0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (266 puan) tarafından
Siz olsanız n yapardınız annesi vefat edeli 2 ay oldu gorumceler sorunlara başladı babalarında fişekliyorlr her akşam kuran okunuyor ben oturamıyorum zaten neymiş bacak bacak üstüne atıyor muşum neymiş anneleri ölmüş guluyormusum neymiş eşofmanla geliyor muşum bu aksm hiç ummadığım bir anda üstüme geldiler iyiki eşim yanımdaydı şahit oldu 

Ne yapmalıyım 

10 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
Eşin yanindaymiş yapacak bir şey yok.bulsma hiç 
(266 puan) tarafından
Şükür ama çok sinir oldum direk suclamali konuşmaya başladılar hakkımı savuncam sonuçta cevap hakkı denen birsey var bacakbacak üstüne atmk istemiyorum haklisiniz ama duramıyorum dicem yok cevap verme diyolar iyice çıldırdım oldu siz konuscanz bn suscam hele içlerinden biri camış gibi yatıyor yine dedi bana ortalik kıyamet alanı gibi oldu eşimle ablasına tartıştı küslük olmicakmis hicbirsey yok gibi gitmeye devam edecekmiş bak sen n demezsn
-Reklam-
0 oy
(770 puan) tarafından
Acıları taze belki ondan yapıyorlardir öncesi nasıldı hep mi aynilardi bunu bilmek lazım şahsen benimde annem ölse biri gülse sinirime gider o psikoloji ve acıyla insan farklı olabilir
(266 puan) tarafından
Annemde taziyeye ye geldiğinde gülmüş dayimlarda taziyeye geldiğinde siyaset konuşmuş daha neler neler hepsini mi acılarına vereyim peki durdular da benim son 10 günümde mi akıllarına geldi dr stresten uzak dur dediği doneme
(770 puan) tarafından
Ben yinede acilarinin taze oluşuna bağladım öncesini de siz biliyorsunuz ve hamilelikten dolayı belki siz de hassaslastiniz ama empati yapınca bunlara kizabilirim bende insan acısı olunca psikolojisi çok farklı oluyor
(266 puan) tarafından
Benimde qcım var onların yanında olucam diye gittim covit kaptım çocuğun gelişimi geriledi 50 günü geçti her akşam orda oturmak bana zor geliyor artık evinize gidin diyen yok evd etek duramıyorum gitsek böyle sorunlar oluyor o kdr birbirlerini fişeklemisler ki nasıl birlik olmuşlar görmen lazım bildiğin ben kötü gelin ilan edildim
(770 puan) tarafından
Geçmiş olsun bizimkide kovidden sonra gerilemisti iki üç hafta kadar inşallah bı sknti olmaz anlıyorum ama acılar üst üste gelmiş bence fazla takmayin doğuma da az kalmış doğumdan snra bebek var diye gitmezsiniz
(266 puan) tarafından
Iste ben onları anliyorsam onlar da beni anlamalıydı bak sinir den uyuyamıyorum olan yine bebeğe oluyo stres stres bebek strese girerse sezeryanla alacakmış dr öyle bir şey de var
0 oy
(687 puan) tarafından
Eğer bacak üstüne bacak atıyorsan onlar da kuran okuyorsa orda gayet haklılar bn olsam bnde kızarım sana 
(266 puan) tarafından
Yok kuran bitince normal.oturdugumuzda sonra ya içeri gidip yatıyorum yada olduğum yerde kıvranıyorum simdi bana hizmet ediyorlar olmus ya bn kendi evimde yer içer kalkarım eşimin israriyla geliyorum zaten şuan evimi görseniz berbat ben iş mi yapabiliyorum
0 oy
(5,351 puan) tarafından
Böle insanlardan nefret ediyorum kötü bişey yaşayınca günah keçisi arıyorlar yerinde olsam gitmem hamileymişsin rahatsızım de gitme meccbur musun
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Allh yardimcin olsun takmamaya bak hamilesin allh korusun birşey olsa olan sana olur doktora gittim tehlikem var de birşeyler bul evde uyumam lazım de fazla görmemiş olursun cnm
0 oy
tarafından

Eşim çok iyi ailesi çok kötü maalesef 

Ben takılmıyorum sonuçta eşim yanımda sende takılma esin yanındaysa 
0 oy
(119,343 puan) tarafından
güldünmü peki     
(266 puan) tarafından
Yok ya sofrada annemle gulusmusuz cenaze günü arabalar kalkmazken enistem annemle yolda kala kala.köye ulaştık bu halimle bir kısmını yürüdüm millet nasıl geldin gelmeseydin dedi hep covitte oldum orda zaten ama onlar koye geldin sobanın başında annenle gülüştün diyolar olacak iş mi ha söylenecek laf mı giderken yemek te götürdüm bizde adettir .sence ben böyle bir karakterde miyim komik mi cenaze var niye güleyim haa sonrasında onlari neselendirmeye çalıştım çocuğu bahane ettim güzel günler gelcek falan ama onlar hepsi bir olup birbirlerini fişekleyip saçma sapan şeyler kobustular
(119,343 puan) tarafından
acilari var alttan al ditcem de insanda sabir burakmiyolar
(266 puan) tarafından
Valla oyle onlar istemiyo diye düğün yapmadık eşimle çok kavga ettik hatta 1 hafta kaldı gelinliğin ortada yok terzi yanlış yapmış çıldırıyorum eşim aradi kolları kapalı demi şöyle böyle düğün zamanı mı burnumdan getirdiler eşim simdi beni anladın mi dedi onuda onlar diretmis meğer
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Acıları taze, sen de güzelce giyin biraz özen göster hizmetini et çık evine git 

Aldırma söylediklerine
(266 puan) tarafından
Yok ya sofrada annemle gulusmusuz cenaze günü arabalar kalkmazken enistem annemle yolda kala kala.köye ulaştık bu halimle bir kısmını yürüdüm millet nasıl geldin gelmeseydin dedi hep covitte oldum orda zaten ama onlar koye geldin sobanın başında annenle gülüştün diyolar olacak iş mi ha söylenecek laf mı giderken yemek te götürdüm bizde adettir
0 oy
tarafından
İkiside aynı poh 
(266 puan) tarafından
Güldürdün beni
0 oy
tarafından
Eşin de olaya şahit olduysa mesafeni koy şimdiden. Annelerini kaybettiler diye insanlara saldırma hakları yok. Acısını kendi içinde yaşamalılar. ( Eğer dua okunurken gerçekten gülmediysen ya da bacak bacak üzerine atmadıysan)
(266 puan) tarafından
Yok ya sofrada annemle gulusmusuz cenaze günü arabalar kalkmazken enistem annemle yolda kala kala.köye ulaştık bu halimle bir kısmını yürüdüm millet nasıl geldin gelmeseydin dedi hep covitte oldum orda zaten ama onlar koye geldin sobanın başında annenle gülüştün diyolar olacak iş mi ha söylenecek laf mı giderken yemek te götürdüm bizde adettir

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 538 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,287 göst.
0 oy
14 cevap 347 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yagmuurr55 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
3 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu

380,207 soru

11,382,937 cevap

34,882 kullanıcı

...