0 oy
159 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar okurmusunuz eşimEve 40 bıraktı bende biraz kıyma un felan aldım yemek yapıyım diye katı şeyler midemi çok agritiyo artık eve geldim marketten bı baktım gaz bitmiş cebindeki kartta gaz var akşam 6 aradım gaz bitmiş yükle diye tamm o tarafa illaki paket  çıkar dedi yüklerim dediBekle  yok ev buz gibi Ocak yanmıyor dolapta adam birşey yok krep yaptım oda hamur mideme oturdu aciktikca yedim ondan sadece

Dün geceden yarım yamalak uyku buda yaziyo bizim dükkana bı yorum yap

Sormuyo naptiniz ne yediniz ne içtiniz

Evde gaz yandığı halde donuyoz zaten hadi onuda geçtim soğuğu ocakta yanmiyo köfte yuvarladim topalak kaldı ortada

Bende tabi delirdim adım iyi gün insanı oldu

Parası olmasa bırakır gidermisim

Kötü gün insanı değilmişim Allah beni parasız sinamyacakmiş

Benden kötüsü mezarda işte anlayacan Bu zamana kadar yaptiklarima çektiklerimemi yanayım bende bilemedim hamilelikte ilgili olur dedim ama olmadı 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(5,358 puan) tarafından
Aman hepsi aynı asıl erkekler iyigün insanı karısı hasta olunca yüzüne bakmıyolar kadınlar gene merhametli
(9 puan) tarafından
4ay lavoboda yattım bulantilardan şuan bel ağrısı felan bıkmış gibi ilk çocuğu birde saçma sapan tripler cebinde gaz var 10dakika uğrayıp yüklemiyor kötü ben oluyorum
(5,358 puan) tarafından
Tembel işte benim kocamda öyle lamba patlar aylarca değiştirmez
(9 puan) tarafından
Hamile hamile stres sokuyo mal bı faydası yok zararı cok
-Reklam-
0 oy
(695 puan) tarafından
Gerçekten parası olmaz o zman tamam dersin ama bu umursuzluk
(9 puan) tarafından
Aynen parası olmasa gaz olmasa zaten üzülmesin diye asla söylemem 30haftalik hamileyim acikiyorum katı şeyler midemi agritiyo yanında çalıştığı insana bile dese adam gönderir eve yanı
(695 puan) tarafından
Seni dusunmuyorsa çocuğunu düşünsün Allah eşine merhamet wersin sitres yapma bebeğin her şeyi hisediyor
(9 puan) tarafından
Olurmu ölmüsmuyum ben donmusmuyum bu ıssız kalsa ben gidermişim ben ona yapacağımı biliyom bide para birakiyo köpeğin önüne atar gibi
0 oy
tarafından
böyle koca olmaz olsun. kendi suçunu kabul edip özür dileyeceğine har har har size yükleniyor. yemeyin bu laflarını. bugün yediğiniz şeyleri saklayın, gelince ona yedirin. güzellikle empati yapmıyorsa zorla

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 261 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
22 Mart 2022 Aile kategorisinde Yagmur06 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 624 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.