi kollarım ağryr romatizma var bakalım ya nasıl olck blmym ya
(339 puan) tarafından
Önünün korumalık kısmı kenarlardan açılır kapanır şekilde çıkmıyormu benim beşigin kenarlarından kapak gibi açılır kapanır tarzı çocugu yatırırken açarsın yatırıncada takarsın çok geçmiş olsun rabbim yardımcın olsun
(2,307 puan) tarafından
Evet cnm öle bnm kide öle yapayım bari
0 oy
(11,309 puan) tarafından
Bende ayır zanla daha da zorlanirsin 
(2,307 puan) tarafından
Tm cnm uynamam die korkym ya :(
(11,309 puan) tarafından
Uyanirsin canım annelik duyguları başka merak etme sen
(2,307 puan) tarafından
İlk bide ya korkym cnm ☺️
(11,309 puan) tarafından
Haklısın kuzum da hani tehlike kalmamış artık hareketlidir kendi döner eder yüzünü kapatmaz diye düşünüyorum bide beynini şartlayip yatıyorsun illaki uyanırsın bi gun dene istersen  :)
(2,307 puan) tarafından
Tmm cnm 1 kere denerim inşallah ☺️
0 oy
tarafından
6 aylıkken ayırdım şuan 14 aylık 1 aydır beraber yatıyorz diş çıkarıyor çok huysz
(2,307 puan) tarafından
Bnm kide öle ya dişimiz cıkıyor 1 tane ☺️
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Ya benimkini ben ayirmagj istemedim ama ayıran çünkü çocuk kalkıp ağlasa duyamam sütten kestim.

Ya da başını biyere çarpar diğer belki uyanır ben sesine kalkamazsam çocuk ayağa kalkabilir 20 aylık cesaret etmedim
(2,307 puan) tarafından
Sende haklısın ya netcm şaştım☺️
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Her kesin kemdi dusuncesi.bence kucuk daha 
(2,307 puan) tarafından
Evet cnm ya bnde kıyamam miniğim ee
0 oy
tarafından
Benimkide tam 7 aylık olsun ayırmayı düşünüyorum tabi ilk zamanlar zorlanacam ama mecbur şuan hava soğuk soba tek odada olduğu için ayırmıyorum nisan ayına girelim bebeğimde 7 aylık olur o zmana kadar yada ramazandan sonra çünkü ilerleyen zamanlarda tek yatamaz hale gelebilir
(2,307 puan) tarafından
Aynn cnm en doğru kararı sen verrsn
tarafından
Aynen öyle kuzum
(2,307 puan) tarafından
Evet cnm
0 oy
(8,329 puan) tarafından
Bız galıba 3 aylıktı ayırdık sese duyarlı diye 
(2,307 puan) tarafından
AA öle mi maşallah

İlgili sorular