0 oy
170 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (257 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar ben adetim uygulamaya gore 21 i gosteriyo diye yarin adet olcam sandim ama megersem uygulama adet girmedikce one atiyomus adeti notlara adet 17nin gecesi olmusum yazmisim oraya bende 15 inde test yapmistim ama negatifti sizce bisi olsaydi 15 inde cikarmiydi gebelik istiyorum suan bi kac gun gecikti bilrmedim dua edin nolur grbelik istiyorum adet agrilarim var sancilarim mide bulantimda var sizce test yapmaya da korkuyorum yinr nrgatif cikarsa diye esimde heray umutlaniyo arrik oda sıkıldı az bi gecikmemde olsa soylemiyorum ona umutlanir diye 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bilemiyorum canım tekrar yap istersen.. Rabbim en kısa zamanda hayırlı haber almanı nasip etsin inşallah 
(257 puan) tarafından
Amin amin allah razi olsun canim cok sagolasin ❤
-Reklam-
0 oy
(988 puan) tarafından
Bence bi test yap canm inşallah hamılesındir
(257 puan) tarafından
Allah razi olsun canim cok sagolasin yapicam inslalah ❤
0 oy
(470 puan) tarafından
Çıkmaması muhtemel çünkü adetim geçtikten 1 gün sonra yaptım cikmamisti 6. Gün çok silik çıkmıştı
(470 puan) tarafından
İnsAllah tatlım tez zamanda rabbim nasip eder şimdi bakma 2 3 gün daha bekle
(257 puan) tarafından
Oyle yapicam canim allah razi olsun cok sagolasin canim ❤
(2,055 puan) tarafından
Peki  belirtin  var mıydı  gebelikle ilgili
(470 puan) tarafından
Günüm gelmeden ramazandi oruç tutuyodum yemeği yedik sonra kustum tansiyon sandım vardı önceleri tansiyon düşüklüğüm aç kaldım diye oldu sandım hamileymişim onun haricinde günü gününe olurum 1 gün bile aksamaz aksayinca test yaptım çıkmadı negatif dedim bende 6 gün oldu gene olmayınca yine test yaptım çok silik cikti
(2,055 puan) tarafından
Seninki geç çıkmış  nedense  geç döllenme  olabilir  benimde 2 gün  geçti  midem çok afedersin  ekşiyor  bulanıyırdu tansiyonumda sürekli  düşünce  korktum ama  çok  şükür 1 saat  önce  oldum
0 oy
(257 puan) tarafından
Kizlar baska bu sekilde durum yasayan varmi
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben en son araligin sonunda oldum 3 ay oluyo geçenlerde hastaneye gittik test verdim gebelikde yoktu saglik sorunumda :D 
(257 puan) tarafından
Aaa yenimi dogum yaptin canim lohusaliktan sonra boyle oluyo
(7,791 puan) tarafından
Kiz 17 aylık kızım var :D ama emziriyom ya ondan heralde bilemedim :)  
Rabbim sana da nasip etsin inşallah test yapma hemen 3 gun bekke erken test yap
(257 puan) tarafından
Dogru ya 17 aylik dedin :D emzirdigindendir o zaman canim
Allah razi olsun duan icin canim dedigin gibi beklicem carsamba gunu her ihtimale karsi kadin dogum kesmistim randevu adet olursam gitmicem olmazsam gidicem bakalim insallah o zamana olmam
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Off benimde  geçti hemde 2 gün  korkuyorum bugün  test yapacam  18 aylık  kızım  var 6 yaşında oğlum  var 3.ye hiç hazır  değilim  Allah isteyene  versin inşallah bakalım ne olacak 
(2,055 puan) tarafından
Çok şükür yok canım hasta oldum darısı sana isteyen herkese inşallah
(257 puan) tarafından
Hayirlisi inslalah canim srnin acindan iyi oldu 3 cocuk zor olur du ben 2niciyi istiyroum bakalim tesekkur ederim
(2,055 puan) tarafından
Aynen  benim  bir  kızım bir oğlum  var  çok  şükür  bize  yetiyor  Rabbim  canlarına  sağlık  versin  sende  en kısa zamanda haberini  alırsın  hamile olduğunun hiç  dert edip  düşünme  oluruna  bırak:)
(257 puan) tarafından
Amin Allah razi olsun canim rabbim cocuklarini sana bagislasin inslalah :)
Dedigin gibi oluruna biraktim bakalim inslalaj olmasa da hayirlisi diyip yola devam :))
(2,055 puan) tarafından
Amin ecmain inşallah:)

İlgili bir soru bulunamadı

385,885 soru

11,536,783 cevap

35,209 kullanıcı

...