0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
Kullanan var mı şu plastik olanlar kullan at şeklinde.. dolap uyg dan almıştım bayan kullanmamış fakat aşırı kıvışık kat izi desen öyle. Bu nasıl geçer yani onu öyle takamam açıkçası çok kötü duruyor.. bunların hepsi mi böyle yoksa benim aldığım mi böyle anlamadım ki

1 cevap

0 oy
tarafından
Gümüş almıştım çocuğuma diş buğdayı yaparken, öyle kırışık falan değildi yanı normalii öyle kırışık olmuyor
(1,011 puan) tarafından
Yaa iade vermeyede utanırım acikcasi ama neden böyle anlamadim. Fotoğraflarda çok hoş duruyordu heves etmiştim . Foto çekip koysam o kadar hazırlığım görünmez şunu bı utulemeden sermiş der millet normal masa örtüsü sanıp öyle kötü yanı :)
tarafından
Fiyatı nasıl ki, normalde satılırken çok pahalı satılmıyordu hatırladığım kadarıyla.birde kendi poşeti ile mı geldi satın aldığınız kişi mı acaba kargasik sarmış
(1,011 puan) tarafından
Kendi posetiyle geldi.bir kere açtım geri koydum demişti. Galiba düzgün katlamadan koymuş. Bayana sordum da bayadır duruyordu belki kırışmıştır içinize sinmezse iade edin lütfen hiç sorun değil dedi de. Akşam bı bakarım olmayacak biseyse artık yapacak bişey yok. 18 tlydi canım. Kargo ile 28 pahalı bişey degil .. demekki duzelebilcek bişey değil bu
tarafından
Değil ya canım düzeleceğini sanmam hic, kötü olmuş
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 276 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Alpedo (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 527 göst.
29 Kasım 2021 Moda kategorisinde tbal (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 455 göst.