0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (221 puan) tarafından
Nişan yok su gelmesi yok . Ama 5 dk bir kasılma oluyo kasiklarim bide rahmim ağrıyor geçiyor. Ağrının şiddeti de aynı gelip gidiyor . 38+6  bu arada haftam. duşta aldım nasıl bir yol izlemeliyim bekleyeyim mi daha doktora mı gidim 

14 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Çok sıklaşirsa git kesin canim
-Reklam-
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Sık giriyorsa git canim 
0 oy
tarafından
Doğum sancısı gibi anlattığın dk tut su vs gelmek zorunda değil benim gelmedi Nisan ve su. Senin gibi beş dk bire indi bı gün önce iki saate bir adet sancısı gibiydi. Evde sancini çek öyle git ben hemen gittim pisman oldum bir cm açıklık ile bir gün boyunca gelen giden parmakla baktı yatırdılar evde bari evi turlardim sen bilirsin
(221 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum hemen giymek istemiyorum sadece çocuğu da sıkıntıya sokarım da anlamam diye korkuyorum ara da agri geçince hafif hareket ediyor ama
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben de nişan su falan gelmemişti 39+4 de idim gittim doğum başlamış demişti. Git istersen bi yaa 
(221 puan) tarafından
Sancimi ev de çekmek istiyorum aslında  . Hastane de yattım Bi ara erken doğum riskim vardı gelen geçen hanı gibiydim ya
(4,651 puan) tarafından
Anladım canım. Ben cesaret edemedim sancıyı evde çekmeye.
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Bnce bekle gidersen maf ederler seni orda cnm bekle ice sıklaştımı git 
(221 puan) tarafından
Acilmam olup olmadığını evde anlayamam demi bende hemen gitmek istemiyorum
(2,312 puan) tarafından
Evet anlayamaz sın. Ağrıdan blrsn ne kadar ağrın olur sa o kadar acılma olr cnm o yüzden dedm sen bilrsn yinede
0 oy
tarafından
Dogum illa nişan ya da su gelmesiyle baslamaz. Sanci araliklarini takip et sıklasarak dewam ediyorsa hic bekleme git mutlaka. 
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Benimde nişanım falan gelmedi, senin anlattığın gibiydi.. gece 3 te daha da yoğunlaştı sabah 11 de doğurdum:)

(221 puan) tarafından
Zaten doğum sancısı uyutmaz demi benim ki okadar kuvvetli değil daha
(2,211 puan) tarafından
Ben uyudum gece 3 te sancıya uyandım, bekledim biraz düzenli gelmeye başlayınca hastaneye gittim oda sabah 6 falandı 5 dakika da bir ve aşırı bir ağrı vardı.. sabah suyum gelmeye başladı. Sonrada doğurdum..
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Dakika tut canm benm 15 dk da birle başladı 5 dk ya indi hava bayağı kötüydü gittiğimde hastaneye bayağı siklasmisti acil sezeryana aldılar beş dakika da birse hastaneye uzaksa evin hastaneye yakın olmaya bak çünkü anlattiklarin doğum sancisi
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Bazen nisan geldiğini farketmeyebiliyorsun suyun gelmesi şart değil sancılarını kolla 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Nişanı ve suyu bekleme iki doğumda da suyumu doğum öncesi ebe patlattı benimkini

Sen kontrol amaçlı bı acile git istersen
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Aslında gidip bir açılana baktıran nstye girsen eğer daha zamanı varsa imza atıp çıkarsın hayırlısı olsun sağlıkla gelsin 
0 oy
tarafından
Benimde aynen öyle oldu cnm su ve nişan yoktu sancılarım bayağı arttiktan sonra nişan en sonda suyum geldi
0 oy
(929 puan) tarafından
Bende o haftalarda basini rahimde hissediyodum ama surekli bi kasilmam yoktu kontrole gittigmde duzensz sancim cikti 120 130 ama tik yok gogsumun altinda agri oluyodu  işte 2 cm acilmayla yatisimi yaptilar sabah 10 gb yattm yattgm gb suni sanciyi dayadilar bana sozde sancim varmis ona ragmen artik cocugun gelcegi yok suyumu patlattti ebe aksam 11 gb oglumu dogurdum devlet hastanesnde 
0 oy
(15,766 puan) tarafından
Evet sanırım sancıların baskiyor sürekli artar sancı duş al yürü sürekli comel baktın arttı acile git 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 390 göst.
9 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Reyyreyyy (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 624 göst.
17 Kasım 2018 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 551 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 534 göst.
27 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,316 cevap

34,987 kullanıcı

...