0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hiç çocukken evden kaçtınız mı? Baya çocukken ama böyle ergenlikte falan değil. Anamla konuşuyoduk aklima geldi. Ben bi kere kaçmıştım 6/7 yaşlarında annemle tartıştık bana terlik fırlattı. Asi ruhum o günlerden varmış ki sen bana terlik atamazsın deyip eşyalarımı kucakladım dolaptan çıktım annemde hiç ses etmiyo . Evin kapısından cikarken penyemi düşürmüşüm :D bahçe kapısını açtım caat diye kapatıp usulca kömürlüğe koştum bide komurlugun kapısında şort düşürmüşüm . O zamanlar tuvalet bahçede bizim . Neyse oturdum kömürlüğe annem beni arasın ah yavrum vah yavrum desin diye bekliyorum ama tık yok. Annem tuvalete giriyo çıkıyo aksam oldu babam geldi eve hala tık yok hava karardi susadım acıktım. Çıktım kömürlük ten girdim eve siz beni sevmiyosunuz istemiyosunuz hiç aramadiniz diye nası ağlıyorum. Annem hiç bişey demeden bozduğum dolabı toplatmıştı. 

19 Cevaplar

+1 oy
(7,045 puan) tarafından
Anan da ne gaddarmış kız hiç mi merak etmemiş. 

Bu arada ben çok sessiz sakin bir çocuktum o yüzden hiç böyle vukuatlarım olmadı  :D
tarafından
Kadına o kadar illallah ettirdim ki gitsin kurtulem dedi heralde .dd camdan görmüş kız nereye gittiğimi tuvalete çıkınca da şortu görünce demis aklı başına gelsin
-Reklam-
0 oy
(965 puan) tarafından

Ben evden değilde teyzemlere gitmistik annemle orda bir kadın bana bonus kara kapkara zenci dedi :D oradan kaçtım küstüm sinir oldum annem beni karyola altında bulunca dövdü çok kzidi  teyzemin evi ve bizim ev arası yürüyerek yarım saat falan baya farklı semt 

Nasıl bulduysam artık evi:angel: 10 yaşında falanim

tarafından
Anne terliği yemeyen yok sanırım
0 oy
tarafından
:-D:-D:-D. Bizde kuzenimle okuldan kaçıp karşı köydeki akrabamiza gitmiştik. Taşımalıydi okulumuz servisle bizim köyden çıkıp başka bir köye gidiyorduk. Hafta sonu bizim karşı köydeki kızlar pikniğe gidecekti bizde onlara uyduk onların köye kaçtık. Annemin kuzeninin evine gitmiştik. Tabi piknik te yalan oldu pikniğe gidemeden bizim köye döndük (◔‿◔)(◔‿◔) 12 13 yaşlarındaydık 
tarafından
Ahahahaha siz buyukmussunuz biraz
tarafından
Yaşımız büyük aklımız küçükmüş. Başka köye kaçmak deli cesareti :)))
0 oy
(11,347 puan) tarafından
Biz de aksine sokakta oynardık akşam ezanı okununca eve yemek yiyip çıkacaksan tekrar çık disipliniyle büyüdük bi gun babam işte ezan okundu annem çağırıyor oyun tatlı geldi gitmedik eve sonra hava karardı herkes evine gitti ablamla bizde gittik annem kapıyı acmiyor babanız gelene kadar kalın dışarıda da aklınız başınıza gelsin demişti babam da gece 12 gibi geliyordu eve dövmesi yoktu ama bakışından lafından cok korkardik ağlamaktan helak olduk sonra kıyamayıp içeri almıştı annem   :)
tarafından
Benimkide dövmezdi karşıdan terlik fırlatır davranışıyla terbiye ederdi
(11,347 puan) tarafından
Her annede var demekki terlik olayı  :)
Şimdikilere höytdemeye gelmiyor horoz gibiler hemen kabariyorlar
0 oy
(419 puan) tarafından

• Evt annem mahellede dövmek için kovalamisligi var nedeni hatirlamiyorum ama terlikle peşimden kovalamisligi var şuan hep hatırladığım da gülüyorum kurban olim keşke iki kez daha vursaymis:D:D
tarafından
O terliğin tadı başka
0 oy
tarafından
Ya kaçma hikayesi değilde değisik bı kaybolmam var 2 yaşimda falanmisim annem arıyor beni yokum uzak bakkala gitmişim çikolata alıp çıkmışım annem bakkalın önünde bulmuş beni Allah'tan bakkalci taniyormusta :)))
tarafından
Anam iki yaşında nası gittin ya benim oglan daha yürürken düşüyo
tarafından
Valla annem diyor canım ben hatırlamıyorum:))
0 oy
(422 puan) tarafından
Okul anneannem kere yakın bana dedi ki okuldan çok bn annenelere gidicem oraya gel 2 sınıfa gidiyorum bı gittim annem yok dedim annem gelmedi onlar akşam çaya gelecek bahçeye sebze ekmisti onları sulamaya indi bende ona ses etmeden eve ama ne merak etmişler en son eve geldim annem eve geldi diye aramıştı birde oğlum kayın validemle o zamanlar alt üst oturuyoruz oğlum onların yanına indi halasiyla kavga etmiş benmnyukari cam açık çocuk bahçede 4 yaşında bu arada bağırıyor ben gidiyom işte baktım bı yalnız evin köşesinde yakalamış gelmiştim sonrada kızdım siz çocuğa böyle mi bakiyonuz diye
0 oy
(2,307 puan) tarafından

Allah emi demmki kadın senin yerini bilyr yoksa gerçekten kabolsan öle yaprmı cnm bnnde kacmadım ama annmelr le kavga ettik kücük Ken halamlarda cok yakın 3 4 elbise aldım ora gittim :D

tarafından
Biliyo tabi kız camdan görmüş komurluge girdiğimi onu geçtim arkamda iz bırakmışım .dd
(2,307 puan) tarafından
,, ☺️☺️
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Ahahahhas benim yerime annene bi sor bakalım 

Senin  kömürlüğe saklandığını gördümü acaba :blink:

tarafından
Görmüş camdan görmese bile arkamda iz bırakmışım.dd
0 oy
(4,503 puan) tarafından
Haha evden degilde okuldan kacmistim 3 4 gun 8 9 yasindaydim
tarafından
Ben liseye kadar severdim lisede ön kapıdan girip arka kapidan çıkardık
(4,503 puan) tarafından
Yok okula gitmek problem degildi kiz sinifimi sevmemistim 60 kisiydik 3erli oturuyorduk
0 oy
(119,441 puan) tarafından
aboo anaya bak laa cok sert
tarafından
Öyle olmasa benle baş edemezdi yazık ama aslında pamuk gibidir böyle aykırı bişey olunca taş olur çıkar
0 oy
(676 puan) tarafından
Hahahah okurken baya güldüm 
tarafından
Çocukluk tramvası babamı da tembihlemis sakın çıkma diye mafya gibi kadın.dd
0 oy
tarafından
Evet kacmistim . Sevgilimi yakalamıştı . Sadece seni seviyorum mesajı vardı görmüştü . Bunun için yemedigim dayak kalmamıştı . Ben de evden kacmistim . 
tarafından
Kaç yaşındaydın benimki de şuan ki eşimle görüp aramıştı zorla başını yakma oğlum diye
tarafından
17 yaşındaydim . 18 e girmeme 1-2 ay vardı
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Biz Güngörende oturuyorduk orda büyüdük sonra taşındık ama hiç istemiyorduk taşınmayı. 5. Sınıfa gidiyordum. Ablamda 6. Sınıfa geçmişti. 2. Dönem okulun ilk günü okula gitmeyip Güngörendeki okulumuza gitmek istedi sadece bana söyledi. Bende gelcem diye peşine takıldım. Okul çıkışı saatine eve yetişecektik kimse bir şey anlamayacaktı o şekilde plan yaptık. Neyse sabah okula gidiyoruz diye evden çıktık gittik. Her şey yolunda gidiyordu eski okulumuza gittik derslere girdik arkadaşlarımızla zaman geçirdik. Neyse yola çıktık eve gelmek için 1 saat falan geç geldik gelmez olaydık ortalık karışmış yeni okulumuzdaki arkadaşlarımız ablamla ben aynı anda okula gelmeyince evdekilere haber vermişler. O zamanlar jandarma bakıyordu bizim bölgeye abim jandarmaya gitmiş bizi arıyorlar annem kapıda ağlıyor komşular çıkmış bizi arıyor sokağa bir girdik herkes bize bakıyor iyi fırça yemiştik bizim yüzümüzden abim odamızı karıştırmış mektup falan bırakılmış mı diye büyük ablamla eniştem o zamanlar sevgiliydi onların fotoğraflarını bulmuş. Bizden çok ablama kızdılar biz arada kaynadık :) 
tarafından
Yaa baya baya olay olmuş.dd
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Yok hiç kaçmadım ama haber vermeden sürekli bi yerlere giderdim ya parka ya arkadaşlarımın evlerine oyun oynamaya.. Çok şükür başıma bişey gelmemiş lafta anlamazdım çünkü hiç Bi kuvvet beni durduramazdı :Ddd
tarafından
İşte bende öyleydim
0 oy
(269 puan) tarafından
Ben hep kaçmayı denedim ablamın çantadan para alır trenle gidecem derdim ama köyde arıcılar faln gelirdi onlara gider sorardım siz benim annem misiniz diye gerçek anne babamı arardım.leylekler getirmişti ya beni
0 oy
(2,128 puan) tarafından

Kız bende hiç unutmam 12 yaşlarındayim bizim yakın tanıdığımız vardı kadın kızıyla yaşıyordu çocukluk arkadaşım bir üst sokaktaydi bende heveslendim illa gidecem diye annem de Durmaz felan demişti ama götürdüler yinede bir iki saat geçti yatmadan öncede kaçtım eve geri geldim :D kadın annemi aramış evden gitti diye oturdu annem bana kızdı :D:D

0 oy
(2,245 puan) tarafından
Bende 8 yaşındayken annemin yeni ektiği bahçeyi yakmıştım o zaman kacmıştım ormanda akşam olana kadar çıkmamıştım annemin söz dovmicem çık ortaya dediğini duyunca çıkmıştım gerçekten de dövmedi çok ağlamıştı kayboldum diye 
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Ben 6 yaşında kaçmıştım, ama ben önde annem arkada. Ben kaçıyorum, çantamda da en sevdiğim eteğim var bi  sonra beni yakaladı, gerisini anlatmak istemiyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 130 göst.
0 oy
28 cevap 239 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Queen bee (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 392 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,421 puan) tarafından soruldu