0 oy
145 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (473 puan) tarafından
Merhaba kizlar. Kızım 5 ay sonra 3 yaşına girecek. İki gündur tuvalete alistiriyom. Odada lazimliga yada tuvalete nerde olursa. İlk gün bir defa altına kaçırdı. Bugün dört defa. Çok sık idrara cikiyo. On dk olmadan yapiyo. Çok samimi söylüyorum on dk araya girmeden cisi geliyo. Kaka da yaptı altına. Ben 29 haftalık hamileyim. Çok uğraştırıyor yoruluyorum. Ne zaman alışır kaç günde alışır tuvalete acaba. 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cocgu dogurmadan aliştir cnm yoksa iki bebekle sana zor olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım havalar soğuk usuttugu içinde ha bire çişini yapiyo olabilr
(473 puan) tarafından
Yok canm sıvı çok alıyor su içiyor. İsteyince de veriyom vermemek ne mümkün zaten
0 oy
(2,985 puan) tarafından

Daha başındasın çocuktan çocuğa değişir ama benimki 3 günde alıştı. İlk başlar sık gidiyor koridordan odaya varmadan çiş diye geri dönüyorduk. Ama kızmadan uflamadan süreci geçirmeye calis. Sen stres oldukça o da olur ve daha zor öğrenir

(473 puan) tarafından
Yok zaten korkmasın cekinmesin diye hep güle oynaya yapiyoz
0 oy
(6 puan) tarafından
Biz de 2 hafta oldu başlayalı. İlk 5 gün hep üstüne yapti. Tuvalete oturuyordum yok diyip kalkiyor ve 10 dak. İçinde üstüne yapıyordu. Şuan da bikac gundur gelince geldi diyor ama az az kaçırıyor. Ama ben 2 saatte bir tuvalete götürüyorum. Her çocuk farklı. Zaman tanı. Kakasınıdaha geç öğreniyorlar. Biz de 1 kere tuvalate yaptık gerisi hep üstüne. Kolay gelsin. 
(473 puan) tarafından
Yok bnmki oturunca yapiyo ama çok sık yapıyor. On dk geçmeden yapiyo bı daha.
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Ayy bende nisani bekliyordum biraz hava ısınsın da öyle başlayalım diye nasıl olucak hiç bilmiyorum rabbim kolaylık versin yavrularımıza da azim versin inşallah:)

(473 puan) tarafından
Bnm doğum yaklaşıyor ve daha temizlik vs yapılacak. Ondan diyom öğrensin erkenden
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Lazımlığı sadece tuvalette bulundurun bilsin öğrensin. Her çiş ve kaka yapışında duvara sevdiği karakterin stickerini yapıştırın. Bayıla bayıla gider yapar.

Ödüllendirmeyi mutlaka yapın. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde .SU. (5,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 644 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu

385,511 soru

11,527,544 cevap

35,198 kullanıcı

...