0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından

24 saatlik idrar istediler benden. İlki tuvalete kalanı bidona. Yapmış olan var mı hiç nasıl kolayını buldunuz?

İlkini tuvalete yaptım ama bi türlü başlayamadım çişimi tutuyorum resmen. 5lik bidonda nasıl biriktirixem nasıl götürücem 

3 Cevaplar

0 oy
(2,135 puan) tarafından
Bol bol su iç canım başka yolu yok.
(1,097 puan) tarafından
Bide burda okudum eski postlardan hastane özel kap vermiş falan ama bana vermediler 5lik bidon dediler sizde öyle mi yaptınız
(2,135 puan) tarafından
Evet canım 5 litrelik su bidonu aldık hastanede yatiyodum zaten ben
(1,097 puan) tarafından
Başladım ama sadece 1 idrar oldu yani bu saat. Normalde siz ne kadar verdiniz ayıptır sorması
(2,135 puan) tarafından
Valla ben saat başı veriyordum idrarı çok su iç canım anca öyle olur.
(1,097 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İlk çişini bi parça yap tuvalete sonra tut kalanı kaba yap
(25,224 puan) tarafından
Onlar her ihtimali değerlendiriyordur canım iyi olmuş yapsınlar
(1,097 puan) tarafından
Öyle de nasıl yapacağım hiç bilmiyorum.  Bidona nasıl işicem koca bidon çişi evden hastaneye nasıl götürücem
(25,224 puan) tarafından
Canım bitane maşrapa var mı evde ona işe sonra bidona dök. Maşrapayı atarsın çöpe sonra. En azından ağzı geniş rahat yaparsın bidona nasıl işicen :D Bidonu da iki kat poşete geçir götür bişey olmaz
(1,097 puan) tarafından
Ahahah öyle yapayım artık. Valla ne değişik şey. Tuvalete gitmiyorum resmen tuvalet eğitimimi unuttum :D
(25,224 puan) tarafından
Çokta tutma kız ağrır :D
0 oy
tarafından
Niye istediler ki kuzum ?
(1,097 puan) tarafından
Bebeğim küçükmüş diye
tarafından
Yani olayi tam bilmiyorum.Su an hamile misin ? Bu arada bidonu tutup yap kuzu .Sanirim ictigin su  cikan idrarin oranina bakacaklar .Babamda da yapmislardi
(1,097 puan) tarafından
Ya hamileyim 2 hafta kadar geri. Bendende bunu istediler neye bakcaklar bilmiyorum. Valla çocuk gibi tutuyorum çişimi yapmıyorum
tarafından
Benim minigim 38 haftalikti .bi dogdu 34 gozukuyo. Gelisim geriligi vardi .burda hic farketmemislerdi .neyse ki buyudu simdi 4 bucuk aylik .kilosu ve boyu uyumli ☺️❤️ yap sen idrarinj . Cunku onemli kuzu . Ben sezaryen oldum .2. gun hastanede kalmya basladim. 8 gun kuvozde kaldi minigim. Yaninda da bizim kalabilecegimiz bir oda vardi .Butun kadinlar irda kaliyoduk.Emzirmeye , alt degistirmeye , gaz cikarmaya gidiyoduk yanina .Zor oluyor o yuzden ihmal etme baksinlar ❤️☺️
(1,097 puan) tarafından
Ya benimki bi süredir 2 hafta geride. Ölçüleri birbiriyle uyumlu ama küçük. Bende takiplere düzenli gidiyorum. Sırf bu idrar toplamayı yapabilmek için 1 buçuk haftadır izin kullanmıyorum ama ben tuvalet yadırgayan bi insan olarak 5lik bidonda nasıl çiş biriktirip o bidonu hastaneye götürcem diye düşünmeden de edemiyorum :/ maşallah bebişinizede 4 buçuk aylık olmuş atlatmışsınız çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 149 göst.
0 oy
1 cevap 33 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Lavantakokusu (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eslemree (1,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,187 cevap

34,778 kullanıcı

...