0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
49 ile hamile kalıp 59 ile doğuma girdim. Daha sonra geri 49a indim diye uzulurken şuan moralim iyice bozuldu. 2 yaşında oğlumun arkasında kosturmaktan 43 kiloya inmisim. (Yaşım 28)... Normalde de zayıf biriydim fakat 43 gibi bir kiloyu 10 yıldır görmezdim.. aşırı iştahım kesildi canım sıkıldı yaa lütfen nasıl başarabilirim bu kilo alımını yardım eder misiniz. şevkim yerine gelsin diye eşimle bile iddaya girdik her ay 2 kilo alırsam bütün istediğimi yapacan alacan diye adam şevkim gitmein diye tamam hepsini yapacam dedi o bile ümidini kesmiş kilo alamaz nasıl olsa diye:) o filan umrumda değilde cidden bı öneride bulunun şuan bile aç aç oturuyorum bişey yemek istemiyor canım 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktora gtmn lzm cnm cokk dusmus
(1,011 puan) tarafından
Yaa yiyeceksin diyor yiyemiyorum işte sorun orada. İştah şurubu verdi aşırı uyku yapıyor oğlumla ilgilenemiyorum ve bir muddet sonra o şurup da etkisini yitiriyor. Yetişkin maması dahi tuketmistim ama yine aynı .
-Reklam-
0 oy
(8,985 puan) tarafından
Dr. A git bi kuzumm
(1,011 puan) tarafından
Daha önce gitmiştim canımda tahlilde vs bişey çıkmıyor bünye meselesi. Yiyeceksin diyor liste yapıyor. Ama benim iştahım yokki olsa zaten yerim. İştah şurubu verdi aşırı uyku yapıyor bebeğim var içemiyorum gözümü açamıyorum onu ictigimde çünkü
(8,985 puan) tarafından
Ya benim esim de oyle oda iştahlı ama oda alamıyor kimi vermek ister kimi almak...bebekle daha zor tabiî o büyüdükçe duzelirsin ins
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Sabahları ac karnına pekmez ye canm iştah acar
(1,011 puan) tarafından
Yaaa öyle mii. Bunu hiç duymamıştım deniyim hemen canım başliyim
tarafından
Ben denedim benim iştahımı kapattı pekmez
0 oy
tarafından

Lütfen böyle postlar açmayın olan var olmayan var:D:angel:

Şaka bi yana canim balikyag iştah açıyor diyetisyene gittin mi?

0 oy
tarafından
Bence değerlerine baktır bi. Babamda öyleydi biz normal sandık başka şeyden dolayı gidip kan verdi tiroid bezleri çok çalıştığı için kilo alamıyormus meğer ilaç fln kullanıyor şimdi daha iyi. 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Eltim cicibebeli bisey yiyiodu canm oda aynı zayıf biraz aldırdı diyodu netten bak bi istersen
0 oy
tarafından
160 boy 41 kilo olan ben surda beklim
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım 43 ile hamile kaldım 63 ile doğuma girdim 20 gün oluyor doğum yapalım 50 kiloya düşmüşüm bile metabolizma ile alakalı canım 
0 oy
(678 puan) tarafından
Öncelikle hemen bir psikiyatriste gidin size hem iştah açan hem rahatlatan ilaç vericek hemen iştahınız açılacaktır emin olun ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz önce bu şekilde gücunuzu moralinizi toplayın 
0 oy
tarafından
Bende öyleyim ayda beş kilo aldım tavsiyelerimi özelde yazacam 
tarafından
Banada yazarmisin ben üzüntüden maf oldum 42 kiloya düştüm bende :((

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 501 göst.
0 oy
4 cevap 100 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyasever (3,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bastet (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweet rainbow (96 puan) tarafından soruldu

379,810 soru

11,369,387 cevap

34,852 kullanıcı

...