+2 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından
Direk postu kapatmak yerine daha mantıklı olmaz mı ?

8 Cevaplar

+2 oy
(133,631 puan) tarafından

En İyi Cevap
Postunuzu açarken zaten otomatik uyarı veriliyor neden dikkat edilmiyor? Ayrıca biz uyarı vermeyiz hatalı başlıkları direk kapatırız. Uyarıyı kullanıcılar verir.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bu uyarı verenler kimler adminler mi çünkü baya uyarı alan sorular oluyor 7/24 uyumuyorlar herhalde bu adminler hem bu siteyi açıp hem gereksiz uyarı vermek nedir yahu 
(177 puan) tarafından
Bazıları hakediyor ama önce uyarı verseler iyi olur
tarafından
Bende uyarı verebiliyırum
Merhabalar, öncelikle admin bu site bir tane, birden fazla olanlar editör arkadaşlar. Ancak biz uyarı vermeyiz. Uyarı verenler sizin gibi diğer kullanıcılardır. Biz hatalı başlıkları direk kapatırız. Ayrıca siz postu açarken zaten otomatik uyarı mesajı ekranda çıkıyor. Buna rağmen hatalı başlıklar açılırsa bu bizim mi yoksa kullanıcının hatası mı olur?
tarafından
Başlık oluşturulurken uyarı bildirimi olması güzel fakat kullanıcılara uyarı verme hakkını doğru bulmuyorum birine kafayı taksa sürekli uyarı verir, benim dusuncemle onun düşüncesi uymaz uymadığı için uyarı verir yani bence uyarı verme hakkının sadece adminde olması gerek ki kalpler kırılmasın
Gereksiz yere uyarı vermek yasaktır aksi halde engel cezası alır. Kimse kafasına göre uyarı veremez.
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Anlamadım cnm noldu gine
(177 puan) tarafından
Bişey olmadı post açmıştım kapatmışlar uyarı verseydilerde başlığı degistirseydim uzun yazmıştım çünkü ondan
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Haklısın cicim ne yazmıştın uzuuun uzun 
0 oy
tarafından
Ewt aslında daha iyi olur..insan o kadar yaziyo snra tekrar yazmak.zorunda kaliyo.. ya da uğraşmamak için başlığı dikkatli seçmek gerek
0 oy
(1,009 puan) tarafından
O gun bende uzun bi post actim 10 kisi okumadan hemen kapattilar yeniden yazmak zorunda kaldım 
0 oy
tarafından
Ama soru sor kısmına basar basmaz başlıkla ilgili uyarı çıkıyor zaten. ''Başlığınız konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır'' diye. Çoğu kişi sanırım okumadan geçiyor.
0 oy
tarafından
Onları görsek ne iyi olurdu 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 475 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 219 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Bethus (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 364 göst.