0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (1,028 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar şu an 34+5 deyim az önce tuvalete gittiğimde bezimde leke gördüm ama çok az hani böyle keçeli kalemi kağıda bir kere bastırıp çekersin ya o kadar kalın bi kalem ucu kadar kırmızı leke ilk gebeliğimde nişan denilen şey çatı muayenesi nden sonra adetin son günü gelen lekelenme şeklinde gelmişti bu kadar az değildi şimdi nişan mı geldi acaba diyorum doktora gitsem mi bilemedim bebeğin hareketleri iyi her zmn ki gibi aynı düzeyde bi değişiklik yok sancım yok  leke devam ederse o zmn giderim hastane ye diye düşündüm 

Başına gelen var mı ne yapmamı önerirsiniz

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kuzum benim nişan böyle parça şeklinde düştü. O ufacık şeyin nişan olduğunu sanmıyorum. Bebeğin hareketlerini takip et azalma olursa suyun gelirse bekleme 
(6,047 puan) tarafından
Nişan parça seklinde gelmiyor bazen hatta çoğu zaman
tarafından
Benim öyle olduğu için kendi tecrübemi yazdım kuzum. Bazı kadınlarda su da gelmiyor. Benim suyum nişandan tam 12 saat sonra boşalmıçtı. Kişiden kişiye değişiyor
(6,047 puan) tarafından
Benim ilk çocukta Nisan gelmemişti suyumda doğumda patlamıştı . Sadece sancım vardı. İkinci doğumda nişan geldi leke olarak. Hemen arkasından su sonra da sancı.
(1,028 puan) tarafından
Anladım ben de bunun nişan olduğun emin değilim o yüzden tereddüt te kaldım
(6,047 puan) tarafından
İşte için rahat etsin diye bı hastaneye gitmelisin
-Reklam-
0 oy
(988 puan) tarafından
Aynısını bende yasadım erken doğum rıskım vardı 32 haftalıkken ogrendım 
(1,028 puan) tarafından
Sende de mi böyle az bişey geldi canım doğum ne zmn oldu
0 oy
(119,203 puan) tarafından
hemen acile git
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bence hemen bı git canm
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Bence bi acile gidin valla riske atmayın 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Nisan olabilir gitmelisin. Bı hafta olmadı buradan bir arkadaş 32 haftalık hamileydi bu nedenden gidip doğum yaptı.. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cino33 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cino33 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 56 göst.
27 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semanrb (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 39 göst.
27 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semanrb (34 puan) tarafından soruldu

378,789 soru

11,337,594 cevap

34,800 kullanıcı

...