0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızım 3 yaşında bu aralar bize hep itiraz ediyor biz ne dersek olumsuz cevap veriyor yapmam etmem yemem gelmem gibisinden once oyuncaklarını oynayınca toplardı şimdi onları bile yapmıyor siz de durum ne 3 yaş anneleri :(

15 Cevaplar

0 oy
(8,585 puan) tarafından
3yaşa 2 ay var.  Mızmız bazen, istedigi olmayınca yırtılarak aglar☺
(238 puan) tarafından
Bizimde 2 ay vr bu aralar hep olumsuz cevp alıyoruz istediği olmayınca bagırıp kızıyo
(2,545 puan) tarafından
1 yaşdan merhaba kızlar. Sizin bu yorumları görünce ağlayasım geliyor :D ilerdeki levelleri görüyorum :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
20 aylık aynısı son 1 aydır 
(238 puan) tarafından
Peki nasıl başa çıkıyorsunuz ben bunalım artık bu durumdan
tarafından
Çıkamıyorum benimkiler birde ikiz :)))))
(238 puan) tarafından
Ayy Allah sana yardm etsin senin iş daha zor
0 oy
tarafından
20 aylık hayır diyor sürekli 3 yaşında ne olur bilmem 
(238 puan) tarafından
O. Zaman daha ılımlı yaklasırdı her şeye bu aralar hep bir itiraz bizde
0 oy
tarafından
Perdeleri söküyor yırtıyor ne var ne yok kırıyor düzelir dedikçe iyice yoldan çıkıyor inanılmaz aksi 
(238 puan) tarafından
Benim ki şükür bu kadar değil de hep itiraz hep kendi istediği olsun istiyor
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Aynı şeyler aynı sendromlar birde yeni doğum yapdım 3çockla tırlatmaya az kaldı
(1,186 puan) tarafından
Offf offff
(238 puan) tarafından
Kfayı yememe az kaldı ama onuda üzmek kırmak istemiyorum nasıl tepki vercegimi de bilmiyorum ama ilerde hep kendi istediği olsun ister diyede korkuyorum
(1,186 puan) tarafından
Ben ceza veriyorum mesela süoriz almıyorum ona kırıldığımı söylüyorum sürekli konuşuyorum
(238 puan) tarafından
Bize de konusuyoruz üzülüyorum yapma diyorum üzül diyo :)
(1,186 puan) tarafından
:)))))))
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Valla bizdede durumlar aynı canim daha faasida diyebilirim devamlı agliyir
(238 puan) tarafından
Bizdede gozunde resmen yaşlar hazır bir deme ye gelmiyor hemen aglamaya başlıyor
(3,163 puan) tarafından
Bide yalancı ağlaması var tabi
(238 puan) tarafından
Bizde yaşlar hazırda beklediği için yalancı ya gerek yok:)
0 oy
tarafından
28 aylık 2bucuk yaşına iki ay var işte . Berbat 
(238 puan) tarafından
Bizimki daha yeni başladı o zamanşar çok iyiydik şimdilerde çok değişti acaba 3 yaş atagı falan mı var dedim
tarafından
2 yaş sendromu bide 3 yas sendromu varmış Allah yardımcımız olsun
(238 puan) tarafından
Amin amin biran önce bitsin o zaman şu sedromlar ataklar falan ya çok yıprandım
0 oy
(7,062 puan) tarafından
22 aylık aynısını yaşıyoruz. 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Cok huysuz hep kendi istedigi olsun olmayonca da bagiriyor
(238 puan) tarafından
Aynen yaa maalesef bizde aynı durumdayız:(
0 oy
(3,151 puan) tarafından
3 yaşını bitirmesine 4 ay var ve aynı durum. Çok inat yatağina yatmak istemiyor akşamları yemeklerde masaya bile getiremiyoruz çoğu zaman yemiyor gelmiyor her şey onun istediği gibi olsun istiyor itiraz edersek direkt hayır dersek ağlama krizine giriyor ama huyuna gidip tatlı tatlı yanasinca orta yolu buluyoruz ikna edebiliyorum. Allah yardımcımız olsun ilk kızım bu dönemde ağlamaktan helak olup sinir krizine giriyordu kapıları falan ısırıyordu :) 
(3,151 puan) tarafından
Yemek ve uyku konusunda bizde de işe yaramıyor tatlı dil zaten canım. Sadece büyük kızımla oyuncak toka kavgası falan yaptığında tatlı tatlı yanaşıp bı şekilde ikna ediyorum diger konularda asla işe yaramıyor ama geçici bı donem sabır lazım
tarafından
Kendi oğlumu gördüm biaaan ya niye böyleyler atak mı ozaman bu ya
(238 puan) tarafından
3 yaş  sendromu varmış canım demek ki ondan  biran önce bitsede düzelse yavrularımız
(238 puan) tarafından
Ya bn yemek konusunda fazla ısrarcı olmuyorum ilerde hiç yemez diyede oyuncakları barı toplasın istiyorum onun için çok dil dokuyorum onada hayır toplarken sıkılıyorum yada yoruluyorum diyor
tarafından
Sanırım öyle ya bilmiyorum.. yemek konusunda bende ısrarcı değilim bak yemek yedik yemedi gitti.. abur cubur bile yemiyor öyle .. hayır dediğimde ağlayan zırlayan başka yere giden kaçan çocuğum var allahım kurtarsın bu huydan amin
0 oy
tarafından

Merhaba bende buradayim 3 giricek 2 ayı kaldı canımı okudu okuyor dayanmıyorum artık herşeyi yapmaya çalışıyor durmuyor atak midir yoksa enerjileri mi atmiyor bilmiyorum.  

Hayır dediğimde yapmayan çocuk hayır diyince yapıyor :D

(238 puan) tarafından
Bizde 2  ay sonra girecez biz yap desekde yapma desekde yapmıyor oyle bir inat başladı çocukda tatlı dille konusuyoruz gene yok en sonunda acıtasyon yapayım bak üzülüyorum diyorum oda vicdansiz gibi üzül diyo :))
tarafından
Hahahaha inan bizim de şuan napcaz diye inan düşünüyorum.oguncak alıyoruz gene aynı 5 dk bakıyor 2 dk sonra kırıyor hep benimle oynayin diyor ama oynmasini da bilmiyor güzelce oynamıyor napcam ya uf ağzına birşey koymadı 2 gün olucak eğer bugünde büyük tuvaletini yapmazsa .. sabah çok erken kalktı anlamadım
0 oy
(547 puan) tarafından
Kızım 32 aylık arada bir inadı tutuyor ama genel olarak dediklerimizi yapar
0 oy
(765 puan) tarafından
senin kiz = benim kiz
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Benim oğlumda öyle bazen babasını kovar bazen tuvalette gitmemek için direnir ağlayarak  birşeyler ister  herşeye hayır olmaz der 
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Arada bana da yapıyor ama ben calistigim için naz yapıyor olarak düşünüyorum çünkü her zaman yapmaz bende başka alternatif sunup ole yaptiriyorun sorumluluklarini vs yi :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 173 göst.
0 oy
6 cevap 72 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu