0 oy
140 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar hastaneden çıktım şimdi randevum vardı Doktor karnıma ultrason cihazını koyduktan sonra senin sancın mı var dedi. Karnın çok sert dedi Kasılmaların var kaç dakikada bir oluyor dedi. Benim de ilk gebeliğim olduğu için kasılma mı sancı mı Ya da bu tür şeyler normal mi diye hesap etmemiştim bunu da doktora söyledim hemen nst ye git dedi. Nst kağıdını getirdim uzun dalgalı dalgalı cizgiler vardı. Sanırım bu sancı oluyormuş. Normalde iki haftada bir giderdim kontrole ama doktor 1 hafta sonra gel dedi Eğer sancıların daha da artarsa bir haftayı bekleme Erkenden gel dedi bebek kanala girmiş dedi Yani bu demek oluyor ki doğumum yakın mı erken doğum yapabilir miyim Çok endişeleniyorum kızlar çok korkuyorum hiç hazır değilim Acaba yapabilecek miyim bebeğime bakabilecek miyim iyi bir anne olabilecek miyim sütüm Yetecek mi doyacak mı bebeğim. Doktor öyle söyleyince çok panik oldum Bir bilgisi olan var mı Ya da başına gelen yardım edin

6 Cevaplar

0 oy
(747 puan) tarafından
Evet cnm doğum yaklaşmış eğer artarsa da durma bebiş sabırsız erken gelmek istiyor
tarafından
Acaba ne kadar erkenden gelir
-Reklam-
0 oy
(9,650 puan) tarafından
Bbek anne rahmine düştüğü an annelik başlıyor tabiki yapabilirsin :) doğum yaklaşmış ama korkma şanslısın bebek kanalda ve sancım var yürüyüş egzersiz iş falan yap hazırlığını yap en azından eli kulağında
tarafından
Tahmini ne kadar Bir süre sonra gelir
(9,650 puan) tarafından
Bilemem ki canım bebeğin canı ne zaman isterss :) erken diye düşünme 36 hafta miadını doldurmuş sayılıyor erken doğum değil yani
tarafından
Teşekkür ederim canm :)
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Korkma bnmki 36+1 de doğdu aslan gibi delikanlı şimdi :)))
tarafından
Rabbim sana bağışlasın inşallah:))
0 oy
tarafından
Bende 36+3 üm. 3 haftadır her pazartesi gel diyo. Nst ye bağlıyor. Bu hafta sancı yoktu ama yine de pazartesi muhakkak gel dedi. 

İster istemez endişelerimiz olcak canım. Ama Allah'ın izniyle başarırız. Yeter ki sağlıklı bir şekilde evlatlarımıza kavuşalım da gerisini rabbim kolaylaştırır. 

Rabbi yessir, velatü assir, rabbi temmim bil hayyr. Bu duayı oku. La havale çek İnşirah oku canım ❤️
tarafından
Amin inşallah bu süreç kolay geçer Allah'ın izniyle teşekkür ederim:))
0 oy
(47 puan) tarafından
Aynı şeyleri bende yaşadım canım hatta ben haftada iki defa gidiyordum ama 39 haftalıken doğum yaptım 
tarafından
Hayırlısı olsun bakalım beklemeye devam :)
0 oy
(8,352 puan) tarafından
36+2 desın 37 ye ayak bastıgın an erken dogumlu sayılmazsın canım hakkında hayırlısı olsun 
tarafından
Amin inşallah Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 183 göst.
6 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 904 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde tontilos (525 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 223 göst.
6 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,323 puan) tarafından soruldu

381,084 soru

11,408,794 cevap

34,945 kullanıcı