0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Kızlar hamileyim cinsiyetimiz daha belli değil. Rüyamda sürekli aynı erkek bebeği görüyorum. Hamile olmadan önce de görmüştüm aynı bebeği uyaninca test yapmıştım pozitif çıkmıştı. Ama o kadar güzel ki bakmaya dokunmaya doyamazsin o kadar sessiz sakin ağlamayan bı bebek. Emzirirken görüyorum. İlk başta sütüm gelmiyo sonra çok geliyo bebekte lık lık içip sonra kusuyodu. Acaba diyorum bebek erkek mi olucak . Bı yandan da rüyaların tersi çıkarmış ya kız mı olcak. Acaba o benim bebeğim olma gibi bı ihtimali var mi? Rüyamda görebilir miyim ki?

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
bunu bilemeyiz ben kiz cocuguna seslenmistim kizim oldu ama testi de cikabilir.. bilincalti da olabilir yani tam net bisi diyemeyiz.
-Reklam-
0 oy
(2,961 puan) tarafından

Bende öyle ruyamda hep ayni bebeği görmüştüm. Oğlumun 40 ı çıkınca rüyamda gördüğüm o bebeğin aynısı olmuştu. Meğer oğlumu görmüşüm :)

0 oy
tarafından
Hiç belli olmaz belkide senin bebegindir gerçekten gördüğün...
0 oy
tarafından
Bende kızımı görmüştüm doğdu bir kaç aay geçti aynısı oldu
0 oy
(158 puan) tarafından
Ben hep gördüm oğlumu ruyamdaki gibi çıktı rabbim bana nasıp etti demekki
0 oy
tarafından
Bende hep 2 erkek bebek goruyodum canim esmer mavis bi bebis goruyordum hep karan ve murat diye sesleniyorum oglum oldu ama turuncu oldu bide ismini alp koyduk :)
0 oy
tarafından
Bende hep erkek nevi goruyodum kızım oldu çok şükür
0 oy
(191 puan) tarafından
İki hamileliğimde de rüyamda tatlı yemiştim ikisi de oğlan. İlk bebekte rüyamda erkek görmüştüm ama ikincisin de evde kız doğurduğumu gördüm o tutmadı. Hayırlısı olsun 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 135 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 334 göst.
25 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Kartanem (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kardln (648 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 191 göst.