0 oy
1,117 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar annemle yatmadan biraz sohbet edelim dedik. Karşı komşu bu ara yine anneme dadanmış. Farklı farklı saatlerde gelip yarım ekmek, yoğurt falan istiyormuş.

(Durumu olmama gibi birşey yok kızlar iki kızı özel üniversiteye gidiyor, kendi evleri)

Bugün de gelmiş salatalık malzemesi varmı demiş. Bildiğiniz marul, salatalık, roka, domates.

Annemde var demiş vermiş. Allah bu kadına hayır demeyi yüklememiş.

Diyorum anne yok de manava gitse manavı alacak parası var seni kullanıyor farkında mısın diyorum.

Kızım yalan söylersem sanki dolabımda olduğunu biliyor gibi kendimi suçlu hissediyorum diyor.

Ama bu kadarı fazla ya.

Sizden hiç böyle garip garip istekleri olan komşunuz var mı.

Bu arada canı kısır istemiş konuşusunun yapar sana da getiririm demiş :D Hey Allahım yaa 

48 Cevaplar

+2 oy
(2,556 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Kocasina giyicekmis sort istedi hala midem bulaniyor :angry: bundan ilginci olamaz heralde:D

tarafından
Şort mu. Tövbe ya bildiğimiz şort.
tarafından
Yogg artijjk o nasıl oluyo
(7,791 puan) tarafından
La ahagah :D  jartiyer bari istememis
(2,107 puan) tarafından
Tovbeeeeeee ayy beyinsizz
(2,556 puan) tarafından
:D mini sort kizlar kocasiyla isi varmis boyle dedi... ohoooo o kisinin istediklerini saysam roman olur cevap vermedim yok demeye basladim burnumdan getiriyordu muhattab olmayinca kurtuldum valla ikimizde ev sahibiyiz tam karsimdaboturuyor yoksa yillarca burnumdan getirirdi
-Reklam-
+1 oy
(38 puan) tarafından
Bizim bi komşumuz sahurda menemen çekmiş canı, yumurta ve domates istemişti. Bi tanesi de kahvaltıya reçel istemişti. Sürekli soğan yoğurt ekmek istiyorlardı bunlar aklıma gelenler. 3 kurusun hesabını yapıp fosur fosur sigaraya para veren tipler ayrıca. Sinir olmamak elde değil 
tarafından
Çok haaaklısın çooook. Sigaraya veren domatese versin, gitsin soğanını alsın.
+1 oy
tarafından
Valla malzemem yoksa yapmam kimseden de bisey istemem. Benden de isteyen olmadi
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bazi insanlarda olsa da olmasa da para yok söyleme alışkanlığı var bi de isteme ...:)))

Isteyemem utanırım 
tarafından
Bende isteyemem kuzum ya. Birde artık herşey elimizin altında. En kötü hiç almam
(7,654 puan) tarafından
Eksikliğini çekmeyi tercih ederim
0 oy
tarafından
Yaaaaa biri sanki iç çamaşıri istemişti buydamiydi sjjsjs
(13,717 puan) tarafından
Sapık mıdır nedir ahahahah :D sjsjs
tarafından
Lastlove sjsjs valla öyle

Merve valla bir iccamasir kalmıştı
(10,556 puan) tarafından
Burdaydi galiba cnm
tarafından
Beyza burdaydi dimi
(10,556 puan) tarafından
Evet cnm
0 oy
tarafından
Annenin iyi niyetini seveyim ama komsusuna bi dur denmesi lazim bence. 
tarafından
Evet baya kullaniliyor iyi niyeti salata malzemesi nedir roka nedir allah askina. Daha cok kullanir o çakal komsu bu gidisle '(
tarafından
10 sene oldu kuzum bir ara hiiiiç gelmiyordu. Çünkü eşim askere gittiğinde uzunca bir süre annemde kaldım. Bir kaç kez ters davrandım. Ayağını kesmişti. Şimdi yine fark etti annem tek. Yapıştı. Az kaldı bir laf söylücem olmayacak. Bu resmen hastalık ya para pulla alakalı değil yani
tarafından
İyi niyeti suistimal. Bence sen gittiginde yine kes ayagini. Kantarin topuzunu kacirmis insan yokluktan sogan ister patates ister roka nedir ya roka yokluktan istenmez yani :D
tarafından
Kız yokluk değil bir görsen ne mal var hemde ne mal. Ama boş mezar bulsa girer. Beleş diye
tarafından
Iyy gercekten ya en sevmedigim insan tipi
0 oy
(303 puan) tarafından
Aç gözlü komşu çok var. Evi doludur ama gözü başkalarının dolabında evindedir buda kötü nefistir allah yardım etsin. Benim komşum hiç kapımı çalmaz 2 defa evime davet ettim kendisi hiç davet etmedi bende artık konuşmayı kestim davet etmedim evime. Herşey nezaketten olmalı.
tarafından
Çok haklısın canım
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benden komşu ped istemişti farklı mi bilemedim .  Bendede ped kalmamıştı bebek bezi verdim:)
(6,047 puan) tarafından
Lastikleri sokuyorsun. Cirtlari kesiyorsun dupduz oluyor. Sonra takıyorsun işte.
(10,556 puan) tarafından
Cnm bişey merak ettim de kızmayın ama nasıl duruyor o orda hani normal petlerde yapışkan oluyor ya
(6,047 puan) tarafından
Bu uzun olduğu için arkaya kadar gidiyor ya çamaşır zaten sıkıştırıyor. Kaymiyor yerinden de. Ben iki doğum yaptım iki doğum sonrası da bebek bezi kullandım.
(10,556 puan) tarafından
Yaaa çok teşekkür ederim cnm
(6,047 puan) tarafından
Rica ederim hahaha ayrınti verdik bu kadar inşallah erkek yoktur okuyan hahah
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Kimse bişey istemiyo bende kimseden istemedim hiç sizin komşu suyunu çıkartmış evinde yoksa yemesin 
tarafından
Bencede.
0 oy
(86 puan) tarafından
Salatalık malzemelerinin fiyatı ne kadar olmuş haberi varmı acaba ? Vallahi bu pahalilikta misafirliğe bile gitmeye çekiniyorum insanları zor durumda bırakmayın diye kaldı ki herşeyi komşudan istiyim
tarafından
Evet annemi bu şekilde kullanması canımı sıkıyor. Verme diyorum ama yok anneme anlatamıyorum
(86 puan) tarafından
Ya canım benim ya kıyamam ona çok iyi yürekli bir annen var. Ama bu kadarı da fazla hani gerçekten ihtiyacı olsa tamam da bu kadının ihtiyacı da yokmus
tarafından
Hiç yok ya. Kuzum mal varlığını anlatsam buradan sana yol olur.
Çeşmede yazlığı var. İki kızı ya İzmirde özel ekonomi üniversitesine gidiyor. Bilen bilir onların yıllık ödemeleri bir ev parasını geçer. Karşıyakada kendine ait 2 evi var daha ne. Bulsa boş beleş mezar oraya girecek
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Vernel icin oglunu yollamış koca bardak bira bardaklari gibi annem vernel istedi dedi direk dedim ki o bardagi dolduracak kadar yokmus yolladim birdahada yollamadı 

Oysaki dolu vernelim var cay bardagi olsa anlarim  kocaman bardak :))
tarafından
Hahaha oda bizimki gibi suyunu çıkartmış. Annemde bir kez geri çevirse ama yok yani
(5,953 puan) tarafından
Karşı komşumdan cok memnunum cok acil birsey olursa ister severek veririm helali hos olsun bende cekinirim istemem getir var acil olmayan lazim olani hemen isterim imkanlarımız var eskisi gibi degil zaman sizinki asmis kendini
tarafından
Evet kuzum bizimki sınır zorluyor
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Vileda istemişti canım birde fırın viledayi verdik mi hatırlamıyorum ama fırını götürdü bozmuş getirdi
tarafından
Aaaaa fırını nasıl verdin kuzum ya birde bozmuş. Sonra ne oldu
(2,904 puan) tarafından
Anam bende bugün vilede istedim komşumdan sadece kovayı kullandım benimki kırıldı diye
Canım komşum Melek ya Allah ne muradı varsa versin
(6,833 puan) tarafından
Yeni fırın aldık canim
0 oy
(913 puan) tarafından
Bebek arabimi istemisti evine gelen misafirle gezmeye gitmek için bende vermedim arabayı cok zor almistnmm kullaninca cok dikat ediyorum kızım bi gece ateslendi kucagimda hastaneye tasidm araba yoktu diye benim icn cok cok onemli o yüzden 
tarafından
İyi yapmışsın bende bebek arabasını vermezdim. Çünkü temiz kullanıyorum. Bazen bazı arabaları görüyorum çocuk içinde yemiş içmiş her yeri çikolata olmuş kırıntı dolu. Nasıl kullanacağını bilmediğim için vermem kuzum iyi yapmışsın
0 oy
(108 puan) tarafından
Bnm bi komsum vardi bu sekilde bnde annen gbiyim asla yok diyemem kucuk kizi gelirdi anca annem süt istiyo tereyag istiyo die bi kere süt istedi yok dedim geldi dolaba bakti kizi şok olmustum o an
tarafından
sonucu bende merak ettım bakalım yazae belkı yorum sahıbı

ıyıyım leylı sen napıyosun nasılsın
(223 puan) tarafından
İyiyim canım benim ehliyeti aldım kız bugün benden mutlusu yok
tarafından
Ay maşallah valla bende calısma  asamasındayım alcam ınsallah bı seneye kadar :) çok sevındım adına
(223 puan) tarafından
Çok teşekkürler cnm benim Rabbim sana da nasip etsin. Sonra da en güzel arabayi nasip etsin inşallahh ♥️
(108 puan) tarafından
Kizlar cocuk 6 7 yasindaydi o zmanlar dolapta süt olmadigini gorunce yan trafta esimin yengesi oturuyo onun evine gtmis ayni sekil dolaba bakmks süt gormus annesine de sütü vardi ama yenge süt vermedi demis o andan snra bi dha istemedi bnden ndense kizini paylayip yollamistim
0 oy
(594 puan) tarafından
Çok acil ihtiyaçları bile utanırım istemeye..pess bu kadarına da nerden buluyorlar bu yüzü 
tarafından
Ah bir bilsem. Sanırım yüz yok
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız benimde canım kısır istiyo6bazen malzeme olmuyo üstteki komşuya diyorum kız bana kısır malzemesi ver varsa yeşillik verde kısır yapayım yiyek diyorum ahahah ama baya samimiyiz:D bide komşum ilginç olarak benden termos istemişti 4 sene olmıştur belki 4 hala onda hala alıcam
tarafından
Kuzum bak samimiyet olur o ayrı. Tamamen aranızdaki diyalog ile alakalı. Ama bu kadın bizim evi Migros bim falan sanıyor. Annemde öldürsen gidip birşey istemez.
Aaayy tövbe seneler önce bir kez şarj aleti istemiş geç oldu diye sabah geri veririm demiş. Gece saat 1 de kapıyı çalıp istemişler. Duyunca boğasım geldi
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Aklıma şey geldi yengem anneme kek yapacam evde sizde çay demleyin demişti ve habire çocukları gönderip bütün kek malzemelerini annemden almıştı ;) 
tarafından
Aaaay kurnaz yenge :D
0 oy
(2,381 puan) tarafından

Bizim komşuda herkesten aklınıza ne gelirse herşeyi istiyordu şikayetçi olmuşlar yönetici de uyarmış kızları ile beraber binayı başlarına yıkmışlardı :/ ben samimi değildim benden istemezdi :) misafirim vardı darda kalıp şeker istemiştim

tarafından
Kendini nasıl savundu çok merak ettim :)
(2,381 puan) tarafından
Verdiklerinizi alın başınıza çalın pislikler komşuluğunuz batsın diye bağırıyordu :)
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Ay bnm.degil.ama annemin kmsusu var bole her seyu ister her seyi gecen beb ordyken kizini yollamus ketcap icin halilalrini yukamaya verdginse hali istemisti saka gbi
tarafından
Ay verdik demeyin
(13,834 puan) tarafından
Yok kiz hali ya halida istenirmi ben sok oldum zaten :)
(2,904 puan) tarafından
Ayy  bende halıları yıkamaya verdim komşumun yedek halısı varmış bana vermişti oğlum daha çok küçüktü 11 aylık filan kullanmıştım ama baya samimiyiz canım komşum Rabb'im ne muradı varsa versin ❤️ melek komşum
(13,834 puan) tarafından
Her seyi istyo ama her seyi yani mesela ben sahsen ketcap yoksa yemem yani gdip birinden istemem ketcaba varana kdr ole benimde arkdsim var acil vi durum olur gercekren lazim bisi olur oda bebden ister bende isterim ama olcusunda yani her seyde istenmezki
0 oy
tarafından
Benim komşum değil ama kayınvalidemin komşusu onlarda kalırken benden iki parça ıslak mendil verirmisinndiye gece 12de kapıya gelmişti
tarafından
Maşallah. Gün torbaya mı girmiş

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,080 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sevda2121 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,354 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 576 göst.
7 Mart 2020 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu