0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından
Eskiler kız bebek annesinin güzelliğini aldığı için cildi kötüleşir der. Eğer ciltte parlaklık güzellik varsa da oğlan olcak derler. Doğru mu acaba hiç takip ettiniz mi kendinizi

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kızıma hamileyken baya guzellestim
-Reklam-
0 oy
(4,551 puan) tarafından

VaLla benim 24.haftaya kadar kiz dedi sayin 3 doktorumuz ama etrafimda gören herkez yuzun guzellesti karninda ayni erkege benziyor vs dediler sonuc 14 aylik oglumla oyun oynuyoruz:D

0 oy
(2,013 puan) tarafından
Valla gercek mi bilemem ama ben kizimda asiri cirkinlesmistm yuzum sivilce dolmustu resmen bu sefer hamile.kaldm erkekti yuzum aksine puruzsuzlesti sivilce sorunum olmadi
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Inanmam böyle şeylere evet derler sadece 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kızlarımda güzelleştiö 2 tane son 6 aylık oğlum var. Direk burnum büyüdü acayip Bi şekil de.. Üstelik 2.3 ayında sonra doğumdan bir ay sonra eski haline geli. 
0 oy
(513 puan) tarafından
Hiç öyle birşey yok bence 
0 oy
(17,921 puan) tarafından
3 oğlumdada güzelleştiğimi söylediler
0 oy
(453 puan) tarafından
Benim ilk zamanlar cildim mahvoldu herkes kız dedi, oğlum oldu 
0 oy
tarafından
İkizim çirkinlwşmişti kızı oldu. Annem bna senin oğlun olcK cirkinlesmedin diyordu hep ama kızım oldu. Bence stresle alakalı hamileyken çirkinleşmek
0 oy
(219 puan) tarafından
Bizim ofisteki abla göz altın morarmış kıZın olacak demişti ama başka kimse anlamadı 
0 oy
(3,599 puan) tarafından

Valla canım kızımda hamileydim.yeni doğum yaptım zaten üstüme öyle bı güzellik gelmiştiki doğum yapmak istemiyodum her gören bişey diyodu :D

alakası yok bence

0 oy
(887 puan) tarafından
Bende oğlumda hiç sivilce akne vs olmadı cildim sanki bebek gibiydi bu kız bunda sivilce kuruluk bazen yağlanyor ne ararsan var 
0 oy
(322 puan) tarafından
Kız ben ikisinde de çirkinleştim bir Kızım bir oğlum var  :)
0 oy
(70 puan) tarafından
Bi oglum var onda guzellestim cildim parlıyordu bu ıkıncı gebeligim 14 haftalik pek bisey fark etmedim 
0 oy
tarafından
Ben oğluma hamileyken güzelleşmiştim çok yakışmış hamilelik diyordu herkes millet nazar değicek felan derdi şuan dada hamileyim cinsiyetini bilmiyorum ama yüzüm hep sivilce leke dolu belki kızdır :)))
0 oy
(119,605 puan) tarafından
4 gun once dogurdum cildim hep ayniydi
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Vallahi hamile halim çok güzeldi doğru cildim saçlarım :) doğru bence 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
İki oğlumda yüzüm parlak oldu ve erkek dediler ancak 3.çocuğmda da yüzüm aynı kaldı hiç leke yada bşy yktu yine erkek dediler kız oldu ve vcudm da erkek bebek gbydi 
0 oy
(1,802 puan) tarafından
Anneler hissediyor ilk hamile olduğumu öğrendiğim de bal oğlumun olacağani bildim elhamdülillah 
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Ayy bilemedim ben hep guzelim:D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 188 göst.
27 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,762 soru

11,429,198 cevap

34,989 kullanıcı

...