0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde (1,253 puan) tarafından
Kizlar 2 gündür siliyorum çıkmıyor beyaz sirke bulaşık deterjani falan denedim hic biri cikarmadiiii onerebileceginiz bisey varmi

24 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Halı yıkama            
-Reklam-
0 oy
(102 puan) tarafından
Bulaşık makina parlatıcısı ile sil geçmezse ,kesin çözüm kosta
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Limon sıkıp beklet sonra ıslak bezlr sil geçermi bilmem 2 gun olmuş işlemiş o halı yıkama en iyisi
0 oy
tarafından
Çay hemen çıkar aslında. Aspirin mi ne bişey vardı ben onunla çıkardım ama azdı leke hemen dökülür dökülmez sildim. 
0 oy
tarafından
Çamaşır suyu kesin çözüm
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Kosla halı şampuanı ile çıkar iki gün olmuş ama çıkmazsa halı yıkama
0 oy
(4,156 puan) tarafından
En etkili cozum parlatıcı dök sıl seffaf olan anında cıkıyor ben hep kullanıyorum
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Surekli sildiysen artik silme altina bir leğen koy üstten dokulen yerine su dök cikan suya bak iyice akiyorsa cikiyordur beyazmis olmazsa sulandirilmis camasir suyu dene onuda su döküp durula ama 
0 oy
tarafından
Kosla çıkarir 
0 oy
(65 puan) tarafından
Yıkatmak şart başka türlü cikmaz hatta yıkamacı ya söyle çay dökülen yeri bir kaç kere yıkasın
0 oy
tarafından

image

Bak sana foto attım bu çamaşır suyu varya leke düşmanı benim halilarima eskiden bişey dokulse ne ile silsemde çıkmazdı ama bu çamaşır suyu döktüğün an lekeyi cikariyor çay lekesi normalde çıkmaz yani ama bu muhteşem bir temizlik malzemesi al evde bulunsun Upload failed: [object Object]

(1,253 puan) tarafından
Çayı cikarirmi bu
tarafından
Kesinlikle çıkarır bende eskiden başka şeylerle siliyodum çay lekesini sildigim an çıkıyordu ama bı saat sonra kahverengi ortaya çıkıyordu ama bu çamaşırlar suyu acayip etkili ya
0 oy
(490 puan) tarafından

Beyazsa çamaşır suyuyla cikar sirkeylen zor 

Beze domestos dök az  bsey dene direk halina dokme 
(1,253 puan) tarafından
Kiz onuda yaptim cikmiyor ya domestosu suya kattım sildim bide ustune duruladim cikmadi geri kusuyor hali
(490 puan) tarafından
Allah Allah bilemedim canim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Sen iyice sil sonra yıkamaya ver anca öle gider beyaz halıda kullanmak iyi cesaret kız :D
(1,253 puan) tarafından
Hemde bembeyaz haliya. Yikansin gelsin kaldircam.bunu kullanmicammartik
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Benimde kızım üsküfra etmişti iki kere halı yıkama makinesi ile yıkadım 5 kerede kendim sildim bir gün arayla ama yok yayıldıkça yayıldı imkanı yok çıkmadı herşeyle sildim Arap sabunu, çamaşır suyu, karbonat, bulaşık MK. Tablet deterjan, çamaşır toz deterjan, kosla, limon hiçbiri fayda etmedi dün en son yıkamaya gitti bakalım daha gelmedi halım 
(1,253 puan) tarafından
Bende yikamaya vereyim en iyisi hic ugrasmayim
0 oy
(763 puan) tarafından
sirke ve karbonat yarım bardak suyla birlestir sil cnm
(1,253 puan) tarafından
Yaptim bunuda cikmadi
0 oy
(167 puan) tarafından
Halıda kirli olan tarafın altına havlu serin sonra kirli olan yere sıcak su dökün. Havluya akar içindeki leke kusmaz böylece sonra parlatıcı sirke ve bulaşık tableti ile silerseniz geçecektir
0 oy
tarafından
Bulaşık makinesi parlatıcı hemen çıkarıyor dok üzerine bolca 2 dk beklet beyaz bez ile sil
0 oy
tarafından
Çay dökülür dökülmez hemen sıcak su dokecektin canım üstüne sıcak suyla detarjanladigin zaman anında geçerdi 

Ama geç kalınmış gibi hali yıkmaya gönder istersen
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay gecmiyo canim yikamaciya ver bence
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Ben siyah kolayı silmiştim asperox sarı güç ile çaya fayda eder mi bilmiyorum şansını bi dene ter temiz yaptı 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 131 göst.
10 Şubat 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 285 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 174 göst.
24 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu

379,558 soru

11,362,343 cevap

34,839 kullanıcı

...