0 oy
663 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
sorum başlıkta 

8 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Esra ezmecinin kitabında yazanı mı diyosunn..

Hic denemedim
tarafından
Hayır ben internette gördüm şimdi tuzlu suyun şifa olduğunu söylüyorlar deneyen varmı merak ettim bu yüzden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne icij acaba 
tarafından
Rahatlatıcı etkisi varmış tuzlu suyla duş almanın
0 oy
(196 puan) tarafından
Takip ediyorum yazılanları da okuyorum yapan etkili diyen çok ama tuzlu sudan dolayımi bilmiyorum
tarafından
İnternettede araştırdım biraz öneriliyor denedinmi peki
(196 puan) tarafından
Valla canım denemedim desem yalan konuşmuş olurum bi iki kere yaptım   7 aylık hamile olduğum için yapmıyorum en son hamile kalmadan önce denemiştim de bi farklılıklar göremedim kendim de
tarafından
Devamlı yapmak lazım heralde canım öyle etkisini gösterebilir tuzun zaten ayrı bi şifası var ekmek kadar gerekli bi nimet ben inandım şahsen deneyelim bakalım :) teşekkür ederim ♥️
(196 puan) tarafından
Haftada 2 kere yapılması lazım diyor Esra hoca canım rica ederim nedemek
0 oy
(76 puan) tarafından
Bi kez yaptım tüm vücudum yandı tuz bildiginiz yaktı vucudumu cok kotuydu 
0 oy
(119,248 puan) tarafından
hic inanmiyom o suyada kadinasa
(119,248 puan) tarafından
zeynom amine kuzey kadar yaa bisi olmax 2 cocuklu hayat ohh ne rahat sjsjsjs gaza gelin bebe yapim mart ayindayiz ☺☺♥️
tarafından
Amine kuzu şimdi ben suyu hazırladım ama banyoya girip çıkana kadar buz gibi olur nasıl ayarlayım canım soğuk su dökemem ben şoka sokuyo beni
(22 puan) tarafından
Tsk ederim verdiğiniz bilgi için
(2,104 puan) tarafından
Oyy ben daha rahat goremedm gormeden 2. Bebe hic hayal edemiommmmm
(2,104 puan) tarafından
Kiz yazmsimya sicak suyla braz karstrilablr diye ben kaynar su dokup isitiyom suyu ama cok fazla cogaltma suyu
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Şifa tuzda değil dua edin
tarafından
Tabi duanın yeri ayrı ama buda çok eski ve yaygın bi yöntemmiş araştırmak istedim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet arkadaşım çok etkisini görüyo şuan 
(25,224 puan) tarafından
Canım bu zaten bilimsel olarak kanıtlanmış birşey. Tuzlu suyun vücudu tazeleme yenileme canlandırma özelliği var. Doğal olarak dış görünüşte farklı değişim oluyor. Yani öyle tuz attım suya yıkandım bitti mevzusu değil.
tarafından
Aynen canım bakalım suyu hazırladım yapıcam şimdi nasıl etkileri olacak hayatımdada kimse yok :D
(25,224 puan) tarafından
Canım illa hayatında biri olması lazım değil onun için kendin için de yapabilirsin yani enerjin yükselir kendini dinç hissedersin psikolojik olarak
tarafından
Evet canım bende o yüzden yapıyorum zaten bu ara dipteyim kadın gibi hissedemiyorum kendimi inşallah iyi gelir
(25,224 puan) tarafından
Gelir canım psikolojik olarak rahatlarsın
0 oy
tarafından
Tuzlu su yapmadım ama Kur'an'ı kerimden ayetler okuyup cok ferahladim.tuzlu su olayına hic inanmam

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 20,795 göst.
17 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 3,878 göst.
25 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 236 göst.
0 oy
13 cevap 204 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Gamzeec (395 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...