0 oy
212 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,491 puan) tarafından
Anksiyetem ve panik atakla artik basedemez hale geldim vesvese beni bitirdi

Bugun olmek istedim artik biktmm usandim 

Nolur sizdn dua istiyorum nolirsjnuz br fatiha okursaniz sevinirim korktuguma ugramktan cookk korkuyorum en azindan dua olunca icime ferahlik geliyo

15 Cevaplar

0 oy
(3,055 puan) tarafından
Okudum canım Rabbim gönlüne ferhalik versin
(2,491 puan) tarafından
Allah bijnnn kere razi olsn aglayarak yaziyorjm.ne muradiniz vrsa versin duadan baska tutunacak dalim kalmadi
-Reklam-
0 oy
(418 puan) tarafından
Okudum. Allah seni bu imtihandan bir an evvel kurtarsın inşaallah
(2,491 puan) tarafından
Amin Allah razi olsn bin kez Rabbim sizi gonlunDekileri versin
0 oy
(218 puan) tarafından
Sakin ol derin derin nefes al ver. Ben de bazen çok zorlanıyorum ama güzel şeyler düşünüyorum hafifliyor hayatında olan güzel şeyleri düşün, şükret. Ayetel kürsi okudum senin için. Sen de oku için ferahlar 
(2,491 puan) tarafından
Allah razi olsn cnm benim namaza durcam simdi tek siginagim dua
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Okudum cnm Rabbim şifa versin 
(2,491 puan) tarafından
Allah razi olsn cok cok sagolin
0 oy
(780 puan) tarafından
Ah canm aynı şeyle baş ediyorum rabbim yardımcın olsun bı yardım al bence mutlaka faydası oluyor 
(2,491 puan) tarafından
Ardahan dayim.cnm.malesef memlekette.degilm annme yalvariyotjm ama halimi de goruyo sirf kardesimden ayri kalmamak icin gelmiyo memlekete
(780 puan) tarafından
Ah kuzum ya üzülme Rabbime sığın çok kötü bı hastalık biliyorum yaşayan biri olarak derin nefes al sürekli tövbe estağfurullah çek içinden evinin içinde yüksek sesle dua dinle Rabbimden geldik ona gidecegiz birgun rabbim korusun korktuğun neyse onu uzak etsin senden gönlüne ferahlık versin inşallah ❤️
(2,491 puan) tarafından
Amin Allah razi olsn Rabbkm lorktuguma ugratmasin
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Okudum Allah kabul etsin rabbim kalbine ferahlik huzur versin insallah bolca dua et 
(2,491 puan) tarafından
Allah rwzi olsn
0 oy
(2,205 puan) tarafından
Okudum rabbim kalbine gonlune ferahlik versin vesveswlerden kurtarsin rabbim insallah . 
0 oy
(665 puan) tarafından
Allah'ın izni ile ben böyle yendim canım vesveselerimi şunu unutma Allah'ın izni olmadan sana hiç bir şey olmaz sonuna kadar izle Allah'ın izni ile şifa bulacağına eminim bunu izledikten sonra bı kaç videosu daha var onlarında bulup izlemeni tavsiye ederim bu abimizin anlatımları çok güzel sikilmadan izlersen kesin sonuç alırsın rabbimin izni ile.. rabbim selet versin sana hayırlı kapılar açsın korktukları dan emin eylesin canım benim ...
(2,491 puan) tarafından
Allah razi olsn cnm benkm.gece uyurkem izlerim cok zordayim korktugjma ugramam ons
(665 puan) tarafından
Bak kuzum ne sıkıntın var bilmiyorum ama Allah'ın izni ile güzel bir abdest alıp ve niyet ettim rabbim senin rızan için bu sıkıntıdan senin yardiminla kurtulmaya diye otur videonun başına başlarda anlamayabilirsin ama gayet güzel açıklıyor sonra kelimeleri falan rabbim selamet versin amin...
(2,491 puan) tarafından
Allah raxi olsn cnm
0 oy
(850 puan) tarafından
Ahhh..yılları obsesif kompulsif bozukluklarla geçen bir kardeşin olarak Rabbim seni bu sıkıntılardan kurtarsın, şifa versin, inşirah versin gönlüne..ben ne zaman kendimi o şekilde kabullendim, bunun bir süreç olduğunu kabullendim, kendime sorunluymuşum gibi yüklenmedim, o takıntılarım vesveselerim giderek küçüldü..şükürler olsun son 4-5 senedir iyiyim..ezan okunuyor burda, okunan ezanlar hürmetine..yalnız değilsiniz, o kadar çok insan var ki bu gibi sağlık problemleriyle baş etmeye çalışan..özellikle de bu çağ hassas kalpler için gerçekten çok zor..
(2,491 puan) tarafından
Keisnlikle cok zor
0 oy
tarafından
Kuzum bendede aynısı var kendini fazla dinlememeye çalış dinledikçe insan peşinden gidiyor allah içine ferahlık versin okudum hep okuyorum kendim içinde herkes içinde 
(2,491 puan) tarafından
Allah razi olsn bugun ilm kez intihar dusundm
0 oy
(1,416 puan) tarafından
Okudum canım rabbim ferahlık versin inşallah kalk bi duş al kendine gelirsin biraz ya da bitki çayı falan iç rahatlarsın biraz 
(2,491 puan) tarafından
Allah razi.olsn orucluyjm.suan da kimseue fayd.yok kendime yok evladima.yok bitik insanmm
(1,416 puan) tarafından
Canım benim böyle düşünmenin kimseye bi faydası yok bak oruçlusun bol bol dua et kendine yaparsın ne yaparsan en azından bi psikiyatriden destek alabilirsin hem evladın da varmış ona sarıl onun için ayakta durmaya çalış ben hep evladımı gözümün önüne getiriyorum bittim dedğim anda onun için ayağa kalkıyorum evladının sana ihtiyacı var annesi kendi sakın salma
(2,491 puan) tarafından
Yapamiyprimmmmmmmmmmmmmm
(1,416 puan) tarafından
Ne yaşadığını bilmiyorum canım rabbim kalbine ferahlık versin inşallah
(2,491 puan) tarafından
Amin Allah razi olsn neler yasamadim ki tq bebeklikten beri hep ayni seyle imtihqn oldm
0 oy
(94 puan) tarafından
Okudum canm allah sifa versin insallah
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Allah'ım yardımcın olsun ☹️ gönlüne ferahlık versin bol bol zikir cek canim icini ferahlatir
(2,491 puan) tarafından
Yaomaya calisirim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Tedavi görüyomusun canım Allah ferahlıklar versin çok zor
(2,491 puan) tarafından
Yok gormuyorm
0 oy
(4,518 puan) tarafından
Kuzum oncelikle bununla bas etmen gerek artik o beyninin sana oyunu atagin geldigi zaman kalk evin icinde dolas ve kendinle konus sen aslinda yoksun bu benim beynimin bana oynadigi korku diye tekrar et simdi geldin ama gececeksin biliyorum senden korkmuyorum diye telkin ver kendine beynini kendin yonlendir ve buna alistir
(4,518 puan) tarafından
Bir sebebi var ise anksiyete degildir canim sen evham yapiyorsun
(2,491 puan) tarafından
evham vesvese artik dayanamigorm
(4,518 puan) tarafından
Sebebi ne kuzu ozel olmaz ise
(2,491 puan) tarafından
Burdan yazmasam
(4,518 puan) tarafından
Konusmak istersen ozelden yaz canim

İlgili sorular

0 oy