0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Gebeliği öğrenirken falan kan verdim hic biseyim yoktu son kki tahlilde cok dusuk cikti degerim tiroidim cok hizli calisiyormus ilac verdi ama cok masum degil dedi doktor ama yinede kullanmak zorundasin dedi gebelige bağlı midir gecer mi acaba doğumdan sonra

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bendede gebelikten sonra çıktı doğumdan sonra verdiğim kanda vardı ondan sonra hiç kan vermedim bilmiyorum 
(63 puan) tarafından
Aslında baktirsan canin ihmale gelmez ilac kullandin mi
tarafından
Doğuma kadar kulandım sonra bıraktım hastaneye gidemiyorum oğlum durmaz götürsem götürmesem bırakacak bi yer yok bilmiyorum bakıcam
(63 puan) tarafından
Benimde kimsem yok canim bi an once baktir insallah geçmiştir
tarafından
İnş cnm sende sağlıkla doğurup kucağına alırsın inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Benim hep vardı gebelikte de çıktı şuan dada var geçer mi bilmem ama 
(63 puan) tarafından
Anladım canim geçer insallah ilac bi sorun yaptı mi acaba
(3,055 puan) tarafından
Yapmadı şükür canım ben 50 lik kullandım doktor kaçalik verdi size
(63 puan) tarafından
Benimde 50
(3,055 puan) tarafından
Bişey olmaz Allah'ın izniyle şuan benim oğlum da kullanıyor 4 aylıktı başladı 2 yaşına giricek hala devam ediyoruz
0 oy
(4,490 puan) tarafından
Kuzu tsh dusuklugunden bahsediyorsan ilk 3 ay bebis bunu uretemez ve anneden kullanir ilk basta normal olupta simdi dusuk olma sebebi budur 3 .aydan sinrakendi uretmeye baslar ve anne deki tsh yukselir beni. 0.1 lere kadar dusmustu 3. Aydan sonra yukseldi suan 14 aylik oglum var ve tekrar bir dusus yasamadim
(63 puan) tarafından
Benimde su an tam 0.1 inşallah dedigin gibi olur cok teşekkür ederim
(4,490 puan) tarafından
Dahiliyeyemi endokrine mi gidiyorsun canim
(63 puan) tarafından
Endokrin canim
0 oy
tarafından
Gebelik te her insandan görülebilir korkma cnm ilaçlarını kulan doğumdan sonra geçer inslh
(63 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ediyorum
0 oy
(213 puan) tarafından
Geçen sağlık ocağın da kan vermiştim bnmki de yüksek çıktı doktora görün bı dedi sağlığın doktoru
(63 puan) tarafından
Gebe misin canim
(213 puan) tarafından
Yok canım doğum yaptım 6.5 ay oldu hamileykn yüksek değildi ama tahlillerimde çıkmamıştı bişey
0 oy
(658 puan) tarafından
Bende gebelikte düşüktü doğumdan sonra yükseldi şimdi de yüksek diye ilaç kullanıyorum. Bana vermemişti doktorum kac çıktı referans aralığı kaç 
(63 puan) tarafından
0.00500 yaziyor canim tsh
(658 puan) tarafından
Baya düşükmüş canım seninki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
10 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gul2727 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 459 göst.
0 oy
2 cevap 49 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,487 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,001 cevap

34,854 kullanıcı

...