0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,233 puan) tarafından
Söz konusu sağlık olunca herkesin dikkatini cekmiyo ama eşimle kavga etim kaynnamla birbirimize girdik yada işte evlilikte cinnsellik diye post açsak salisesinde cevap yorum gelir nedenini cok merak ediyorum demek istediğim bazı konularda tecrübe sahibiyiz blki bildiğimiz Bi konudur belki dua alırız denilmiyo maalesef cok özlüyorum bu duruma nadirdir bu durumlara cevap veren 

4 Cevaplar

+1 oy
(4,550 puan) tarafından

Bir hemsire olarak her zaman hizmetinizdeyim buyrun :)

Bilgim dahilinde ozelden ozelden yazan yada direk gordugum sorulari cevaplandiriyorum saygılar :D

(1,233 puan) tarafından
Saol can farkettim defnecn
tarafından
Hmm demek ki bir kaç gün daha beklesem normal doğum yapacakmisim en korktuğum şey vallahi :D
(4,550 puan) tarafından
Haha sorma bende normal dogum yapmamak icin ozele giden ben =))) acikcasi hastane olarak devlete daha bi güvenirim =))
tarafından
Yani tabiki devlet yapması gerekeni yapar ne fazla ne az özel hastaneler bir tık daha fazla yapıyor aslında ücret almak için bizimde egomuz tatmin oluyor aaa ne güzel bak doktor bizi bizden çok düşünüyor diye halbuki biz onun müşterileriyiz bir nevi . Ama doğum gibi önemli bir olayda bir tık özel hsstane daha güvenilir gibi geliyor bana bende valla spinal doğum yaptırdım iyi ki diyorum normal doğumu kaldirsmszmis vücudum
(4,550 puan) tarafından
Yani simdi  soyle bir durum var canim devlete 1000 hasta geliyorsa ozele 500 hasta geliyor demek istedigim devletin gordugu vaka sayisi tecrubesi daha fazla dediğinde cok haklisin devlete 1000 hasta geldigi icin ayri ayri ilgilenemiyorlar ayrintili ama ozelde attigin adim para oldugu icin suyunu cikartiyorlar
Doktorlar acisindan pek bir sozum yok ozellere ama hemsirelik hizmetleri acisindan acikcasi cok tereddutlerim var neden? Cunki cok fazla sirkülasyon oluşuyor yeni  mezun olan arkadaslar basliyor ataniyor hoop gidiyor yani tecrubeli kalifiyeli personel bulmak zor oluyor
Soyle soyleyim ankaranin iyi hastanelerinden birinde dogum yaptim vallahi billahi kendi serumumun havasini kendim cikarttim o havayi bana verecekti belkide kalbime pihti atacaktı yani bilmeyen biri olsam
-Reklam-
+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Çünkü sağlık yani kendin söylüyosun kimse kafasına göre bise diyemiyo misal bi ilac sorarlar o ilacı bende kullanmisimdir benim çoğumda o ilac yan etki yapmamıştır ama onda yapabilir kimse kullan kullanma diyemez veya cocugu düşer hastaneye gidiyimmi başına gelen varmi diye sorar dikişim açılmış ne yapmam lazım kanamam var napayim bebeğim hic hareket etmedi endişelenmelimiyim gibi gibi bu tür şeyler  buraya sorulacak şeyler değil bana göre yani benim fikrim..böyle şeylerde hemen doktora gitmek lazım zaman kaybetmeden 
(1,233 puan) tarafından
Bi yerde haklısın ama herkeste ilaçla alakalı Bi durum bildiriyor günümüzde doğal şeylwrlede Bi nebze hastalık rahatlatıyor bu bilgiye sahip Bi çok insan vardır eminim ama herkesin görüşü farklı saygı duyarım
(9,626 puan) tarafından
Ben sadece senin için demedim doğal yolla olanlara lafım yok o yazdığım şeyde genel olarak yazdım post açınca içimi dökesim geldi
(1,233 puan) tarafından
Anldm cnm
0 oy
(611 puan) tarafından
Sağlık bu canım bana iyi gelen sana iyi gelmeye bilir.senin aa bu çok iyi geldi dediğin bana veya çocuğuma zarar verebilir. Buraya sormak yerine doktora gitmelisin. Burada suyu gelip bekle sancini diyip ölü doğum yapanda oldu. 
0 oy
(13,396 puan) tarafından
Sağlık buradaki kimsenin uzmanlık alanı değil aramızda mesleği sağlıkçı olanları ayrı tutuyorum ben şahsen bilgim ya da tecrübem olmadığı konuda tavsiye vermem bunu doğru bulmuyorum bebekle ilgili anı bir durum olduğunda acile basvuruyorum gelişimi ile ilgili aklıma takılanları da gidip geldikçe ebeye soruyorum veya mesaj atıyorum buraya sorulan Sağlık sorularının da uzmana sorulması gerektiğini düşünüyorum :))

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 24 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aleynayagmrrr (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
0 oy
8 cevap 195 göst.
0 oy
1 cevap 95 göst.
3 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,731 soru