0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar size zahmet sipalarima bir tahmin yapar mısınız Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah şimdiden teşekkür ederim

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

image

bu da diğeri canlar
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kac haftalik canim Allah baguslasin saglikla kucakla benim icime erkek degdu 
tarafından
12 haftalık  çok teşekkür ederim yorumunuz için inşallah cümlemiz sağlıkla alalım kucaklarımiza inşallah canım ❤️
0 oy
(3,162 puan) tarafından

Biri kız biri erkek gibi hissettim niyeyse <3

tarafından
Ay inşallah yaaa çok istiyorum öyle olmasını
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Biri kız biri erkek yada ıkiside erkek ama biri erkek kesin bence ikinci erkek
tarafından
Ay inşallah ya ne güzel olur öyle çok teşekkür ederim yorumunuz için bir kix hir erkek olursa dünyalar benim olur çok çok teşekkür ederim güzel parmaklarınıza sağlık
(1,988 puan) tarafından
Inşallah gönlüne göre versin hayırlı sağlıklı olsunlar nr güzel ikisinide tatmış olursun
0 oy
tarafından
İçime 1 kız 1 erkek doğdu canm hayrlısı neyse o olsn 
tarafından
Amin inşallah önce sağlıklı hayırlı evlat iyi kul olsunlar da ama gönlümden ne yalan söyleyeyim bir kız bir erkek olsun diye geçiyor çok teşekkür ederim canım güzel yorumunuz için
0 oy
(419 puan) tarafından

Kız erkek geçiyor içimden kız banada dua et eğer hamile kalırsam ikiz getirin çok isterim ikiz doğurmak :D:D

tarafından
Rabbim tez zamanda inşallah ikizlere bir kız bir erkek sağlıklı bebisllere hamile kalırsın canım  ya amin amin amin  bak bizim aile de eşim tarafında da ikiz yok ben soğan kürünü yaptım yumurtalıkları çalıştiriyor canım o yüzden bence iki defa yumurtlama olmuştur tabi Rabbimin izniyle tavsiye ederim canım duamdasiniz ♥️♥️♥️
(419 puan) tarafından
Teşekkürler canm hayırlısıyla sağlıcakla kucağına inşallah alırsın şuan ama istemem kızım 8 aylık bir 5 6 yıl sonra bir tane getirin yeterlidir ama ikiz olsa daha iyi olur kurtulurum artik
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Alttaki erkek gibi üsteki anlamadım cnm ama oda erkek sanırım çift yumurta ikiizimi
tarafından
Evet canım çift yumurta inşallah bir kız bir erkek olur ya çok istiyorum  Allah razı olsun yorumunuz için teşekkür ederim hayırlısı sağlıklısı olsun inşallah artık ❤️
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Çift yumurta ikizi galiba. Benim de ikiz kızlarım var. Rabbim ak yüzle kurtarsın 
tarafından
Evet çift yumurta çok teşekkür ederim Allah sizinkileri de bağışlasın uzun sağlıklı hayırlı ömürleri olsun inşallah
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Ustteki erkek alttaki zaten kız  <3 saglikla gelsin bebislerin

tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim  cumlemizinki inşallah ♥️♥️♥️

379,012 soru

11,344,943 cevap

34,808 kullanıcı

...