+2 oy
1,320 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Geçen bu olay benmde başıma geldi o yüzden yazmak istedim Kızlar Şimdi ben de üst katta oturuyorum zaten Pencereden bir şey silkelenmez bunu herkes biliyor bir balkonum var Orada da Halılarımı örtüleri mi silkeleyemiyorsam o Balkanun orada ne işi var ve ben Halılarımı Nasıl silkeleyeceğim. Balkonum kirleniyor ne düşüncesiz insanlar var falan yazmışsınız Allah aşkına ne yapılabilir ki bu durumda bir şey silkelediğiniz zaman alt komşuya söylersiniz kapıyı pencereyi Kapatın diye Üst komşunun yapacağı da bu kadar olur. Balkonu yıkarsınız zaten üst komşu bir şey silkelemese bile iki günde bir o balkon yıkanması gerekiyor dışarının pisliği tozu zaten giriyor. üst katlarda oturanlar ne yapsın o zaman bir şey çıkarmasın mı silkeleme sin mi temizlik almasın mı.

Kendinizi onların yerine koyun. Haber vermeden yapıyorlarsa zaten ona diyeceğim yok tepkinizi koyun. Mesela ben bir gün olsun bile habersiz bir şey silkelemedim. Ararım yada iner haber veririm kapı pencerelerini kapatır alt komşum. Ben işimi temizliğimi bitirdikten sonra Balkonunu tekrar yıkar bunda Ne olmuş sanki benim de üst komşum böyle yapıyor haber veriyor kapatıyorum İşi bittikten sonra ben de balkonumu yıkıyorum bu işler böyle olur bu böyle bir döngü Biz birbirimizi anlamazsak birbirimize karşı anlayışlı olmazsak komşuculuk diye bir şey kalmaz ki yanlış düşünüyor böyle düşünenler. Neyse başıma böyle bir şey geldiği için açıklama yapmak istedim Çünkü ben de bu konuda çok sinirleniyorum.. 

32 Cevaplar

0 oy
(17,924 puan) tarafından
Biz aksini iddia etmedik zatennnnn
-Reklam-
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Silkelenen cirpilan şeylerin tozu pisliği sadece aşağı kata inmiyor ki uçuyor yukarıya sağa sola da gidiyor 
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Valla üst komşumu boğmak istiyorum hergun pencereden ona etmediğim küfür kalmıyor hergun penceremin önünde yediği yemekler balkonunda çöpler sürekli temizleyemuyirum banada yazık günah hergun penceremin önünde yemek artıkları balkonumda balık tavuk kalıntıları saçlarını toplayıp balkonuna atıyor hakkım asla helal değil ona zaten 
0 oy
tarafından
Kız balkondan halı mi sirkelenir yapmayın Allah aşkına süpür yani ne olacak supurunce gitmiyor mu toz alt katın camları balkonu ne olacak senin halıların yüzünnden toz oluyor kirleniyor alttaki kişileri de düşün empati kur senin tepende hali silkeleseler bisiy demez misin csmalrib toz içinde olucak üstteki kadın yüzünden cammi silicekwib her gün
0 oy
(54 puan) tarafından
Orta kattayım ve ben bişey silkelemiyorum üst katım silkeler ee ne oluyor daha mı temiz oluyor beni zora soktukça. Ben alt katı düşünüp yapmayınca pis mi oluyorum anlamadım ki bu insanları. Komşuluk hakkı diye bişey var ve çok az kişi buna göre hareket ediyor 
0 oy
tarafından
sitelerde yasak ama apartmanda degil.. ben silkelerin carsafti haliydi vs ama hic balkonu o amacla kullanmadim.. hatta haliyi da camdan silkelerim..
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Valla ben silkelemeye karşı deilim ama kızımın ev tozlarina alerjisi var vee sonu astıma kadar gitti ben evde istediğim kadar dikat edeyim çamaşırım balkondayken biri bsy silkeledigi zaman bir anlamı kalmiyo
0 oy
tarafından
Yil olmus 2022 silkelemek mi kaldi, supurge ne ise yariyor? Evinin pisini disari cirpinca temiz olmuyorsun ki. Supurursun, halilarini da belli araliklarla yikar ya da yikatirsin. Bu isin normali budur.
0 oy
(316 puan) tarafından
Bak canım canı yanmayan kimse buraya biley yazmaz sözümüz senin gibi haber verenlere değil ben ilk zamanlar çalıştığım için görmüyodum çamaşır topladığımda aman allahım öyle biz toz vardıki ya diyodum bu kadar toz nasıl çıkar sokaktan nasıl gelir meğer ****** kadın yapmadığı kalmıyomuş HALI GIRGIR SOFRA BEZİ peki ona yapılsa ne hissederdi inan insanlıktan nasibini almamıştı ona kesinlikle hakkımı helal etmiyorum..
0 oy
(3,834 puan) tarafından
Ben altta oturuyorum ben bile bişey silkelemiyorum ... kaldı ki üst katlarda oturanlar... kapı pencereyi kapatın demissiniz de zaten camlar toz olur balkona yukardan dökülen şeyler dolar kirlenir sadece kapı pencere kapatmakla olacak iş değil yani ... üst komşum balkonunu çamaşır suyuyla yıkamış benimde balkonda çamaşırlar vardı sıçramış birkaç kiyafetimiz çamaşır suyu oldu ... bisey demedim ama ben yapmış olsam onlar sessiz kalmazdı 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Önce ki komşumda senin gibiydi balkondan kaç kere yakalayıp kovdum tam bitti dedim bi gün baktım yatak odasının camına bir şey çarpıyor meğer çıkmış ordan çarşaf çırpıyo napıyon abla yine dedim valla temiz yeni çıktı makineden dedi dedim iyi benim camlar 3 aydır silinmiyodu gebeyim biliyosun toz içindeydi yeni yıkanmış çwrşafınla bi güzel sildin camımıda binanın bin yıllık tozunuda eline sağlık şimdi o 3 aylık tozlu çarşafı ser yatağına abla deyip kapattım camı ardından mesaj attım üşengeçliğinden ve pisliğinden yıkayıp süpüreyim demiyosun dışarıya çırpıp uyanıklık yaptığını sanıyosun zaten pis olan halın çwrşafın iyice pisleniyo haberin yok bir dahakine zabıtaya haber vericem seninle muhatap olmıcam haberin olsun dedim bir daha yapamadı 
0 oy
(765 puan) tarafından
artiladim ++++++

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 633 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Kuzunun annesi (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,057 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,924 puan) tarafından soruldu
+2 oy
1 cevap 102 göst.