0 oy
181 göst.
Aile kategorisinde (421 puan) tarafından
tarafından kapalı

Merhaba kızlar 10 haftalık hamileyim geceleri uyku problemi yaşıyorum şu ara , psikolojimde pert oluyor.
Cok sey yasadik normalde k.valide meselelerini aştım ama geceleri deliriyorum.  En son ziyaretimizde geçmişe dayalı bi konuşma yapmıştı bana annen soyle yapmış kardeşin boyle yapmış vs diye. Ben bu konuşmanın üstüne konunun doğruluğu ile ilgili annemle konustum annemin haberi bile yok. Benim arkamdan konusur surekli bense bildiğimi belli edip onun gbi oynarım hahay annecimler filan alıştık zaten... kendiside farkında  arada eşim olduğu icin böyleyiz ben o evin kızı degil geliniyim bunu biliyorum umrumdada degillerdi ama anneme laf etmesi icime oturdu hic arayıp sormuyorum ögünden beri ama içim içimi yiyor . Simdi hamileyim diye arıyor kendi beni arada çoğu aramasını açmıyorum yinede arıyor  . Tekrar aradigin da bu konuları acsammi  ?  Hic sormuyorda aramaz oldun diye? Normalde bu tür seyler yüzyüze konuşulmalı ama farklı sehrdeyiz  yakın zamanda gitmemiz de pek mümkün değil. 

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

+1 oy
(784 puan) tarafından
Kaynana cümlesinden tiksinir oldum 

Kendisi yüzünden pskolojim mahfoldu 

Essek gibi vermiyoruz cevabını ondan böyle oluyor 

İcimizdekileri bı dokebilsek ah ahhhh
(421 puan) tarafından
Ya o an ne diyeceğimi bilemedim cok  sasirdim kac yaşında kadın oturup annemin dedikodusunu yapmış birde çekinmeden bana anlatıyor
(1,439 puan) tarafından
Kuzum zor biliyor um bende neler cektim oyle boyle degil anlatsam postlar yetmez ama konuyu geri açmaman mantıklı canim bida derse ozaman de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Duydugun an tepki gostermedigin hata olmus kendim icin bile susarim ama aileme hic kimse dil uzatamaz esim bile. Haddini bildiririm 
(421 puan) tarafından
Genelde bana yaptıklarına cvp veririm bircoguna da susarım cahilliğine veririm . Annen şöyle yaptı bilmem ne diyince kitlenip kaldım benim bile haberim yok olaydan çünkü.  Telefonda konuşulur mu sizce
tarafından
Konusulur canm tabi uygun bi dille soyle
0 oy
(3,888 puan) tarafından
O an konuşmalıydın bu konuyu ama içinde kalacağına söyle gitsin 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 547 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde gam.38 (483 puan) tarafından soruldu
+3 oy
112 cevap 5,280 göst.
0 oy