0 oy
546 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kimyasal gebeliktei dis gebelikti sol tupumun alınması filan derken cok sıkıntılı zamanlar gecrdik son 3 aydr klomen kullandım dogru düzgün iliski olmadi çünkü dedim artik olmuyr memlekete ailemin yanına gttim ziyarete dönüşte 15 gun kldim orda adet agrisi gibi ağrım oldu dedim oldum olucam ama olmadı ama hala dyrum ne gebeliği olsa anlarım filan ama umudum yoktu bugun test yaptım ve iki çizgi cikti ama inanın hiç sevinemiyorum yine ayni şeyleri yasiycam diye lutfen bna dua edin Allah rızası için cok agldim annelere cok heveslendim umarim kimyasal dis gebelik degildr 

kizlar birde sonucta hamile olmadigimi dusunup iliski oldu onun bir zararı olmusmudr ya

image

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla var gibi hadi gözün aydın sağlıkla gelsin inşallah
tarafından
Amin insAllah teste varda gercekte de vardr insAllah
tarafından
Var var kötü düşünme
-Reklam-
0 oy
(13,935 puan) tarafından
Pozitif canim. Gözün aydin. 
tarafından
Amin insAllah cok sagol
0 oy
tarafından
hayırlı olsun var :)
tarafından
Ay inşallah;)
0 oy
(119,519 puan) tarafından
var kiZ valla var
tarafından
Insallah gercektede vardr sevinemiyorum bilee
tarafından
Kiz sevda at elinden telfnu bebene bak:))
☺☺☺☺☺
tarafından
Nasl gdiyo cnm şimal nasl
cok iyi gidiyo ablasi cok iyi
0 oy
tarafından
Hamilesin canim benimkide boyleydi
tarafından
Insallah canim ya
0 oy
tarafından
Var canm gözün aydn pazartesi kan ver kuzu
tarafından
Cok sagol canim aynn pazartesi bir gdeyim
0 oy
(3,836 puan) tarafından
İnşallah bu sefer sağlıkla kucağına alırsın 
tarafından
Amin insAllah ya
0 oy
(788 puan) tarafından
Rabbim gönlündekini versin canım
tarafından
Allah razi olsun cok sagol canim
0 oy
(316 puan) tarafından
İnş rahat bi gebelik geçirirsin canım hayırlı olsun 
tarafından
Cok sagol canim Allah razi olsun
0 oy
(659 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hayırlı olsun baya belli çıkmış.doktor ilişkiyi yasaklamadiğı sürece korkma zararı olmaz bebeğe.
tarafından
Çok sagol canim hala sevinemiyoruz innki doktor tamm kese bebek var diyene kadar :(
0 oy
(189 puan) tarafından
Var sanki hadi inşAllah 
tarafından
Sagol canim insAllah
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Bnm kide böle ydi bnde kimyasal gebelik gecrdm cmm ama bnm ki daha. Belliydi sonra 3 ay sonra tekarar kalmışım bnm de adet ağrısı gibi ağrım oldu 5 gün gecti sonra test yaptım aynı böle oldı bnde sen gibi korktm yine öle olursa die cok şükür Rabbim e olmdı şimdi 8 aylık bebegim kötü düşünme cnm 2 incisi sağlıklı olur derler ve bnm öle oldu inşallah seninkide öle olur ❤️
tarafından
Allah razi olsun canim masallahh bebisine Rabbım o kervana bn bnim gibi tüm isteyen leri katsın insAllah.  Inanki sevinemiyorum yine dis gebelik kimyasal bis olucak diye birde adet agrisi gibi ağrım var ama göğüste agri var ama şişmesi gibi belirtilerim yok oyle
(2,312 puan) tarafından
İnşallah cnm korkma evet bnde yaşadım cok kötü bişy ama 2inci sağlıklı olur derler pozitif düşün cnm stres yapma ama insan korkyr değil mi ❤️
tarafından
Ooo korku ne yapsam gecmiyr valla her otrusumda ultrasona dis gebelik kese yok denecek diye aklım çıkıyor
(2,312 puan) tarafından
Korkma cnm bnde korkmştm seninde ii olck inşallah
tarafından
Aminnm canim cok sagol
0 oy
(3,853 puan) tarafından
İnsAllah vardir hayrlisiyla
tarafından
Aminn ;)) cok sagol
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Gercten cnm insn öle düşnyr 3 ay 4 ay hatta 9 ayıma kadar ilişkiye pek girmedim korktm cünki şükür olmdı sende öle düşünme cnm ii düşün 
tarafından
Sagol canim Allah razi olsun
(2,312 puan) tarafından
Ne demek cnm ❤️
0 oy
(2,593 puan) tarafından
ikinci çizgin silik ama gene de belirgin en iyisi kan ver canım netleştir.. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende oğluma hamileliğimi öğrendiğimde hiç sevinememiştim bir kaybım var kürtaj olmak zorunda kalmıştım gene aynısı olacak diye ama çok şükür sağlıkla doğdu
tarafından
Masallah ne guzel . Esimde bnde inanki korkumuzdan ne sevinmesi konusu nu bile acmiyorux ama içimiz içimizi yiyor hayırlısı artik
(2,593 puan) tarafından
anlayabiliyorum sizi canım o korkuyu bilirim hatta ben çok erken öğrenmeme rağmen yaklaşık 3 hafta sonrasına doktordan randevu almıştım Rabbim inşallah bu sefer korkularınızı yaşadıklarınızı yaşatmaz
tarafından
Amin aminnnn :)))
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Evet pozitif ve hayır ilişkinin zararı yok. Eğer risk varsa ilk 3 ay bekle zaten doktor söyler
tarafından
Cok tesekkur ederim canim
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Var canım gözün aydin ☺️
tarafından
Allah razi olsun canim :)
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Ya ben sana kıyamam benim testler bundan daha silikti canim 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Silik çıkmış cnm var bence. Hayırla gelsin inşallah. 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Canim hamileligimin 7. Ayina kdr iliski oldu korkma hamile olmsk iliski olmamasi anlamina gelmez ama ilk 3 ay iliski yasak oluyir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 168 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 257 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Canparcam (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
27 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aselinnannesi (913 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,969 kullanıcı

...