0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (2,769 puan) tarafından
1 ay önce sezeryan doğum yaptım makatta kanama var 3gündür wc sorunum var kayisi kaynattim geçmedi çatliycam artik 

7 Cevaplar

0 oy
(2,351 puan) tarafından
Sıcak suya otr cnm basurun var büyük ihtimalle 
(2,769 puan) tarafından
Nasl geçicek 3 gün oldu geçmedi zeytin yağı içtim kayısı içtim hâlâ aynı
tarafından
Valla cnm bol bol su iç . Sıcak suya otur . İshal olmaya çalış . Geçer geçmezse doktora git krem fitil yazsın ilerlerse çok zorlanırsın. Benim çocukluktan beri var 18-19 yaşından beri 3-4 yıldır cekiyorum
(2,769 puan) tarafından
Sağlık ocağına gittim antibiyotik verdi başka birşey vermedi
(2,351 puan) tarafından
Tmm kuzum. O basur ya sen sıck suya otr rahatlatr kabız olmamaya dikkat cnm ya tüh
(2,351 puan) tarafından
Cnm sen direk doktora git o dhaa bilir
-Reklam-
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Aynısını yaşadım 2 ay sürdü neredeyse
(2,769 puan) tarafından
Nasıl geçti
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Hiç uğraşma eczaneden duphalak şurup al kutuyu bitir düzelirsin bol su iç ve sebze ağırlıklı beslen 
(2,769 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Çatlak olmuştu benimde canım kanama çok oluyor büyük tuvalet yaparken cam kesiği gibi acı oluyor ben onu zeytin yağ koyarak geçirdim ilaç vermiyor doktora gittim emzirdiğin için veremeyiz dedi 
(4,061 puan) tarafından
Onun sebebini bilmiyorum valla ben 1 ay çektim suya otur dendi hiç birsey yaramadı en son pamuğa zeytin yağ döküp koydum sürekli ikinci gün kesilmişti canım birdaha da olmadı çok şükür
(2,769 puan) tarafından
Bende dün zeytin yağı sürdüm ama hâlâ devam ediyor kanama
(4,061 puan) tarafından
Pamuğa döküp koydum ben canım sürme ise yaramaz o onu cekicek ki yenilensin yara yer kapansın ben tüm gün wc girdikçe değiştirmek kaydı ile tüm gün tutuyordum
(2,769 puan) tarafından
Pamuk ordami kalıcak
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım biraz rahatsız ediyor ama Bi kaç gün dayan iyi geliyor
0 oy
(119,990 puan) tarafından
basurmu oldun      
(2,769 puan) tarafından
Galiba evet:(
0 oy
(6,726 puan) tarafından
Bol bol su iç canim zeytinyağı ve kantaron yağı sürüyor dum ben hafifletiyor acisini. Tursu ve baharatli yiyecekler yedigin zamanda cok aci veriyor. O yüzden fazla yeme
(2,769 puan) tarafından
Ne kadar sonra geçti
(6,726 puan) tarafından
Dogum yapali 2.5 sene oldu hâlâ ara sira oluyor canim☹️bazen baharatlı yiyorum hemen cam kesiyor gibi oluyor. Baharatli yemezsem sıkıntı olmuyor.
(2,769 puan) tarafından
Ya bende çok severim baharatı aci biberi
(6,726 puan) tarafından
Bende oyleydim bayılırdım aciya doğumdan beri yiyemiyorum yesemde az oda hemen etkiliyor canim☹️ inşaallah gecerde kurtuluruz birçoğumuzun yasadigi bir sorun
0 oy
tarafından
Benim kız doğalı 9 ay oldu hâlâ çekiyorum kabız olunca daha kötü oluyor, doğumdan sonra basur oldum beni mahfetti bende burda post açtım biride krem önerdi koşa koşa eczaneye onu almaya gittim, o geçirdi sadece benimkini her kanamadan sonra basurdan sonra o kremi kullanıyorum bende, tiktoktadada bir tarif gördüm patlıcan sapıyla ilgili ona bir bak istersen patlıcan saplarını 9-10 adet onlar kaynatiyomuşsun bir hafta boyunca birer bardak şeklinde iciyomussun sanırım ben krem kullandığım için o tarife hiç bakmadım ama sen YouTube'dan falan bir bak istersen... Bide sıcak suya oturmak yumuşatıyor ağrısını alıyor diye biliyorum.
tarafından
Oda fayda eder belki canım ben kullanamadim hiç. Direkt eczaneye gittim kremin ismini sorup aldım 35-40 TL bilseydi işte. Belki antibiyotik daha faydalı olur... Allah tez zamanda iyileşmeni nasip etsin çok iğrenç bı durum
(2,769 puan) tarafından
Amin 4 gün olcak armut yedim o da fayda etmiyor.  Resmen diken batıyor
tarafından
Bol bol sıvı tüketmeye çalış.. kabız eden şeyler yiyince çok feci oluyor.. bide tuveletin geldiği zaman hiç bekletme mesela acil işin olabilir o sırada yada üsenebilirsin, şahsen ben geldiğinde hemen gitmezsem beklersen daha çok kabız olup daha çok kötü oluyorum bunada Dikkat etmelisin
(2,769 puan) tarafından
Bende hep sonra giderim diye saatler geçiyor
tarafından
Bende o hatayı yapıyorum hala daha yapıyorum geldiği anda gideceksin. Beklersen daha kötü olur Allah korusun canım.. geçmiş olsun tekrardan

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 202 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Musmutlu (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 121 göst.
28 Mart 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
21 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.
21 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karcicegi (1,062 puan) tarafından soruldu

384,675 soru

11,507,060 cevap

35,161 kullanıcı

...