0 oy
147 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Sorum yukarda kizlar

5 Cevaplar

0 oy
(119,512 puan) tarafından
egitimi esim aldi bizde baska birinden
tarafından
Ben burayi buldumda. Uyutma metodunu mrk ediyorum.
-Reklam-
0 oy
(1,206 puan) tarafından
https://instagram.com/oyacanak?utm_medium=copy_link uyutma eğitimi almadan önce uyku ile ilgili sohbetleri izle sayfaya bir göz at istersen ben bundan sonra vazgeçtim almaktan uyku eğitimi vermekten belki işine yarar
tarafından
Ama canım bizim uykumuz çok sıkıntılı. Uyku düzenimiz falan var. Sadece salincaksiz uyumuyor. Salıncakta kancayla tavanda asılı. Her yere goturemiyorum. Akşam misafirligine gidemiyorum. İyice asosyallestim
0 oy
tarafından
Yok kuzu , irlandalı anne den sldm
tarafından
Maşallah kuzum dedim sende mi basladin uyku eğitimine onun için yazdım bazı paketleri çok uçuk
tarafından
Yok aşkm ben oradan ilk derin doğduğunda incelemiştim ordan fiyat almıştm arkadaşta melodi uykudan fiyat eğitim alan varmı diyince bnde yazdm . Herşey pahalı ya valla buna bile zam gelmiş demekki
tarafından
Şuan bilmiyorum 1 yıl olcak bende alalı illaki gelmiştir kuzum
tarafından
Aslında burda bi arkadaş vardı oda eğitim veriyo bende insagramıda var hatta şimdi isim vermiyim kapanır post post sahibi isterde eğer özelden yazarsa söylerim adını
tarafından
Ya nasıl destek almakdan kendiniz verebiliyorsunuz ki. Nasıl yapıyorsunuz banada yardımcı olun
0 oy
(943 puan) tarafından
Benim arkadaşım alıyor şu an tracy hugg/yatır kaldır yöntemini kullanıyormuş
tarafından
O nasıl oluyor canım. Ve kaç TL ye almış ogrenebilirmisin
(943 puan) tarafından
900 liraya almış, özetlemek gerekirse bebek yatağına koyuluyor ağladığında kucağa alınıp sakinleştiriliyor susar susmaz tekrar yatağa koyuluyor uyuyana kadar bu şekilde devam ediyor
tarafından
Peki memnun kalmışmi canım.
(943 puan) tarafından
Süreç devam ediyor daha ama memnunlar baya ilerleme vardı 3n son konuştuğumuzda
tarafından
O arkadaşın burda mı. Birebir konuşmak isterdim
0 oy
tarafından
İrlandalı anneden almıştım 
tarafından
O zaman şu şekilde yapabilirsin aslında kendim vermeyi bir dene zaten bunu anlatan bir çok Instagram sayfası var YouTube'da bazı kişilerin de kanalları var anlatıyor onlar izlersin belki verebilirsin sonuçta uykusu düzenlenmiş zaten yani tek istediğin bağımsız uyuması onu kendin birdene eğer olmazsa o şekilde alırsın yani en azından boşu boşuna kendi yapabileceğim bir şey yok para vermemiş olursun
tarafından
Mesela nerden dinleyebilir bakabilirm yardımcı olurmusun. İstersen sabah yaz. Geç oldu simdi
tarafından
Türkan Acar varmış Instagram'da onu takip edebilirsin burda çok kez yazıldı adı
tarafından
Ha ben onu biliyorum bir ara baktım bayada takipteydimde. Hep link paylaşıyor ya hiç ben uykuya dair bişi paylaştığını görmedim. Sürekli link link şunu alın buni deneyin. Sinir oldum takipten ciktim
tarafından
İrlandalı anne Esra hanımın kitabı var ona bak istersen

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 140 göst.
2 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,071 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 142 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,445 puan) tarafından soruldu