+1 oy
394 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,159 puan) tarafından
Kizlar kizim 12 aylik zehirlendi yogurttan. Allahim oyle korktum ki oyle kötüydü ki. 2 gun once yemek yedirdim yemekten yarim saat sonra bi kustu ne oldu kizim demeye kalmadi birdaha kustu. O sira duzelir gbi oldu kucagima aldim esim girdi eve 2 kere daha kustu ben hazirlanirken hastaneye goturmek icin. Sonra acile gttik doktor kapisinda kustu acil girdim iceri doktorun yaninda kusarken bayginlik gecirdi doktora bakarmisin cocuk kotu diyorum oturduğu yerden bakiyorum ya diyor ya baksaniza dedim elim ayagim titriyor ama nasil görmeniz lazim. Doktor hic ilgilenmedi bebegimi eline bile almadi kusuyo diyo bana goruyoruz kusuyor kör degiliz bi mudahale et ama yok orda baska hasta yakini mudahale etti Allah razi olsun sonra serum taktilar mide bulantısı icin igne yaptılar 1 saat sonrada ayranla kraker yedi oyle kendine geldi kuzum kizlar okadar zormus ki kalbim durcak sandim. Rabbim kimseyi evladi ile sınamasın. Bebekler cocuklar hiç hasta olmasın insAllah. Cok zordu cok

13 Cevaplar

+1 oy
(181 puan) tarafından
Allah'ım kıyamam kuzuma çok geçmiş olsun bu doktorların ilgisizliği beni sinir ediyor biz mi evhamliyiz onlar mı ilgisiz çözemedim rabbim kimseyi evladiyla sinamasin cidden çok zor oluyor 
(1,159 puan) tarafından
Bizler anneyiz illaki evhamliyiz ama gercekten boyle seylerde esim hic sinirlenmez o bile sinirlendi ya bi baksaniza diye bağırdı kucagimizda bayıldı resmen cocuk eli ayagi kesildi resmen bakmadi Kadin neden böyle yapıyorlar anlamiyorum gerçekten Allah'a havale ediyorum orda cocugunu getirmis bi hanfendi ilgilendi kizimla ya doktorda baktı oyle kadina
(181 puan) tarafından
Ay Allah'ım kıyamam ya ne biçim insan bunlar ben burda siz anlattıkça dayanamadim o nasıl o kadar rahat oturabiliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yoğurttan zehirlenen yeni duydum canım nasıl olmuski
(1,159 puan) tarafından
Yaa kuzum sorma oda bizim basimiza geldi. Hazir yogurttu ya tarihine baktim tarihinde sorun yoktu ama  bozukmus Allah'ım korudu kizimi
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah kimseyi öyle doktorlara denk getirmesin 

Aminnnnm
(1,159 puan) tarafından
Aminn cok sagolasin kuzum ❣
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bu salklar yüzünden mahkemelik olduk allahim isini hakkiyla yapanlarla karsilastirsin

AYNUR kiz cok gecmis olsun canım bizde gecen ay atesli havale geçirdik ölmek istedim o an cok kötüydü allah hic bir anneyi evladiyla imtihan etmesin

Durumu nasıl simdi?
(1,159 puan) tarafından
Ahh kuzum yaa iyimi simdi bahar hic haberim yoktu ay cok geçmiş olsun kuzuma ya.

Benim kiz iyi şükür valla 2 gündür  bugun keyfi yerinde kuzumun ne zormus valla evlat bambaska bisey korkusu telasi bile ayri gercekten
(7,654 puan) tarafından
Iyi canım ambulans bizi zekai tahire getirdi hastane pislik icinde ilgi yok tartıştık  çıktık özel E gittik
Sağlık sistemi bozulmuş lakayt sağlık personeli
(1,159 puan) tarafından
Yok kuzu yok doktorlar hemsireler iyice değişti inanki diyorum ya bi bakin diyoruz bakiyorum ya diyo anam uzaktan bende bakiyorum doktorsun bi müdahale et bisey yap elimiz ayagimiz titriyo bizimde ama nerde Allah iyi insanlarla karsilastirsin gercekten ne olacak boyle bilmiyorum
(81 puan) tarafından
Bende ayni fikirdeyim, ciddrn doktorlarda hastaya saygi kalmadi, doktor gibi doktor olan o kadar az bir kesim var ki, onlara sorsan peofesyonellik derler ama bence insafsizlik yani, kalkip acil mudahale edemez mi laf yetistirecegine, cok ozur dilerim hepsi icin demiyorum ama bir kesim xidden hastayi kiskirtiyor, hasta zaten can derdinde dontor da boyle yapinca saldiriyor indan sonra, insan psikolojisinden anlamayan doktorlar yuzunden insalnkar da doktorlara tavir aliyor, yazik vallahi, Allah kolaylik versin bacim, cocuguna saglik sihhay versin, evlatla sinanmak cok zor
(1,159 puan) tarafından
Kesinlikle oyle gercekten.  Allah razi olsun kuzum cok tesékkur ederim
0 oy
(5,363 puan) tarafından
Yoğurdu açalı çok mu olmuştu geçmiş olsun canım
(1,159 puan) tarafından
Yok kiz cok olmadi ama alirken bozuktu galiba bilmiyorum ki tarihide yakin degildi.
(5,363 puan) tarafından
Aldığın yere dikkat et bazı yerler dolabın fişini takmıyor yoğurt bozuluyor ben bakkaldan almıyorum bi kerebaçtım dolap çalışmıyor
(1,159 puan) tarafından
Bakkaldan almadim kuzu burda bi marketten aldim haklisin ay belkide oyle yapiyodur ne biliyim gercekten cok kotu oldu kuzum Hakkimi helal etmiyorum
0 oy
(695 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun okuyup adam olamayanlardan bunlar Allah merhamet wersin
(1,159 puan) tarafından
Aminn gercekten öyle  Allah razi olsun kuzum
(695 puan) tarafından
Amin cümlemizden
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Geçmiş olsn canm öncelikle Allhm korumuş ama bebeğine hazır yoğurt vermeni önermem benim kızım 14 aylık hergun kendim tazecik mayaliyrm yediriryrm nacizane tavsiyem ❤️
(1,159 puan) tarafından
Kuzum ya bende mayaliyorum ama sut bulamadigimda hazir aliyordum arada bi hic boyle olmamıştı gercekten cok teşekkür ederim Allah razi olsun ❣
0 oy
(1,412 puan) tarafından
O hastaneyi o doktorun başına yıkardım açık ve net insanlar bence boşuna saldırmıyor doktorlara bi havalar birşeyler sinir oluyorum coronadan dolayı babam fenalaştı hastaneye götürdük adamın yürümeye hali yok sedyeyi geçtim tekerlekli sandalye bile vermediler yıktım ortalığı ama yinede bakmadılar yürüyerek götürdük acile serum falan taktılar o yüzden hiç üzülmüyorum başlarına gelen olaylara fazlasıyla hak ediyorlar çünkü ama hepsi aynı değil bunu da belirteyim hemen linç gelir şimdi 
(1,412 puan) tarafından
Aynen öyle hepsini geçtim karşısında ki hastası bi bebek yani ekstra bi ilgili olması lazım bence seni çok iyi anlıyorum canım
(1,159 puan) tarafından
Yok ya kimin umrunda bebek olmasi herkes kendi aleminde alisa gelmis bi.laf salgin var herkese aynisini dediler saka gbi
(1,412 puan) tarafından
Salgın var da o çocuk kusuyor ve sıvı kaybediyor bide kusmaktan kendinden geçiyor hemen serum takalım demek zor bişey değil bak kendi bebeğimmiş gibi sinirlendim şimdi
(1,159 puan) tarafından
Valla bende evde oturdukca kızıyorum inanki ama geçti gittii şükür Rabbim bidaha oylesiyle karsilastirmasin insAllah
(1,412 puan) tarafından
Amin canım inşallah çok geçmiş olsun
0 oy
(299 puan) tarafından
Ayy kıyamam ben yavruma. İnsan anne olunca anlıyor anneliğin değerini, evladın kıymetini. Ne büyük sorumluluk imiş annelik 
(1,159 puan) tarafından
Ahh aynen öyle evlat bambaskaymis neler yasadim ne korkular ne sıkıntılar ama evlat derdi baska dedim ya ben kalbim duracak sandim cok zormus
(299 puan) tarafından
Oyy kıyamam. Rabbim tekrarını göstermesin
(1,159 puan) tarafından
Aminn kuzum Rabbim kimseye yasatmasin
0 oy
tarafından
Yoguttan zehirlenmez aksine yoğurt zehrini almış bebeğinin geçmiş olsun
(1,159 puan) tarafından
Kuzu iyide bide corba içti ondan zehirlenmezki
0 oy
(316 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
(1,159 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim Allah razi olsun
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Bazı doktorlar öyle bizim canımızdan can gidiyor umursamıyorlar merhametleri yok sanki hiç çok geçmiş olsun kuzum rabbim evlatlarımızla sınamasın, ama yoğurt niye zehirlesin bozukmuymus genelde sarımsaklı yoğurt zehirlenmeye iyi gelir diye biliyorum  
(1,159 puan) tarafından
Bozukmus kuzu ya bilemedik valla teşekkür ederim Allah razi olsun
0 oy
(276 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın inşallah okurken içim gitti ya. Allah o doktora da hidayet etsin sonra diyorlar ki neden doktorları dövüyorsunuz dayağı hak ediyor bazıları 
(1,159 puan) tarafından
Kesinlikle ordaki hanfendi yardimci oldu daha cok Allah razi olsun. Sana da cok teşekkür ederim Allah razi olsun kuzum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 389 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 389 göst.
10 Kasım 2021 Aile kategorisinde Prens annesii23 (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 588 göst.
19 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 439 göst.

380,452 soru

11,390,966 cevap

34,899 kullanıcı

...