0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (1,983 puan) tarafından
Kızlar ya kız çocuğu gerçekten hep kasıktamı hareket eder bagzen kasığımda bagzen yukarda hissediyorum ama bu gün hep sanki tekme atıyormus gibi karnımın altında arka arkaya atma seyrime gibi 3 4 kere oldu  bide sürekli tuvaletim geliyormuş gibi baskı oluyor normalmi böyle olması 18+5 haftalığim şuan 

7 Cevaplar

0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cinsiyeti bilmiyor musun diyemi sordun yoksa kadınlardaki ağrıyı mi anlamadim
(1,983 puan) tarafından
Yani nasip olursa kızım olucak ve hep kasıktamı hissederim diye sordum
(1,983 puan) tarafından
Sağol canım kız çocuk genelde kasıkta olurmuş herkez öyle diyorda bnde sorayım dedim
(2,564 puan) tarafından
Banada sağ kız sol da ki yumurta erkek dediler benim sağdaydı doktoruma sordum oda baktı ee senin yumurtan sağ da kızın mı olacak dedi bana bende öyle diyorlar dedim doktorum senin oğlun olacak dedi oğlum oldu
(1,983 puan) tarafından
Canım valla benimki sağda şuan hatta hep sağda ve bı kaç gündür hareketlerinide kasığımda hissediyorm rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin de başka bişey istemem
(2,564 puan) tarafından
Amin cnm hayirlisi  alah yavrularımıza sağlık sat versin
-Reklam-
0 oy
(638 puan) tarafından
Canım benimki oğlan daha kasıklarımda çıkmadı yukarı çok. Baztm çıkar ama genelde kasıkta. 27+2 olduk biz. Rahim büyüyor, büyüme devam ediyor bu yüzden baskı hissediyorsun. 
(1,983 puan) tarafından
Ya rabbim hayırlısıyla kucağına almayi nasip etsin inşallah canım
(638 puan) tarafından
Amin canım, hepimiz inşallah
0 oy
(84 puan) tarafından
Canım 29 haftalık hamileyim ve bugün en az 7 8 defa çıktım tuvalete bebek baskı yapıyor lavabonun yaparken yanma varsa enfeksiyon vardır canım yanma yaksa enfeksiyon da yoktur 
(1,983 puan) tarafından
Allah'a şükür yanma falan yok canım sadece sürekli  çıkıyorum bide baskı var
0 oy
(446 puan) tarafından
Benim kizimda hep öyleydi canm hep kasığımda hareket ederdi
(1,983 puan) tarafından
Hayırlısıyla dogsunlarda canım tekmeye de razıyım hergun
(446 puan) tarafından
Amin canım hayirl a al kucağına
(1,983 puan) tarafından
Amin canım inşallah sağol
0 oy
(365 puan) tarafından
Ben kiz olcagini kasiktaki tekmelerden anladım valla ilk oğlum oldu o hep gogusumun altına altına atardı buda tam tersi kasiga atiyo bide sezeryan olmuştum dikislein agrisindan oluyodum resmen ☺ wc konusuna gelirsek 5 haftalikken başladım wc de yaşamaya her iki dakka da bir gidiyorum şu an 31 haftaligiz ikinci evim  oldu 
(1,983 puan) tarafından
Masallh canım rbbim hayırlısıyla kucağına almayi nasip etsin inşallah:))
(365 puan) tarafından
Amin canim insallah bütün hamislere☺
0 oy
(370 puan) tarafından
Kızı erkeği farketniyo canım 18. Haftada tüm bebekler kasık bölgesinde genelde
(1,983 puan) tarafından
Yok canım erkek biraz daha yukarıda oluyormuş çoğu doğum yapan insandan duydum yinede merak edip sormak istedim
(370 puan) tarafından
2. Erkek bebeğe hamileyim canım zamanla yukarı cıkıyo birde bebğin poziayonuna göre hissedersin zaten
(1,983 puan) tarafından
Nasip canım allh hayırlısıyla kucağimiza almayı nasip etsin de
0 oy
tarafından
Bende kizima hamileyim bende surekli alt tarafta gissediyorum tekmelerini cok cok nadir yukarida hissdiyorum
(1,983 puan) tarafından
Benimde aynı canım rabbim hayırlısıyla kucağimiza almayı nasip etsin inşallah
tarafından
Amin canm bnm insallah

İlgili bir soru bulunamadı

380,424 soru

11,390,051 cevap

34,898 kullanıcı

...