0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (25,223 puan) tarafından
Başlık saçma olabilir ne yazsam bulamadım :D şimdi şöyle ki ömerim 22 aylık öğlen uykusunda uyutup salona geçiyorum veya işimi yapmaya gidiyorum 5 dk sonra benim yanında olmadıgımı farkedip kalkıp pıtır pıtır yanıma geliyo elimi tutuyo geri gidiyoruz odaya yat annecim yanındayım diyorum o zaman yatıyo uyumaya devam ediyo. Dalınca bidaha kalkıp odadan çıkıyorum yine hissediyo kalkıp yine yanıma geliyo geri gidiyoruz yat annecim diyorum geri yatıyo uyuyo. Beni yanında istiyo son 1 aydır böyle normalde emmek için kalkardı 1 kere sonra uyurdu geri 2 saat falan kesintisiz. Acaba neden böyle yapıyo bişeyden mi korktu ne oldu bilmiyorum, korksa ağlamaz mı huzursuz olmaz mı diyorum bi yandan, ama sadece ben odadayken uyuyo çıkınca bi bakıyorum bumerang gibi geri gelmiş yanıma :D sizce neden böyle yapıyo olabilir... 

8 Cevaplar

0 oy
(7,971 puan) tarafından
Ayy Miranda öyle uykuda yoklugumu hissediyor ortamizda yatiyo uykunun yarisini
(25,223 puan) tarafından
Hep mi böyleydi Peki bizimki 1 aydır yapıyo bunu
(7,971 puan) tarafından
Türkiyeye gittigimden beri boyle ordaki besigini sevmedi garipsedi hep agladi alisti ondan sanirsam
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yerim onu ben yerim 

Kanka memeyi bırakın artık 
(25,223 puan) tarafından
Bırakmam daha dur :D artık meme sorunumuz yok kanka yat deyince yatıyo gündüzleri emiyo dup tıs dup tıs :D
tarafından
Kiz Maşallah sütün hala var mı ya .
(25,223 puan) tarafından
Çok şükür canım :)
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Benimde kızım öyle canım o uyuyunca yanında uyuyorum mecbur yoksa uyanıyor hemen yanında uyuyunca 3 saat felan uyuyor
(25,223 puan) tarafından
Hep mi böyleydi Peki bizimki 1 aydır böyle
(1,766 puan) tarafından
Yok canım bir kaç aydır böyle oldu normalde hep kendinisi tek uyurdu bir kaç aydır beni yanında istiyor yoksa uyanıyor hemen bende mecbur gündüzleri onunla birlikte uyuyorum
0 oy
tarafından
Çünkü seninle uyumak ona müthis keyif veriyor , cünkü kokunu alarak uyumak istiyor .Yaninda durman ona cok guven veriyor .

Bizim bile şu yaşta alişmakta zorlandiğimiz dunyada tek guvendigi ve hatta en cok guven duydugu insan sensin , yani annesi ☺️

Bu aralar daha bilinçli ve o huzur hissetmek onun icin cok onemli .Bebekler icin anne hayat demek .Gozunu araliyor ve bakiyor ."Annem burda mi ? Yani hayatta miyim ? " Diyor .❤️☺️

2 ay sonra yani 2 yasina geldiginde kademeli olarak ayiririsin  ozerlik caği basliyor çünkü kuzu.☺️❤️

Ahh keşke annem burda olsaydi ve bu yaşta hâlâ ona sarilip bi kac saat de olsa uyusaydim ❤️
(25,223 puan) tarafından
Ah canım ya ne güzel yazmışsın. Allah sağlık versin evlatlarımıza çok şükür bugünlere
0 oy
tarafından
Özlüyo olabilirmi aşkm , selincim bir psikoloktan duydm çocukların yanına annenin giydiği tşort koyulursa eğer uyanmazlarmış kokusunu alırlarmış bi denesene 
(25,223 puan) tarafından
Deniyim canım bide öyle bakalım gece böyle yapmıyo mesela yanında yattıgımı bildiği için gündüz yapıyo ya
0 oy
tarafından

Çünkü Ömer bir ana kuzusu yandı Benim kız :woot:

(25,223 puan) tarafından
Hahaha oğlumu kızına verdiğimi kim söyledi:D
tarafından
Yaw he he :)
(25,223 puan) tarafından
Puhahahah
0 oy
(2,197 puan) tarafından
25 aylık bizde öyleyiz gündüz değil ama gece uyanıp ağlıyo yanına yatarsam uyuyo geri beni görünce
(25,223 puan) tarafından
Evt bizimde öyle ya 1 aydır

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 350 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 313 göst.
9 Eylül 2024 Aile kategorisinde HarbiBarbie (13 puan) tarafından soruldu